Začínají nám tuhé zimy, tak co se doma s partnerkou neohřát a neužít si trochu těch lascivních hrátek? Co pro vás mám tentokrát? Španělský sex. Že vám to nic neříká? Nevadí – po dnešku tento výraz budete znát, a třeba i praktikovat.

Sex po vášnivém španělském způsobu

Ve zkratce se jedná o stimulaci penisu, kterou žena provádí svými prsy. Že si to neumíte představit? Stačí si představit naolejovaná ňadra, která přijmou penis mezi sebe a přirozený rys mužů přirážet za jakékoliv situace se projeví.

Jak na dráždění penisu ňadry?

Co potřebujete k španělskému sexu (někdy se mu říká tittyfuck, titjob, či ruský styl)? Partnerku s dostatečně vyvinutými přednostmi a masážní olej (námi ozkoušený je například čistý kokosový).

Chcete to naučit? Tak jdeme na to:

  • V základu stačí, když si žena naolejuje prsa a přitiskne si je dlaněmi k sobě.
  • Díky tomu se vytvoří klouzavá štěrbinka.
  • Mužovi zbývá jednoduchá aktivita a to…
  • Zasunout svůj ztopořený penis mezi naolejovaná prsa.

Teď už jen záleží na vaší poloze, jestli bude žena vás „honit“ svými prsy, či jestli vy budete přirážet a napodobovat tak kopulační pohyby. Můžete si hrát třeba i s třeba s úhlem, nebo směrem odkud se budete mezi prsa zasouvat.

TIP 1: Hodně intenzivní je poloha, kdy je žena na zádech, a vy ji přirážíte mezi prsa směrem od hlavy = takže vám může pusinou laskat varlata. To je hodně laškovná jízda a redakce Lascivní.cz vám garantuje, že dlouho nevydržíte 😉

I pro menší výstřihy?

Slečny, které mají menší vnady(ideální je mít pro tyto kluzké hrátky mít minimálně dvojky aneb velikost B), si tuto praktiku moc neužijí, protože pro správný španělský sex je potřeba prsy přitisknout k sobě, aby mezi nimi vznikla štěrbinka. Ale to bychom nebyli specialisti na prasárničky, kdybychom vám nic neporadili:

TIP 2: I přestože nemáte ve výstřihu veliké obliny, můžete si pomoci polohou. Pro menší prsa je vhodnější, když vy budete ležet na hraně postele, mezi rukami naolejovaná ňadra a partner vám bude zasouvat svého miláčka jak do pusy, tak mezi prsa. Věřte, že i přes menší vnady vás bude milovat 😉

Jaké máte zkušenosti se španělským sexem? Pochlubte se 😉

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: