Jaké erotické pomůcky jsou ideální pro sprchu? V základu ty vodotěsné – takže vlastně všechna dilda, ale do tohoto výběru jsme brali v potaz jen ty s přísavkou. Krásně přilnou na kachličky a dál si to umíte představit. Stejně tak sem patří přísavka/držák pro honítka značky Fleshlight i různá madla a držáky pro sexování ve sprše.

Nadpis je možná matoucí, protože si nejspíše neumíte představit, jak by vám mohla „přísavka“ pomoci při hrátkách ve vodě… Ale opravdu tomu tak je. Ta přísavka totiž není sama, je jen součástí celého držáku, který si můžete připevnit ve sprše kamkoliv. A díky němu bude řádění ve sprše o moc zábavnější 🙂 Otestovali jsme to za vás.

K čemu je vlastně taková rukojeť dobrá?

Jestli jste někdy zkoušeli sex ve sprše (a tím myslíme sex ve dvou, nebo sami se sebou…) tak jste nejspíše přišli na to, že kluzké kachličky na stěně a vana/kout pod vámi, nejsou zrovna bezpečné. Všechno mokré klouže a vy nechcete každých pár vteřin se obávat o neskutečně groteskní a bolestivý pád. Chcete si prostě pořádně zašukat (kór když to na vás přišlo rovnou ve sprše) a nic neřešit.

Takže podvědomě hledáte nějaké body, kterých se zachytit – a to zrovna držák na sprchu, mýdlo či umyvadlo moc nebude. Takže takový úchyt (ne nepodobný tomu co můžete mít na lezecké stěně) rozhodně využijete. Existují k němu ze stejné sady i stupínky na nohy pro lepší polohu „zezadu“.

„Aneb přitisknout holku čelem ke stěně, jednu nožku na stupínek pro lepší úhel, ruce jí přitisknout nad hlavu k držáku a můžete to do ní pumpovat.“

Co si o držáku myslíme díky vodnímu „testování“?

Celek působí hodně bytelně (ač je jen z plastu), takže i přes původní nedůvěru k pevnosti ho můžeme doporučit. Na stěnu se přisává držák do sprchy pomocí 2 silných přísavek.

Zjistěte kolik stojí Přísavka na sex ve sprše
ZJISTIT CENU

Drží jako přilepená… nebo přibitá?

Stačí hladký a pevný povrch (tapeta se jako dobrý povrch nepočítá, pokud se nechcete zabít) a drží jako přibitá. Můžete za ni tahat jak chcete, ale je pravděpodobnější, že vytrhnete polovinu stěny, než zničíte rukojeť.

Jaké sexuální polohy si s ní užijete?

Ideálně zezadu, aneb o pár odstavců výše máme přesný postup jak jsme si ji nejlépe užili 🙂 Je ale natolik robustní, že vydrží i erotickou polohu, kdy je slečna opřená zády o stěnu, drží se rukama držadla nad hlavou a její nohy má omotané kolem partnera. A ten jí rozhodně v takovém rozpoložení nemusí jen skládat slovní komplimenty… Kdybyste jó chtěli být zákeřní, tak můžete držadlo ze sady „Sex In Shower“ využít i pro připoutání rukou své nebohé dvojičky a pořádné zničení všech jejích koutů.

Naše párové hodnocení

Máme čistou, jednoduchou, minimalistickou koupelnu a bohužel tam nejvíce vypadá tohle držadlo jako pěst na oko. Rozhodně by si zasloužilo lepší design a výběr barevnosti. Trochu chromu/nerezu, jedna neutrální barva, čistší linie a věřím, že by sedla i do naší koupelny (i do koupelnových hrátek ostatních).

K pevnosti a připevnění/uvolnění výtky nemám, drží perfektně a uvolňuje se 2 páčkami. Pokud nebudete chtít, tak ji ze stěny nesundáte. Za me super vychytávka pro páry, které se rády milují kdekoliv mají chuť – a ve sprše je lidská živočišnost a hrátky tělo-na-tělo nejlepší 😉

Klady

Zápory

Síla přisátí Design
Drží na kachličkách, ledničce, lesklých plochách Plastové provedení
Nemusíte se bát o bezpečnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: