Dvě ženy a jeden muž v jedné posteli – mnohdy výbušná kombinace (pro pár), ale zároveň velmi vzrušující. Označení „švédská“ pochází z dávných dob, kdy na severu Evropy byl nedostatek mužů, kteří ve velkém umírali ve válkách.

3 lidé, kteří si to spolu rozdají…

Jedná se o sexuální praktiku, které se účastní tři lidi. Zpravidla se jedná o 2 muže a 1 ženu. V dnešní době je švédská trojka velice oblíbená a žádaná. Mnoho párů hledá třetí osobu pro svoje erotické hrátky.

Nejčastěji tak činí skrze různé erotické seznamky, ve swingers klubech nebo také mezi vlastními přáteli.

Zde však hrozí riziko, že díky tomu dojde k narušení dosud fungujících vztahů. Švédská trojka je praktika vhodná pro ty z nás, kteří rádi experimentují a nemají problém se žárlivostí.

Jak Petr a Aly z redakce si užili svou první trojku s holkou? Lascivní podcast:

Jak se jinak říká švédské trojičce?

V zahraničí se těmto hrátkám říká „Ménage à trois“ a „Threesome“. Při těchto hrátkách může být muž hračkou obou žen a být „jen“ penisem na nabodnutí – zde se často využívá facesittingu – muž leží na zádech, na ústech s kmitajícím jazýčkem mu sedí jedna žena a v klíně na falusu má nabodlou druhou. Jen co se obě nabaží, tak se mohou prohodit.

Nemusí být slečna vždy aktivní…

Případně může být jen 1 slečna „do počtu“ a pomáhá ostatním si více sex užít – drážděním poštěváčku, ňader, varlat – všeho, co je nadosah.

Případně je možné, aby ženy byly podřízené muži a on z nich měl své sexuální otrokyně/subinky.

Alternativou k švédskému milování je ruská trojka, kde je poměr žen a mužů opačný.

Spolupracujeme: