Womanizer nebo levnější Satisfyer? To je otázka, která „hýbe internetem“. Ale ne jenom na internetu se o těchto dvou produktech diskutuje – obrátila se na mě kamarádka, abych jí poradila, který si má koupit. Ale co jí poradit, když mám zkušenost jenom s jedním z nich? Odpověď je jednoduchá – nebo alespoň cesta k němu 🙂 Pořídila jsem si Satisfyer pro 2 a jdeme na recenzi.

Jaký je Satisfyer v porovnání se zdařilou konkurencí?

Satisfyer vám přijde v poměrně pěkné krabičce. Rozhodně neurazí jako dárek, říkala jsem si, … ale když jsem ji otevřela, „vypadl“ na mě průhledný blistr s hračkou a USB nabíječkou. V tu chvíli mi bylo jasné, že to rozhodně není jedna z těch luxusních hraček, která klade důraz i na obal. Ale dejme tomu – na funkčnost to vliv nemá.

Větší zklamání ovšem bylo, že jsem v balení nenašla pouzdro, do kterého bych svůj Satisfyer uložila, aby se mi jen tak neválel v šuplíku. Nakonec ho mám v původní krabičce (takže zabírá moc místa a je fakt nepraktický). No nic, obal se koupí jinde.

Drtí Womanizéry jiné hračky? Aly s Petrem v podcastu:

Vzhledově je Satisfyer povedený kousek

Zlatavá barvička mu vážně sluší. Také do ruky (alespoň do té mojí) padne perfektně. Má totiž těžiště dole, takže se vám v ruce ani nehne (pokud budete držet hlavičku nahoře).

VIDEO z redakčního rozbalování

Trochu horší je to se silikonovým nástavcem – musí se nasadit pouze v jednom směru. To by nebyl zase takový problém, kdyby nebyl tak mohutný! Za mě nemůžete dělat jemnou praci pohrabáčem, ale Satisfyer si asi myslí něco jiného 🙂

Ovládání je naprosto jednoduché – celkem 3 tlačítka: zapnout/vypnout, přidat a ubrat intenzitu. Celkem máte na výběr 11 intenzit. Ale řekněme si upřímně, potřebujeme jich tolik? Mě by jich stačilo méně, protože už 3. stupeň intenzity je pro mě nepříjemný a 4. dokonce bolestivý. Takže k těm vyšším jsem se ani nedostala, ale když jsem si je testovala na ruce, od 6. stupně jsem žádný rozdíl nevnímala.

Zjistěte kolik stojí Satisfyer 2
ZJISTIT CENU

K ovládání žádné výtky nemám – to je naprosto v pohodě 🙂 Další věc, která se mi na Satisfyeru líbí, je magnetická nabíječka s USB koncovkou. Ale daleko víc by se mi líbilo, kdyby se dala zapojit oboustranně – teď se musíte trefit, jinak se vám magnety budou odpuzovat 😀

Jak jsem se na začátku rozplývala nad tím, jak skvěle sedí v ruce, zjistila jsem, že při jeho použití je to o něco horší – držíte ho totiž hlavičkou dolů, takže těžiště je nahoře. Navíc ani samotné držení není v této poloze příjemné – rukojeť Satisfyeru se totiž mírně rozšiřuje a když ho držíte hlavičkou dolů, máte mezi palcem a ukazováčkem poměrně širokou část… to už není tak pohodlné a přirozené držení, jako když ho otočíte.

A co orgasmus?

Rozhodně to není do dvou minut… vlastně u mě to nebylo vůbec (a to jsem to zkoušela vícekrát). Rozptyloval mě hluk, který Satisfyer vydává, takže jsem se nemohla úplně uvolnit. Druhý problém byly ty intenzity – na můj vkus jsou takové neotesané. Chvíli to jde, pak to začne být dost nepříjemné.

Takže suma sumárum

Není všechno zlato, co se třpytí. Snažila jsem se Satisfyer s Womanizerem úplně nesrovnávat, ale když si o to Satisfyer přímo říká – upřímně Womanizeru nesahá ani po kotníky. Přiznávám, že kdybych měla v ruce jenom Satisfyer, asi bych byla spokojená. Každopádně v historii žádné kdyby není a já Womanizer vyzkoušela jako první.

Takže za mě – pokud vybítáte mezi Satisfyerem a Womanizerem, přimlouvám se za Womanizer. Je sice dražší (pro někoho to jsou hříšné peníze), ale věřte mi, vyplatí se to! Na svém potěšení přece šetřit nemůžete 🙂

Klady

Zápory

Cena Robustní silikonový nástavec
Magnetická nabíječka Hlučnost
Neohrabané intenzity
Nepříjemné držení pří užití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 4 názory

Malý, ale šikovný pomocník do šuplíku

Balení

Satisfyer přijde v elegantní krabičce, která je pro tuto značku typická. Díky magnetickému
zavírání není nijak složité se do krabičky dostat a dámy si u toho nezlomí ani nehet.

Obsahem balení je samozřejmě satisfyer, nabíjecí kabel a velice jednoduchý návod na to jak
se satisfyerem zacházet.

Co najdete na hračce jako takové…

Když krabičku otevřete čeká tam na vás přibližně 13cm vysoká černozlatá elegantní hračka.
Na jedné straně hračky najdete dvě stříbrné tečky, které jsou k napájení a z druhé strany
najdete tři tlačítka, přesně to co nás všechny opravdu zajímá.

Prostřední tlačítko to celé nastartuje a vy si hned od začátku můžete užívat jemné sání a lehké vibrace.

Tlačítkem úplně nahoře při delším podržení spustíte vibrace a nejsou to jen tak obyčejné vibrace.
Můžete si vybrat jaký rytmus vám vyhovuje nejvíce. Dalšími dvěma tlačítky se poté snižuje
nebo naopak zvyšuje podtlak.

Materiál

Příjemný povrch zajišťuje ABS plast, který neklouže v ruce ani když je vlhký. Hlavice je
vyrobená z měkkého silikonu, takže se hravě přizpůsobí vašim potřebám.

Malej, ale šikovnej

Tento malý pomocník překvapí svou silou, kterou v sobě ukrývá. Hračka v sobě skrývá až
110 různých kombinací díky 11 různým intenzitám sání a 10 rytmům vibrací. A díky
samostatnému ovládání těchto dvou funkcí si každá najdeme to co potřebujeme.

Nabíjením přibližně 4 hodiny a pracovat dokáže v kuse celou hodinu.

Klady

  • + tichý společník
  • + 110 různých kombinací
  • + tak akorát do ruky
  • + jednoduchý na použití

Zápory

  • – nemá vlastní taštičku a krabička je málo skladná!!„“

Vaše Nevinná Brunetka

Mně zase mnohem více vyhovuje „hrubější“ satisfyer, mám jich víc od různých značek a ostatní mě spíš nepříjemně lechtají a vůbec nic z toho nemám… takže stále chodím a hledám nějakou stejně „hrubou“ alternativu s lepším nabíjením a nikde nic…

Děkujeme mockrát za zpětnou vazbu – upřímně jste první, kdo nám napsal/řekl, že jí vyhovuje ta hrubší/silnější stimulace právě od Satisfyeru. Ale prostě to je o každém z nás, každý bude mít jiné preference, jinou citlivost. Děkujeme mockrát! 🙂

Za mě nej hračka,co jsem kdy měla.Dá se krásně využít i s chlapem.
(S ostatními hračkami mi bylo vždy stydno.S tímto nikoliv.)
Doporučuju všemi 20ti co na těle mám
Stimulace se dá krásně ovládat od nejslabší,po totální zemětřesení. Orgasmus do minuty.A to jsem držák a vždy na to potřebuju kupu času.S tímto jsem v sedmém nebi,co by lusknutím prstů

Hezký den, děkujeme mockrát za zpětnou vazbu od reálné uživatelky. 🙂 Jsme rádi, že dělá radost nejen u nás, ale u dalších. A za nás je super v kombinaci právě s partnerem, přeci jenom ta péče, jak je „autopilot“ a nepotřebujeme se na to samy soustředit, je nejlepší.

Můžu se zeptat, kdy budete mít na stránkách recenzi na Satisfyer Pro 3, který kombinuje sání s vibracemi? 😉

Hezký den,

vzhledem k ne úplně uspokojivým výsledkům všech ostatních Satisfyerů s tím nijak extra nespěcháme – jediný, který nás trochu zaujal byl Rabbit. Taky kombinuje sání s vibracemi.

Po dlouhých úvahách jsem hlavně z finančních možností sáhla po Satisfyeru. Kupovala jsem „nejnovější“ verzi, kde už lze regulovat sání tlačítky + a – bez nutnosti překlikávat všechny programy na konec, aby intenzita pokračovala znovu od nuly. Zprvu velmi silné rozpaky – měla jsem problém se správným přiložením, vydával divné zvuky, tlačítka šla poměrně obtížně mačkat. Nicméně třeba tvar mi naprosto vyhovuje a když jsem nyní v kamenném obchodě obhlížela Womanizery, nedovedu si představit, že by takhle dobře seděly do ruky. Ta zúžená rukojeť je podle mne bezva :-). Co se týče použití, zprvu byla cesta k orgasmu velmi dlouhá, nicméně zajímavá a hodně mokrá. To mě přimělo v testování pokračovat a hračky se nezbavit s tím, že na mne nefunguje, a nakonec se zadařilo a skamarádili jsme se. Orgasmus ani ne do dvou minut, ale kolikrát do jedné, a to i bez vyšší intenzity. Nicméně když jsem si teď osahávala ten Womanizer v obchodě a zkusmo si ho přiložila na prst, musím říct, že to bylo nebe a dudy! Satisfyer je opravdu hrubější; Womanizer hladil a představa, jak mám něco takového v klíně, byla rázem velmi lákavá. Satisfyer proti tomu na mne působil jako příklep. Nemluvě o tom, že už při nižších stupních se minimálně ten můj jakoby „zadrhává“ a není úplně plynulý. Takže teď si tak říkám, jestli jsem neudělala chybu a místo investice neměla spíše spořit :-). Pokud někdo nemá srovnání, tak Satisfyer odvede dobrou službu, pokud se s ním uživatelka sžije. Dokonce mi vyhovuje i ten širší sosáček a ten úzký u Womanizeru je jedna z věcí, ze kterých mám obavy, jestli by bylo přiložené stejně snadné. V některých recenzích jsem četla, že ženy s drobnějším klitorisem mohou mít s Womanizerem problém, ovšem s ohledem na to, jak dlouho jsem hledala ten svůj, netuším, zda do téhle kategorie spadám :-)). Jak jsem psala, pokud někdo nemá srovnání, tak myslím, že Satisfyer postačí. Poslední typ vychytal mouchy předchozích, takže za cenu, za kterou je dostupný, odvede velmi slušnou práci. Dokonce i na nabití vydrží fakt dlouho. Ovšem pokud má někdo zkušenost s Womanizerem, tomu Satisfyer přijde jako neotesaný hrubián (prodavačka v sexshopu se mi svěřila, že má doma obojí, ale po zkušenosti s Womanizerem Satisfyer hodí do koše).Vcelku by mne zajímala recenze na Womanizer nejnovější, který už umí nějaké další kousky + osobně mne zajímá hlavě ta rukojeť, jak moc pohodlně se drží, popř. zda lze přístroj použít i při milování s partnerem ;-).

Hezký den, děkujeme za vyčerpávající uživatelskou recenzi 🙂 Určitě každému sedne něco jiného, ale hrubost/jemnost u Satysferu x Womanizeru jsme zažili sami, plus je to cítit i z hodně dalších recenzí v čr i zahraničí – ale i každé může jiný přístup sednout jinak.

Po nejnovějším Womanizéru pokukujeme, hlavně po tom vibračním – teď testujeme vibračně/pulzní Satysfyer ve tvaru vibrátoru s dráždičem klitorisu, ten půjde ven někdy v novém týdnu. A ten už tolik neztracujeme, ač možností zlepšit má ještě dost.

Spolupracujeme: