Womanizer nebo levnější Satisfyer? To je otázka, která „hýbe internetem“. Ale ne jenom na internetu se o těchto dvou produktech diskutuje – obrátila se na mě kamarádka, abych jí poradila, který si má koupit. Ale co jí poradit, když mám zkušenost jenom s jedním z nich? Odpověď je jednoduchá – nebo alespoň cesta k němu 🙂 Pořídila jsem si Satisfyer pro 2 a jdeme na recenzi.

Jaký je Satisfyer v porovnání se zdařilou konkurencí?

Satisfyer vám přijde v poměrně pěkné krabičce. Rozhodně neurazí jako dárek, říkala jsem si, … ale když jsem ji otevřela, „vypadl“ na mě průhledný blistr s hračkou a USB nabíječkou. V tu chvíli mi bylo jasné, že to rozhodně není jedna z těch luxusních hraček, která klade důraz i na obal. Ale dejme tomu – na funkčnost to vliv nemá.

Video z rozbalování:

Větší zklamání ovšem bylo, že jsem v balení nenašla pouzdro, do kterého bych svůj Satisfyer uložila, aby se mi jen tak neválel v šuplíku. Nakonec ho mám v původní krabičce (takže zabírá moc místa a je fakt nepraktický). No nic, obal se koupí jinde.

Vzhledově je Satisfyer povedený kousek

Zlatavá barvička mu vážně sluší. Také do ruky (alespoň do té mojí) padne perfektně. Má totiž těžiště dole, takže se vám v ruce ani nehne (pokud budete držet hlavičku nahoře).

Trochu horší je to se silikonovým nástavcem – musí se nasadit pouze v jednom směru. To by nebyl zase takový problém, kdyby nebyl tak mohutný! Za mě nemůžete dělat jemnou praci pohrabáčem, ale Satisfyer si asi myslí něco jiného 🙂

Ovládání je naprosto jednoduché – celkem 3 tlačítka: zapnout/vypnout, přidat a ubrat intenzitu. Celkem máte na výběr 11 intenzit. Ale řekněme si upřímně, potřebujeme jich tolik? Mě by jich stačilo méně, protože už 3. stupeň intenzity je pro mě nepříjemný a 4. dokonce bolestivý. Takže k těm vyšším jsem se ani nedostala, ale když jsem si je testovala na ruce, od 6. stupně jsem žádný rozdíl nevnímala.

K ovládání žádné výtky nemám – to je naprosto v pohodě 🙂 Další věc, která se mi na Satisfyeru líbí, je magnetická nabíječka s USB koncovkou. Ale daleko víc by se mi líbilo, kdyby se dala zapojit oboustranně – teď se musíte trefit, jinak se vám magnety budou odpuzovat 😀

Jak jsem se na začátku rozplývala nad tím, jak skvěle sedí v ruce, zjistila jsem, že při jeho použití je to o něco horší – držíte ho totiž hlavičkou dolů, takže těžiště je nahoře. Navíc ani samotné držení není v této poloze příjemné – rukojeť Satisfyeru se totiž mírně rozšiřuje a když ho držíte hlavičkou dolů, máte mezi palcem a ukazováčkem poměrně širokou část… to už není tak pohodlné a přirozené držení, jako když ho otočíte.

A co orgasmus?

Rozhodně to není do dvou minut… vlastně u mě to nebylo vůbec (a to jsem to zkoušela vícekrát). Rozptyloval mě hluk, který Satisfyer vydává, takže jsem se nemohla úplně uvolnit. Druhý problém byly ty intenzity – na můj vkus jsou takové neotesané. Chvíli to jde, pak to začne být dost nepříjemné.

Takže suma sumárum

Není všechno zlato, co se třpytí. Snažila jsem se Satisfyer s Womanizerem úplně nesrovnávat, ale když si o to Satisfyer přímo říká – upřímně Womanizeru nesahá ani po kotníky. Přiznávám, že kdybych měla v ruce jenom Satisfyer, asi bych byla spokojená. Každopádně v historii žádné kdyby není a já Womanizer vyzkoušela jako první.

Takže za mě – pokud vybítáte mezi Satisfyerem a Womanizerem, přimlouvám se za Womanizer. Je sice dražší (pro někoho to jsou hříšné peníze), ale věřte mi, vyplatí se to! Na svém potěšení přece šetřit nemůžete 🙂

Klady

 •  

  Cena

 •  

  Magnetická nabíječka

Zápory

 •  

  Robustní silikonový nástavec

 •  

  Hlučnost

 •  

  Neohrabané intenzity

 •  

  Nepříjemné držení pří užití

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU