Tato recenze je společnou recenzí několika našich testerů/recenzentů erotických hraček. Hračka jako taková je hodně jednoduchá, na x použití, a proto jsme jich v redakci rozdali 6 kousků, abychom společně poskládali zajímavý mix názorů na tento netradiční „echt“ levný kousek.

Karel a partnerka

Rozkoš na nejspíš víc než jednu noc

S podobnými „cucači“ klitorisu jsme udělali zkušenosti (rozhodně dobré) už dřív. Otázka tedy zněla, jaká bude ekonomická verze prezentovaná jako jednorázovka?

Když jsme cucač na jednu noc vybalili a manželka jej vzala do ruky, vyjádřila nespokojenost. Čekala, že bude silikonový po celém povrchu a ne jen kousíček s přísavkou. Kryt je z tvrdého plastu a skutečně nepůsobí kdovíjak. Jenže, jak už jsem řekl, jedná se o lacinější verzi pro krátkodobé použití, ne dobíjecí luxusní kousek, který má sloužit dlouhé roky.

Lacinější zpracování však vyvažuje použití. První stupeň manželka okomentovala slovy, že skoro nic necítí, tak začala přidávat. Co vám budu povídat, u trojky se tvářila o dost lépe, a když nasadila čtvrtý stupeň, nejsilnější, protočily se jí panenky a hlasitě zavzdychala.

Zjistěte kolik stojí Stimulátor na klitoris Satisfyer One Night Stand
ZJISTIT CENU

Výdrž hračky na jednu noc jsme neměli možnost ozkoušet, po pár minutách byla odhozena a žena mi jasným gestem naznačila, že by ráda něco jiného.

Pokud nechcete investovat do dražších kousků a víte, že pomůcka ke slovu nepřijde tak často, verze na jednu noc je pro vás jako stvořená. Ani ten tvrdý plast tolik nevadí.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Moriarty a přítelkyně

Tento doplněk na cesty zkoušela má přítelkyně. Osobně jsem nebyl zapojen do testování, nicméně prvotní nadšení vystřídalo spíše zklamání. Věřím ale, že své zastánce si tato hračka najde.

Balení a materiál

Vzhledem k tomu že se jedná pouze o jednorázový vibrátor balení neobsahuje nic dalšího. Klasické zpracování silikonu v kombinaci s abs plastem.

Použití hračky

Satisfyer pomocí podtlakových vln stimuluje klitoris po dobu zhruba 30 minut, podle toho, jakou intenzitu zvolíte se však výdrž může výrazně zmenšit – vyšší intenzita, kratší doba použití. Intenzita podtlakových vln je dostačující. Nástavec bohužel není příliš dobře tvarovaný a materiál by mohl být měkčí, aby se lépe přizpůsobil klitorisu.

Celkový dojem

Pro někoho, kdo si chce jen vyzkoušet tento způsob stimulace bez nutnosti větší investice Satisfyer asi může dávat smysl. Pro mě nedává smysl kupovat si jednorázový vibrátor s ohledem na ekologii. Podtlakové vibrátory jsou ale obecně skvělá volba pro ženy které ocení kvalitní stimulaci klitorisu.

Klady

Zápory

Velmi nízká cena Jednorázové použití
Velmi nešetrné k životnímu prostředí
Malá výdrž
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Co Womanizéry jiné pomůcky? To ví Aly s Petrem z Lascivnho podcastu:

Submisivní slečna

Satisfyer – one night stand – zklamání

Hračka je sama o sobě pěkná, příjemná na dotek a akorát do ruky. Není na USB kabel, ale na baterie.

Co vlastně umí?

Jelikož je tohle taková zmenšená verze, tak má 4 programy. Hračka má na sobě pouze jedno tlačítko a tím zapínáte, vypínáte a přidáváte/ubíráte programy a je vyrobený z lékařského silikonu a údajně hračka má vydržet cca 35 minut. Váš klitoris stimuluje tlakovými vlnami.

Jak to Pán použil a jak došlo ke zklamání

Pán na mě tuto hračku použil, když jsem byla svázaná, ale furt jsem se tak trochu mohla hýbat. První zklamání, 3 programy se mnou absolutně nic neudělaly až na ten nejsilnější poslední program, který se mnou něco začal dělat.

Druhé zklamání byla hlučnost, jakmile houbička s gumovým lemem není celá na klitorisu, tak hračka je neskutečně hlučná. Třetí zklamání, nemůžete se ani hnout a musíte se jen soustředit na hračku, při jakémkoliv menším pohybu už hračka ztratí ten dobrý směr a můžete to znovu 5 minut ladit.

Hračka sama o sobě vydrží 35 minut, ale naše nervy to moc nezvládaly :D.

Jsem rozhodně zklamaná z hračky, protože jsem na ní slyšela hodně pozitivních recenzí, ale dle mého jí vůbec nevyužijete s partnerem a pokud jí budete chtít použít sama, tak budete muset mít hodně trpělivosti.

Klady

Zápory

Padne do ruky Hlučnost
Příjemný materiál Podtlak není moc znát
Nemůžete se při uspokojování s ním moc hýbat
Musíte se hodně soustředit
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

sExpolorers

Malý, ale šikovný

Je malý, ale přesto dokáže způsobit tolik radosti. Růžový poklad, který podráždí váš klitoris a to hned ve čtyřech intenzitách sání.

Pokud jste jako já, bude vám pravděpodobně vyhovovat třetí a čtvrtý stupeň, protože první dva mi přijdou spíš jako takové „šolíchání“.

Je škoda, že si ho budete užívat asi jen půl hodinky, přesně tak dlouho totiž vydrží baterka. Za tu dobu vám však způsobí nevšední zážitky, hned několikrát.

Klady

Zápory

Malý, vhodný na cestování „Jednorázovost“, nelze ho dobít, po cca 30 min. je na vyhození
Nízká cena, možnost vyzkoušení před nákupem stálejšího kusu
Volba ze 4 intenzit sání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: