Venušiny kuličky, kdo by je neznal, ať už jako erotickou hračku pro zpříjemnění chvil s partnerem nebo o samotě. Ale věděli jste, že Venušiny kuličky jsou také zdravotnickou pomůckou? Pojďme se tedy podívat, co jsem o těchto venušiných kuličkách zjistila. 

Co mě zaujalo 

Jednoznačně design! Jsou opravdu rozkošné, kuličky v odstínech růžové v kontrastním obalu, navíc ta srdíčka, úžasné. Takže už na první pohled zaujmou svým designem. 

A další věc, která mě zaujala, je, že jsou dodávány se závažím, takže fungují jako zdravotní pomůcka na zpevnění pánevního dna

VIDEO z redakčního rozbalování:

Design a provedení

Jak jsem již zmínila, míčky se dodávají v růžové až vínové barvě, což odlišuje i hmotnost jednotlivých míčků. Kuličky se vkládají do silikonového pouzdra v krásné tyrkysové barvě, které má v místě vložení kuliček vyříznutá roztomilá srdíčka. 

Barevná kombinace je opravdu pěkně zvolená, celkově kuličky vypadají přitažlivě a esteticky. Musím také zmínit, že pouzdra na kuličky mají na spodní straně malé, jemně zaoblené výstupky, které slouží ke snadnějšímu vkládání kuliček. 

Pouzdra i kuličky jsou vyrobeny z kvalitního silikonového materiálu a jsou velmi příjemné na dotek. 

Obal

Balení mě velmi příjemně překvapilo. Krásná dobře vyrobená a pevná černá krabička s pěnovou výplní uvnitř, do které se kuličky dají pěkně zasunout a nechrastí. To velmi oceňuji, krabička je decentní, vkusná, kuličky jsou v ní pěkně umístěny, což je hezké a praktické zároveň. 

Uvnitř krabičky byla také přiložená kartička s popisem, jakou hmotnost mají jednotlivé barvy kuliček. A návod k použití, popis výrobku, pokyny k čištění a upozornění. Malým mínusem může být fakt, že tyto návody jsou v angličtině. 

Ale i tak je to praktické, opět jednoduché, ale dobře zpracované. Velmi jsem to ocenila. A celkově je to podle mého názoru ze 70% o celkovém designu výrobku spolu s obalem. 

Vlastnosti

Kuličky nemají žádnou speciální digitální vibrační funkci. Obsluha je v tomto ohledu naprosto jednoduchá. Problém nastává pouze v okamžiku, kdy chcete kuličky v pouzdře vyměnit. 

Silikon drží velmi pevně a nechce kuličku pustit, a když se vám ji konečně podaří vyndat, musíte se znovu potýkat s navlékáním jiné kuličky. Což je zdlouhavé, nepraktické a otravné, pokud už máte nějakou tu hru spuštěnou. 

A také jsem si všiml drážek, které je na kuličkách, což trochu ubírá na estetice. Silikonové návleky mají také silikonovou šňůrku pro snadnější vyjmutí, která je opravdu pevná a nevytahuje se. Míčky jdou nasadit hladce a bez problémů sundat. 

Vibrují?

Vrátíme-li se však k vibracím, kuličky mají v sobě menší kuličku, která při pohybu chrastí a vytváří příjemný vibrační pocit, bohužel slabý. Pokud bych to měla porovnat s kuličkami, které jsem zkoušela dříve, je to dost bída, chrastění je dost slabé. Což je u kuliček v této cenové relaci docela na nic.

Ale pokud je kupujete jako zdravotní pomůcku, tak to nevadí. 

První testování, první dojmy 

Kuličky jsem poprvé otestovala po předehrání s pumpičkou. Trochu jsem se obávala, že silikonová šňůrka, která se používá k vyjmutí kuliček, bude překážet, ale nepřekážela, a tak je můžete bez obav používat s pumpičkou. 

Zjistěte kolik stojí Venušiny kuličky BOOM Grace
ZJISTIT CENU

Nejprve jsem vyzkoušela jednu světle růžovou kuličku samostatně, která je nejlehčí. Vibrace tedy nejsou nijak velké a v mém případě ani jako zdravotní pomůcka, resp. mé pánevní dno je dostatečně silné na to, aby kuličku bez problémů udrželo. 

Vyměnila jsem tedy kuličky ve dvojitém pouzdře za dvě vínové, ty nejtěžší, vibrace se mi zdály o něco silnější, ale stále jsem je držela bez námahy, takže jejich funkčnost v tomto ohledu nemohu plně posoudit.

Použití v mém podání 

Odvážným čtenářům doporučuji kuličky vyzkoušet při procházkách po městě nebo v práci. Sama jsem je takto vyzkoušela a objevila jsem pro mě zcela nový druh potěšení a adrenalinu. Tím, že kuličky chrastí opravdu jemně, nemáte pocit, že je okolí slyší, i když vy sami je cítíte. 

Další příjemnou činností, kterou z vlastní zkušenosti doporučuji, je použití kuliček jako předehry k fistingu

A asi nejvíc ze všeho doporučuji sledovat jejich zavádění v zrcadle.

Fantazii se meze nekladou a s těmito kuličkami si můžete hrát opravdu na milion způsobů. 

Rekapitulace

V balení jsou čtyři kuličky, jejichž váha je barevně odlišena. Jsou zde dvě pouzdra, jedno kratší pro jednu kuličku zakončenou jemnou špičkou a jedno pro dvě kuličky, které špičku zakončenou nemají. Obě mají silnou silikonovou „šňůrku“ na vytahování. 

Nyní se podíváme na čísla! …a materiál. Materiál je silikon a ABS plast.

Rozměry pouzder

  • 137×34 mm (délka x průměr kuličky).
  • 183×34 mm 

Váhy

  • Světle růžová – 18 g 
  • purpurový – 31 g 
  • Vínová – 57,6 g (v balení jsou dva vínově červené kousky) 

Celkem je tedy možné posilovat pánevní dno s pomyslným závažím až 115,2 g

Celkové hodnocení 

11/10, kdyby to bylo možné. Tyto kuličky jsem testovala dlouho a pečlivě a opravdu mají více výhod než nedostatků a MILUJU JE. Jsou skvělé, poskytují širokou škálu aktivit a dávají prostor fantazii. 

Mají kvalitní zpracování a pěkný design. Takže se navíc dají použít i pro trénink pánevního dna. Osobně jsme s nimi objevili mnoho nepoznaných zákoutí erotiky a v neposlední řadě i zábavy. Pokud vás byť jen jedna pasáž této recenze nadchla, neváhejte! 

Klady

Zápory

Krásný design Slabé vibrování
Kvalitní a propracované balení Velmi obtížná výměna kuliček
Více závaží
Barevně odlišené váhy
Široká škála použití
Zdravotní výhody
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Moc pěkný přehled – sama mám zkušenost jen s klasickými venušinými kuličkami (durex z drogerie), ale moc mi nesedí na běžné nošení. Klasické ben wa kouličky co jsem dneska poznala, by mi možná sedly lépe. Díky

Spolupracujeme: