Dlouho jsem zastávala názor, že onanie není nic pro mě. Přišlo mi nechutné uspokojovat sama sebe, vždyť i kvůli tomuhle mám přítele a vždy jsem mu tento úkol ráda přenechala. Avšak ouha, po necelých dvou letech náš vztah skončil a já najednou byla sama. Je snad naprosto pochopitelné, že po několikati dnech samoty mi sex začínal pomalu ale jistě chybět.

Jak začalo moje tajné užívání ve sprše

A co teď? Jednou v noci na mne takhle zčista jasna padla jedna velice hříšná myšlenka. Co kdybych svoje předsevzetí přeci jen porušila a alespoň jednou onanování vyzkoušela? Není to přeci zas až tak špatné, všechny moje kamarádky to dělají. Vylezla jsem proto tedy z postele a šla jsem si napustit vanu. Vlastní rukou jsem to hned na poprvé zkoušet nechtěla, a proto jsem tento úkol velice ráda přenechala sprše. Ze začátku jsem ani nic necítila, ale po chvíli mi prodění vody na můj klitoris začalo být opravdu velice příjemné.

Nikdy by mě nenapadlo, že když vedle sebe nemám svého přítele, bude se mi chtít vzdychat na celou koupelnu. Po chvilce jsem dosáhla naprosto nepopsatelného orgasmu. Něco takového jsem za celý svůj život ještě nezažila.

Časem se to zvrhlo do nezřízeného sexování… se sprchou

Čas plynul a touha po příteli se čím dál tím méně zmenšovala, uspokojování sprchou jsem neprováděla již pouze jednou denně, ale několikrát během celého dne.

Kolikrát jsem měla nutkání odejít na toaletu i během firemního jednání. Asi po půl roce samoty jsem narazila na velice sympatického kluka. Byl to můj nový kolega a jmenoval se Robert.

Po několika schůzkách jsem ho pozvala k sobě domů na skleničku vína a jak už to tak bývá nakonec jsem se vedle něho druhý den probudila. Sex s ním byl neskutečně báječný, protože jsem si vždy dokázala přesně říct, co se mi líbí a co ne a Robert to vždy velice kladně ocenil.

Blížily se moje narozeniny a já jsem přemýšlela, jaký bych mohla od Roberta očekávat dárek. Mimo 10 denního pobytu v Karibiku jsem také dostala krásný růžový vibrátor. Ze začátku jsem na něj hleděla poněkud vykuleně, ale po jeho vyzkoušení jsem byla v sedmém nebi.

Není divu, že náš malý kamarád a pomocník se stal nedílnou součástí sexuálního života mě a Roberta.

Existují i erotické hračky do sprchy

Tehdy jsem to ještě netušila, ale moje sprchová obsese se časem vrátila. Ale ne kvůli menší pozornosti od Roberta, ale kvůli novým sexuálním hračkám, které najdou své nejlepší využití právě ve sprše. Jedním z nich je i vodní vibrátor H20, který se na český trh dostal i díky redakci Lascivní.cz se kterou spolupracuji O:) Zážitky z něj se těžko předávají, protože většinu času jsem s ním smyslů zbavená…

H20 vibrátor do sprchy

Vibrátor ideálně pro sprchování

Vodní vibrátor lze díky výměnné patce používat i mimo ni klasicky, ale hlavní využití má při napojení na sprchovu hlavici – proudem vody si stimulujete klitoris a v sobě máte ještě vibrujícího krasavce. Vyzkoušeno na mě – podlamovaly se mi vždy nohy a nemohla jsem to ustát 🙂

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 4 názory

Začátky asi každé z nás, kdy nebylo nic užitečnější a cílenějšího po ruce, než prostá sprcha. 🙂 Těch protočených litrů vody, než jsem si našla ten správný úhel a užila si to dosystosti. Na to se dá hezky vzpomínat a fantazírovat.

Souhlas, sprchou to často v dospívání a prozkoumávání sebe sama začíná! 🙂 Děkujeme za váš komentář!

Souhlasím, sprchová hlavice, nebo ten nový kousek jsou super! U té hlavice jen se musíte stále věnovat tomu, aby byl dobrý proud 🙂

Pokud se můžu přidat, tak masážní hlavice sprchy s nastavitelnými proudy vody je opravdu k nepřekonání ! 🙂

sprcha je super. a když se odšroubuje tak je ještě víc super 🙂

Spolupracujeme: