Španělský sex (titjob nebo titty fucking) je označením pro sex mezi ňadry. Jedná se o jednu z nepenetrativních sexuálních technik. Existuje mnoho poloh, nejčastější je ta, kdy žena leží na zádech a muž sedí na ní. Svůj penis vloží mezi ženina ňadra a hýbe s ním tak, jak je mu to příjemné.

Jednu nevýhodu však španělský sex má, a to, že je dostupný jen ženám, které jsou od přírody dostatečně obdařeny. S malými ňadry toho bohužel moc nezmůžete.

Když už mužům orál nestačí

Prožitek lze znásobit tím, že si žena svá ňadra přitiskne k sobě. Žena se může do španělského sexu zapojit také. Někdy může připojit i svá ústa a jazýček. Prostor mezi prsy není sám od sebe nijak vlhčen, proto je dobré použít lubrikační gel nebo masážní olej. Předejdete tak případnému odření penisu.

Praktika byla často využívána jako součást předehry nebo pokud není sex možný (např. když má žena menstruaci).

Mnoho lidí ji nezná… škoda

Opravdovou výhodou „Španělska“ je, že tuhle praktiku ještě tak moc lidí v praxi nezná, jiné by navíc vůbec nenapadlo, kde všude lze mužské žezlo „nasadit“. A právě proto jste u těchto řádků vy, ženy, které jste rázem pro dnešní večer chytřejší.

Nalijme si ale čistého vína – kde Bůh nenadělil, ani ďábel nepomůže, „titty-fuck“ je nekonkurenčně výsadou prsatic (vhodné, aby měla partnerka prsa velikosti 3 a více), stlačené měkké polštářky k sobě, vytvářející potřebnou štěrbinku na penis, totiž účelně plní svou roli, kdo by přece neměl chuť ulehnout do peřin?

Naučíme vás to!

A proč je tato sexuální praktika spojována zrovna ze Španěly?

To nikdo přesně neví.

Například Britové této sexuální praktice přezdívají Francouzský sex (French fuck). Dále se pro španělský sex užívají také pojmy Tit fucking, Titty-fucking, Titjob, Tit wank, Mammary Intercourse nebo Paizuri.

Polohy pro španělský sex

Španělský sex je možné praktikovat v různých polohách:

  • Partneři jsou vedle sebe, muž o trochu výš. V této poloze stačí ženě k držení prsou jedna ruka a tou druhou může stimulovat svému partnerovi varlata.
  • Žena leží na zádech a muž si na ni obkročmo sedne. Při této pozici může muž lépe kontrolovat pohyby penisu a díky tomu si i více užít samotnou praktiku, navíc ženu zase nebolí za krkem. Díky své poloze má muž víceméně volné ruce a může tak například své partnerce dráždit bradavky.
  • Muž si sedne, žena je naproti němu na kolenou.
  • Žena je nahoře, v této poloze se žena musí snažit více než muž a pomocí rukou stisknout svá prsa.

Spolupracujeme: