Ve světě erotických hraček jsou hračky značky Satisfyer poměrně čerstvou záležitostí. Přišly na trh ve velkém stylu a nadšené ohlasy na sebe nenechaly dlouho čekat. Pro mnoho z nás je tenhle údajný zázrak stále neprobádanou dimenzí erotických hrátek. Je to jen nafouknutá bublina nebo skutečná slast, jenž nesmí chybět v našich ložnicích?

Tento kousek jsme si na recenzi/test vybrali na sexhopu Růžovýslon.cz.

Vzhled luxusní smyslnosti

Při prvním pohledu na Satisfyer Pro Traveler jsem měla jedinou myšlenku: je tak elegantní! Působí velice smyslně, tajemně, vášnivě i nevinně.

Barevné zpracování tlumené černé barvy se zlatým lemem navozuje atmosféru tajemné neodolatelnosti. Příjemný pocit podtrhne svým jemným, hedvábně matným povrchem, díky čemuž se, společně s „tak akorát“ velikostí, drží velmi komfortně.

Zajistil Aly womanizér orgasmus do pár minut? A co Petr? Více v podcastu:

Do kabelky i do kufru

Nutno mu nechat, že dostává svému jménu Pro Traveler – jeho velikost i celkové zpracování jsou atributy, které ho činí dokonalým společníkem na cesty. Zejména oceňuji jeho řešení zavíratelnosti – nemusíte tak řešit, jak speciálně jej zabezpečit, či do čeho ho uložit a zabalit, kdybyste jej chtěli vzít na výlet.

Satisfyer Pro Traveler se skládá ze dvou částí – samotná hračka a víko, které se k sobě přichytí pomocí magnetu. Magneticky řešená je také nabíječka s klasickým USB kabelem, takže odpadá starost obstarávání baterií a nabíjení je tak naprosto bez starostí.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Jaký je?

Za zmínku rozhodně stojí jeho vlastnost voděodolnosti, takže jestli si rádi dopřáváte rozkoš ve sprše, Satisfyer Pro Traveler tam bude s vámi!

Zklamáním pro mě byla slibovaná tichost. Je pravdou, že při prvních dvou vibračních stupních je hračka po přiložení ke klitorisu ještě poměrně tichá, to se však razantně mění s vyššími stupni vibrací. Pokud tedy chcete držet své hrátky v diskrétní tajnosti, nechtě si tohoto společníka až na chvilky, kdy ve vedlejší místnosti nikdo není.

Pár čísel

  • Délka obalu: 9,5 cm
  • Šířka obalu: 4,5 cm
  • Průměr sací části: 2 cm
  • Počet stupňů intenzity sání: 11
  • Doba nabíjení: cca 2,5 hodiny
  • Výdrž výkonu na jedno nabití: cca 4 hodiny

Ovládání

Princip ovládání je vskutku snadný – na těle této hračky se nachází dva symboly – plus a mínus. Delším podržením tlačítka „plus“ přístroj zapnete i vypnete.

Následné kratší zmáčknutí tlačítka „plus“ přidává na intenzitě vibrací, tlačítko ,,mínus“ intenzitu naopak ubírá.

Jelikož tlačítka se nachází pod povrchem a nejsou nijak vystouplá, manipulace s nimi tím může být místy znesnadněná (obzvláště pro ženy s delšími nehty:)

Zjistěte kolik stojí tento kousek
ZJISTIT CENU

Zaměřeno na klitoris

Satisfyer Pro Traveler se používá přiložením na klitoris. Rozhodně nepatří mezi hračky s multifunkčním použitím a nenabízí prostor experimentovat zkoušením, co zajímavého s ním na různých místech těla vykouzlíte. Svým zpracováním je stvořen čistě pro rozmazlování vašeho klitorisu.

Prožitek na míru

Jeho velikou výhodou je, že je stvořen, nebojím se říct, pro každou ženu. Škála vibrací je velice pestrá. Začíná na opravdu jemňoulinkých vibracích, které jsou sotva znatelné. Takto jemné jsou první dva stupně vibrací, které vás s novým pocitem sání příjemně a nenásilně seznámí.

Ač jsou tyto vibrace opravdu velmi jemné, oceňuji tuto slabou intenzitu víc, než kdyby bylo prvním stupněm rovnou silnější sání. Třetí stupeň intenzity vibrací je již více dráždivý a vzrušující. Až do šestého stupně se intenzita plynule a zvyšuje.

Pro začátečnice i náročné expertky

Od šestého stupně je rozdílnost vibrací pro mě téměř neznatelná. Nutno ovšem říct, že jsem vyšší intenzitu sání, až do konečného jedenáctého stupně, zkoumala pouze na prstu, jelikož na klitoris jsou pro mě vyšší stupně vibrací od poloviny už tak nějak moc, vzrušení pod nimi mizí a přichází spíše pocit nepříjemného bušení.

Tuto okolnost však nevnímám negativně, naopak ji velice cením – každá jsme jiná a každý klitoris potěší něco jiného. Právě proto mi přijde Satisfyer Pro Traveler ideální svou širokou škálou působení, díky které se do něj můžou zamilovat ženy rozmanitých potřeb a vášní.

Nepochybuji o tom, že když si s ním v klidu pohrajete, jistě brzy přijdete na to, jak díky této půvabné hračce prožít orgasmus v podobě, jenž se jinak zažít nedá. Tak s chutí do slastného objevování!

Shrnutí

Satisfyer Pro Traveler je příjemná hračka, která vám rozhodně přinese mnoho jedinečného potěšení. Na své si přijdou ženy, které milují dráždění klitorisu v rozmanitě intenzivních podobách. Rozhodujete-li se nad koupí hračky tohoto typu, je Satisfyer Pro Traveler rozhodně dobrá volba.

Klady

Zápory

Krásný vzhled Hlučný
Padne skvěle do ruky Obtížnější manipulace s tlačítky
Praktické a rychlé nabíjení Druhá polovina intenzity sání je téměř jednolitá
Ideální na cesty
Široká škála vibrací
Příjemný prožitek
Voděodolný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

K ovládání žádné výtky nemám – to je naprosto v pohodě Další věc, která se mi na Satisfyeru líbí, je magnetická nabíječka s USB koncovkou. Ale daleko víc by se mi líbilo, kdyby se dala zapojit oboustranně – teď se musíte trefit, jinak se vám magnety budou odpuzovat

Jak jsem se na začátku rozplývala nad tím, jak skvěle sedí v ruce, zjistila jsem, že při jeho použití je to o něco horší – držíte ho totiž hlavičkou dolů, takže těžiště je nahoře. Navíc ani samotné držení není v této poloze příjemné – rukojeť Satisfyeru se totiž mírně rozšiřuje a když ho držíte hlavičkou dolů, máte mezi palcem a ukazováčkem poměrně širokou část… to už není tak pohodlné a přirozené držení, jako když ho otočíte.

Jé, tak to jste mi udělali touhle recenzí radost. Zrovna na mě čeká na poště. Mám womanizer PRO a sháněla jsem něco menšího na cesty. 🙂

Nemáte vůbec zač, rádi děláme radost našim čtenářkám 🙂

Spolupracujeme: