Sprcha místo přítele? Jen dočasně

je onanie/masturbace správná? Dlouho jsem zastávala názor, že onanie není nic pro mě. Přišlo mi nechutné uspokojovat sama sebe, vždyť i kvůli tomuhle mám přítele a vždy jsem mu tento úkol ráda přenechala. Avšak ouha, po necelých dvou letech náš vztah skončil a já najednou byla sama. Je snad naprosto pochopitelné, že po několikati dnech samoty mi sex začínal pomalu ale jistě chybět.

A co teď? Jednou v noci na mne takhle zčista jasna padla jedna velice hříšná myšlenka. Co kdybych svoje předsevzetí přeci jen porušila a alespoň jednou onanování vyzkoušela? Není to přeci zas až tak špatné, všechny moje kamarádky to dělají. Vylezla jsem proto tedy z postele a šla jsem si napustit vanu. Vlastní rukou jsem to hned na poprvé zkoušet nechtěla, a proto jsem tento úkol velice ráda přenechala sprše. Ze začátku jsem ani nic necítila, ale po chvíli mi prodění vody na můj klitoris začalo být opravdu velice příjemné.

Nikdy by mě nenapadlo, že když vedle sebe nemám svého přítele, bude se mi chtít vzdychat na celou koupelnu. Po chvilce jsem dosáhla naprosto nepopsatelného orgasmu. Něco takového jsem za celý svůj život ještě nezažila.

Čas plynul a touha po příteli se čím dál tím méně zmenšovala, uspokojování jsem neprováděla již pouze jednou denně, ale několikrát během celého dne. Kolikrát jsem měla nutkání odejít na toaletu i během firemního jednání. Asi po půl roce samoty jsem narazila na velice sympatického kluka. Byl to můj nový kolega a jmenoval se Robert.

Po několika schůzkách jsem ho pozvala k sobě domů na skleničku vína a jak už to tak bývá nakonec jsem se vedle něho druhý den probudila. Sex s ním byl neskutečně báječný, protože jsem si vždy dokázala přesně říct, co se mi líbí a co ne a Robert to vždy velice kladně ocenil.

Blížily se moje narozeniny a já jsem přemýšlela, jaký bych mohla od Roberta očekávat dárek. Mimo 10ti denního pobytu v Karibiku jsem také dostala krásný růžový vibrátor. Ze začátku jsem na něj hleděla poněkud vykuleně, ale po jeho vyzkoušení jsem byla v sedmém nebi. Není divu, že náš malý kamarád a pomocník se stal nedílnou součástí sexuálního života mě a Roberta.

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. Pokud se můžu přidat, tak masážní hlavice sprchy s nastavitelnými proudy vody je opravdu k nepřekonání ! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *