Prostituce je ve stručnosti provádění sexuálního styku za peněžní (či barterovou) odměnu. Prostitutky (převážně se „prodávají“ ženy) mohou působit jako samostatné pracovnice, případně pod dohledem jedné „bordelmamá“, případně více pasáků.

Přivýdělek, nebo povolání?

Mnohé prostitutky považují tuto práci jen jako přivýdělek, který je nutný k splnění jejich životních cílů (například studentky si prodáváním svého těla přivydělávají na studium). Jiné však jsou do této práce nuceny okolnostmi (potřeba rychlých peněz, narkomanie, vydírání apod.).

Část žen i říká, že tu práci milují – stejně jako sex a peníze = prostituce je pro ně výhra 2v1.

S touto „prací“ (v ČR je nelegální a často se schovává za různé masérské licence a podobné práce) často souvisí i větší riziko přenosu pohlavních chorob. Ochrana (alespoň prezervativ) bývá pravidlem u lepších společnic na „jednu noc“.

Ceník prostitutek

Jednotlivé prostitutky mají většinou ceník rozdělující poplatky na klasiku, orální/anální styk, s ochranou či bez (nedoporučuje se), případně speciality typu domina/otrok, převleky, trojka apod.

Láká vás sexuální turistika? Kam za ní vyrazit a jaké má úskalí?

Lidé cestují z různých důvodů. Někteří chtějí poznat nové zajímavé země, jiní si chtějí užít slunečného počasí u moře či sněhu na horách, ale jsou i tací, kteří cestují do zemí, ve kterých mohou nezřízeně holdovat sexu.

Kam se jezdí za sexuální turistikou?

Sexuální turistika v zahraničí

Kam jezdí muži za sexuální turistikou? Většinou vyhledávají Asiatky. Snad nejproslulejší zemí, která láká sexuální chtivce, je Thajsko. Ne že by tu byla prostituce veřejně povolená, ale na druhou stranu není ani nějak zvlášť stíhaná.

Někteří muži sem jezdí cíleně za sexem, jiní až po příjezdu podlehnou kouzlu zdejších lehkých děv.

Ovšem je třeba si uvědomit, že sexuální turistika není jen doménou mužů. I ženy vyjíždějí za sexem. A kam to táhne je? Často si jezdí užívat na sever Afriky. Oblíbené je např. Tunisko. Nejenže jsou opálení Tunisané přitažliví, ale sex s nimi je ani příliš nestojí. Muslimské ženy se neoddávají sexu před svatbou, takže odvážné cizinky beze studu jsou pro Tunisany příjemnou výzvou.

I k nám jezdí cizinci za sexuální turistikou. Většinou jde o Němce, pro které jsou české prostitutky cenově přijatelnou „záležitostí“…

Je sexuální turistika odsouzeníhodná?

Nakonec je věc každého z nás, za jakým účelem cestujeme. Chcete zkusit sexuální turistiku a máte na to dostatek peněz i odvahu? Proč ne. Ale základem je ochrana.

Jen si dejte pozor, abyste si z takové dovolené nepřivezli suvenýr v podobě pohlavní nemoci.

Spolupracujeme: