Španělský sex – rozdovádějte svého partnera

Začínají nám tuhé zimy, tak co se doma s partnerkou neohřát a neužít si trochu těch lascivních hrátek? Co pro vás mám tentokrát? Španělský sex. Že vám to nic neříká? Nevadí – po dnešku tento výraz budete znát, a třeba i praktikovat.

Sex po vášnivém španělském způsobu

Ve zkratce se jedná o stimulaci penisu, kterou žena provádí svými prsy. Že si to neumíte představit? Tak jdeme na to. Co potřebujete k španělskému sexu (někdy se mu říká tittyfuck, či ruský styl)? Partnerku s dostatečně vyvinutými přednostmi (poprsím) a masážní olej.

Stačí, když si žena naolejuje prsa (aby to klouzalo a nedrhlo) a přitiskne si je dlaněmi k sobě. Mužovi zbývá jednoduchá aktivita. Zasunout svůj ztopořený penis mezi naolejovaná prsa. Teď už jen záleží na vaší poloze, jestli bude žena vás „honit“ svými prsy, či jestli vy budete přirážet a napodobovat tak kopulační pohyby.

I pro menší výstřihy…

Slečny, které mají menší vnady, si tuto praktiku moc neužijí, protože pro správný španělský sex je potřeba prsy přitisknout k sobě, aby mezi nimi vznikla štěrbinka. Účel této naolejované štěrbinky snad každý pochopí. Tedy kde bůh nenadělil, tam ani ďábel nepomůže.

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *