Kombinace podtlaku na klitoris a vibrátoru zní jako brilantní nápad, který by mohl uspokojit tak 99 % žen. Teoreticky je to opravdu bomba, ale jaká je realita?

Jedna ze značek, která tuto hračku vyrábí, je Satisfyer. Já osobně jsem k jejich kouskům poměrně skeptická (pokaždé mě spíš zklamaly než potěšily), ale z nějakého důvodu jim pokaždé dám ještě šanci.

Na testování Satisfyer Pro G-spot Rabbit jsem se vyloženě těšila. Konečně se objevilo něco, co by se mi (jako zarytou odpůrkyní vibrátorů) mohlo líbit a uspokojit:)

Krabičko, otevři se!

Balení Satisfyeru bych nejraději vynechala a ani se o něm nezmínila. Papírová krabička by ještě šla. Design je jednoduchý a na pohled působí dobře. Horší je ten průhledný blistr uvnitř. Já vím, že kvůli obalu si hračku nekupujete, navíc Satisfyer patří mezi levnější hračky, takže luxusní obaly se opravdu očekávat nedají, ale stejně jsem byla při vybalování dost zklamaná. Každopádně krabička i blistr letěly okamžitě do koše.

Na všech fotkách, které jsem při zkoumání viděla, vypadal Rabbit opravdu luxusně – kombinace bílého silikonu a ABS plastu v barvě rose gold je opravdu povedená – alespoň na těch fotkách.

Je vzhled tak důležitý?

V reálu to provedení vypadá trochu lacině. Jednotlivé kousky by na sebe mohly lépe lícovat a ovládání by se taky mohlo méně zadrhávat – ale o tom si více povíme později. Ale musím přiznat, že jsem byla mile překvapena, když jsem si ten silikon osahala, byl měkký, jemný a takový hedvábný. Je pravda, že podobně sametové povrchy znám a moc ráda se s nimi mazlím, ale většinou se jedná o dražší hračky.

VIDEO:

Veliký problém jsem měla s ovládáním. Věděla jsem, že Rabbit má dva motory – jeden pro klitorisovou část a druhý pro vibrátor. Intuitivně se dá odvodit, který čudlík ovládá konkrétní motor. Bílá tlačítka ovládají část na klitoris a spodní tlačítko je na motor vibrátoru. Ten jde ale zapnout dost ztuha.

Já si při prvním použití dokonce myslela, že mám rozbitý kousek a vibrátor nefunguje. Naštěstí (a čistě jenom náhodou při hledání vhodné polohy) se mi podařilo tlačítko dostatečně zmáčknout a vibrátor se zapnul. Nejdřív jsem se trochu lekla, ale pak se mi to už líbilo 😀

Tak a teď už jdeme testovat

Tvarově – ať budeme mluvit o délce nebo tloušťce vibrátoru – nemám co vytknout. Krásně sedí, vibrace jsou poměrně intenzivní (ale příjemné), a také je pěkně flexibilní, takže je s ním poměrně jednoduchá manipulace a hledání toho nejideálnějšího místa.

Opomíjený klitoris díky lenosti?

Bohužel tyto všechny vlastnosti jsou vibrátoru úplně k ničemu, protože k němu výrobci připojili úplně nemotornou část na klitoris. Ta je totiž neohebná a nevím, jak ostatním, ale mně proporcionálně vůbec nesedí.

Jinými slovy můžu mít potěšení z vibrátoru, nebo z nasávání klitorisu. Spojení obojího vyžaduje trochu krkolomné hledání té správné polohy. Já jsem po dlouhém zkoumání v různých pozicích zjistila, že PRO MĚ je nejlepší, když ležím na břiše a oblast boků mám vypodloženou polštářkem.

Druhá možnost, jak si s Rabbitem pohrát, je za přítomností partnera. Ten má totiž lepší úhel a může s „králíčkem“ lépe manipulovat. Vám stačí, když se uvolníte a necháte se odnést do nebe.

Je co zlepšovat

Rabbit by měl být sice tichý, ale zkoušela jsem už tišší hračky. Nemůžu říci, že by dělal nějaký randál, ale musela jsem si chvilku na ten „hluk“ zvykat.

Ještě bych „králíčkovi“ vytkla tvar nástavce na klitoris. Na můj vkus je moc malý a nedokáže klitoris pořádně nasát. Nějaký podtlak sice vytvoří, ale myslím, že by to mohl umět lépe.

Milovníci mnoha programů si zaručeně přijdou na své, protože Rabbit nabízí 11 programů pro motor vibrátoru a 10 pro stimulátor na klitoris. No proti gustu… na mě je to hrozně moc. Už při pár změnách přestanu cítit rozdíl, prostě mi to začne splývat.

Každopádně to by mi tolik nevadilo, jako větší problém vnímám to ovládání – musíte poměrně silně mačkat tlačítka (hlavně to na ovládání vibrátoru) a ani to vám nezaručí, že se motor zapne. A když ležíte na břiše (v jiných polohách to moc vyzkoušené nemám), tlačítka se ovládají opravdu hloupě a dost nemotorně.

Nabíjet se musí

Nabíjení je klasické magnetické. Rabbit se poměrně rychle nabíjí a na můj vkus také dlouho vydrží, což je paráda – já totiž hračky věčně zapomínám nabíjet a dost často se mi stává, že se v nejlepším vybijou:D

Koupit nebo nekoupit?

Bez mučení se přiznám, že Satisfyer nepatří mezi moje oblíbené značky a raději si připlatím a koupím dražšího konkurenta. Ale s „králíčkem“ si trochu napravili reputaci. Podle mého názoru je to povedená hračka, která sice má pár much, ale za tu cenu, za kterou se prodává, je to dobrá koupě. A pokud uvažujete o koupi, jděte do toho!

Klady

 •  

  Cena

 •  

  Dva motory (které se ovládají samostatně)

 •  

  Tvar vibrátoru

 •  

  Voděodolnost

Zápory

 •  

  Tvar stimulátoru na klitoris (a jeho neohebnost)

 •  

  Trochu lacinější vzhled

 •  

  Na můj vkus moc programů (může být naopak klad)

 •  

  Ovládání

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU