Pro milovníky trochu kreativnější zábavy v ložnici je pokaždé zajímavé, když jsou hračky kombinované v jedné. Šetří to prostorem a i v průběhu zábavy nemusíte běhat po něco, co jste zapomněli, protože to už máte u sebe.

Černý panter

Bück Dich dildo přesně takové je. Jedná se o kombinaci klasického dilda a plácačky. Je vyrobený z velice příjemného lékařského silikonu, v černé barvě. Proto je potřeba používat pouze lubrikanty na vodní bázi.

Díky absenci jakékoli elektroniky, může si vzít hračku sebou i do vany. Dildo je celkem ohebné a na zvýšení dráždění vybaveno výstupky. Plácačka je z jedné strany tvořená hladkou a z druhé strany hrubší, zdrsněnou texturou.

Rozměry

  • Celková délka: 31,5 cm
  • Délka dilda: 12,5 cm
  • Šířka dilda: 2 – 4,5 cm
  • Délka plácačky: 14 cm
  • Šířka plácačky: 13 cm
  • Váha: 413 g
Zjistěte kolik stojí Bück Dich dildo s plácačkou
ZJISTIT CENU

VIDEO z rozbalování v naší redakci

Všechno v jednom balení

Dildo je velice vyrušující části téhle hračky. Není nijak extrémně velké nebo malé a výstupky příjemně dráždí. Možné je taky jeho anální použití. Je trošku komplikované se s touhle hračkou hrát sama.

Je dost těžká takže se může v některých polohách stát, že bude vypadávat a na zádech zas překáží umístnění plácačky, která mi také stěžuje i uchopení hračky. Samotná plácačka je určená pro jemné až střední výprasky. Hladká strana je jemnější, šetrnější ke kůži, zatím co druhou, zdrsněnou stranu určitě pocítíte na zadečku intenzivněji.

Myslím, že táto hračka je něco co si užije i žena, která se obyčejně nezajímá o BDSM. Trochu mi vadí, že černá barva v kombinaci s lékařským silikonem dost přitahuje a zvýrazňuje chloupky a nedostatek obalu na uskladnění.

Vlastní iniciativě…

Celkově se mi hračka až překvapivě líbila. Není to právě nejlepší volba, když na hraní nemáte dost času.

Pokud ale nemáte chuť ji použít k jejímu primárnímu účelu, můžete jako můj manžel s ní například zkoušet hrát ping pong. Nebo ji jinak alternativně využít.

Klady

Zápory

2v1 Váha
Voděodolnost Horší uchopení při použití dilda
Vroubky Chytá prach
Chybí obal na uložení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: