Squirting je ženský orgasmus, který je provázen výstřikem tekutiny. Pro oba partnery se jedná o velice intenzivní a emoční zážitek. Tekutina není původem z močové trubice, ale ze Sekneho žláz ústících v blízkosti močové trubice.

Ženský ejakulát je tekutina bez zabarvení i bez chuti. Intenzita ejakulátu je různá, od malého množství až po gejzír rozkoše.

Squirting je velice častý v pornofilmech.

Co je vlastně squirt?

Dlouhou dobu se vědělo o tom, že u některých žen dochází pří stimulaci bodu G se stříkání z močové trubice. Jedná se menší nebo větší množství nažloutlé či průzračné tekutiny.

Než však došli lékaři ke zjištění, že se jedná o squirting, domnívali se, že se jedná o moč unikající při povolení svěrače močového měchýře.

Při squrtingu žena ejakuluje obdobně jako muž, ovšem samozřejmě bez výskytu spermií.

Podcast = musí žena vždy dosáhnout orgasmu?

Za mokrý orgasmus se nestyďte

Některé ženy se za svůj dámský orgasmus stydí a před svým partnerem si připadají jako „počůrané“. Pokud se však tomuto přirozenému jevu vědomě brání, nedokážou se uvolnit.

Squirting se objevuje až u 30 % žen a rozhodně se nejedná o nic, za co by se měla některá žen stydět.

Naopak, muži by si měli vážit, když tento ženský orgasmus zažijou společně se svoji partnerkou.

Extrémní squirting

Pokud si chcete užít hodně výrazné ženské výstřiky na videu, vyhledejte si na internetu právě toto klíčové slovo.

Extrémní ženské ejakulace jsou hodně vyhledávané – nejspíše proto, že mnoho mužů nedokáže svou ženu vydráždit takovým způsobem, aby jí způsobil mokrý „orgasmus“.

Spolupracujeme: