Hračka je sama o sobě velice pěkná, příjemně tvarovaná do ruky a musím říct, že se tváří jako skvělý kousek i po technické stránce, kdy dobíjení je na dva magnetky a kablík s USB, připojitelným do telefonní nabíječky.

Co umí stimulátor klitorisu Satisfyer ve verzi Pro Deluxe?

Byla jsem velmi zvědavá a natěšená na to, co tahle hračka umí.

Ovládání je velmi jednoduché. Satisfyer má jediné tlačítko. Jedním zmáčknutím zapnete, dalším přidáváte intenzitu a dlouhým podržením zase vypnete. Onen čudlík pak svítí výrazně bíle a hubička na klitoris slabě zelinkavě (zřejmě pro správné směrování pod peřinou). A má 11 stupňů intenzity!

Podtlak na klitorisu – funguje to?

Hračka má fungovat na principu vytváření podtlaku na klitoris. Kdy tam je jakýsi bubínek a kladívko (podobně jako funguje ucho), který vytváří intenzitu a rychlost střídání podtlaku.

V tuto chvíli jsem byla ještě nadšená a zvědavá, co takový podtlak udělá a že to musí být určitě mnohem lepší než vibrace.

Pak přišlo zklamání. Ona hubička s gumovým lemem je příliš uzoučká a opravdu obejme pouze tu část klitorisu, která jasně vystupuje ven. A navíc se musí přesně naštelovat a nehýbat s tím, aby ony podtlakové vibrace vůbec byly cítit. Snad by toto vyřešilo vyrobit onu hubičku malinko větší (delší) s měkčím plastem/gelem/silikonem, aby se lépe přizpůsobil (hubička má pouze 1,5 cm na délku a 1 cm na šířku).

Drtí Womanizér jiné vibrátory? Aly s Petrem:

Jenže ouha tím mé zklamání nekončí. Při nižším chodu onen podtlak takřka není cítit. Při vyšším už se jedná o mírné vibrace cítěné spíše na místech, kde se dotýká hubička těla, než na klitorisu samotném.

A co hůř, hračka je opravdu hlučná. Nedej bože, když vám cukne jakákoliv část těla a dojde k odtěsnění hubičky od těla. To je pak slyšet nejen přes dvoje zavřené dveře, ale až na zahradu.

Zjistěte kolik stojí Satisfyer Pro Deluxe
ZJISTIT CENU

Abych vůbec dosáhla uspokojení, musela jsem se opravdu soustředit na svůj klitoris a urputně myslet na největší prasárny, co bych kdy vůbec chtěla zkusit. Rozhodně se nejednalo o slibovaný výbuch orgasmu během několika minut.

Jak dokáže nabudit?

Také bych čekala, že vzhledem k tomu že hračka využívá podtlak, bude klitoris mnohem citlivější a vše bude intenzivnější. Ne nic z toho. A to jsem zkoušela i prokrvující lubrikační gel. A dokonce jsem před použitím Satisfyeru zkusila i vakuovou pumpu pro zvýšení citlivosti.

VIDEO z redakčního rozbalování

Bohužel hračka spíše vibruje okolo klitorisu, než-li skutečně vytváří intenzivní podtlak. Ne, že by ten podtlak vůbec nebyl. Když si jej zkusím přiložit na nějaký špíček (třeba vyšpulené bříško) tak to je cítit. Nebo na bradavku.

Bohužel hračka vůbec nepřilne kolem klitorisu tak, aby to mělo ten správný efekt. A když už se podaří nalézt úhel polohu a přiložení, kdy vytvářené podtlakové vlny cítíte, tak se nesmíte ani hnout. Ideálně ani moc zhluboka nedýchat.

Nejlépe zadržet dech a zkamenět dokud orgazmus nepřijde a opravdu se velmi soustředit na to, že tu hračku cítíte.

Což je obrovské mínus pro další možné využití, nelze jej používat při hrátkách s partnerem, či jinými šidítky. Nelze přiložit manželovi na penis, zda onen podtlak cítí taky, protože nepřilne. Lze, ale přiložit na bradavku, kdy, když se moc nehýbete, tak vám to ji trochu podráždí.

Popravdě nejvíce legrace jsem si se Satisfyerem užila v rámci očekávání, či příprav na něj (rozdráždění, promasírování prokrvujícím gelem). Ale hračku samotnou rozhodně nedoporučuji. Vůbec.

Klady

Zápory

Vypadá moc hezky a moderně Hlučný
Těšíte se při rozbalování, než vás úplně zklame Nepřilne na klitoris
Podtlak není znát
Musíte se opravdu soustředit
Nesmíte se při uspokojování s ním hýbat
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: