Při ruské trojce si v posteli užívají 2 muži a 1 žena – ta bývá často pod převahou mužů silně submisivní a jen v podobě sexuální hračky.

Ideální poloha

Nejlepší pozice pro tyto hrátky je na všech 4 – zezadu přiráží jeden muž (do klína či zadečku) a zepředu žena saje a „kouří“ penis druhému.

Dle libosti se mohou střídat, případně přejít na náročnější praktiku zvanou hamburger či sendvič – při ní je zároveň penetrována vagína i anál zůčastněné ženy.

Variantou ruské trojky je švédská – zde jsou 2 ženy a 1 muž.

Historický původ

Název je údajně odvozen od typu koňského spřežení používaného v Rusku pro rychlé přesuny, zejména saní v zimě. Spřežení tvořili tři koně běžící vedle sebe, kdy prostřední kůň klusal a dva boční cválali.

Ruská trojka je opačnou variantou ke švédské trojce, která je tvořena jednou ženou a dvěma muži. Název švédské trojky je údajně odvozen od hromadného znásilňování žen švédskými nájezdníky. Ať už je udávaný původ názvu pravdivý nebo ne, v sexuální oblasti se tyto termíny pevně ustálily.

Sex ve třech a více však není výdobytkem moderní doby. S hromadnými orgiemi se můžeme setkat již ve starověku.

Jedná se tedy o přirozenou aktivitu provázející lidstvo od dávných dob.

První švédská trojka: Petr a Aly z redakce v Lascivním podcastu:

Provedení v praxi

Na sex jednoho muže se dvěma ženami neexistuje univerzální návod. Ačkoliv se jedná o zážitek, o kterém ve skrytu duše sní spousta mužů, vyžaduje od muže velké nasazení, pokud chce uspokojit obě partnerky. Pro trojku je charakteristická velká flexibilita rolí.

1) Muž uspokojuje ženy postupně

Tato varianta je pro muže nejvíce fyzicky náročná, pokud se rozhodne postupně souložit s oběma ženami. Druhá žena však zpravidla nezůstává v roli pasivního diváka.

Zapojuje se ať již do dráždění druhé ženy, nebo se věnuje muži a pomáhá vystupňovat vzrušení u obou zúčastněných.

Pokud se rozhodne věnovat masturbaci, poslouží muži jako vizuální stimul pro rychlejší nástup vzrušení.

2) Dvě ženy se věnují muži

V této variantě si muž užívá své výsostné postavení, kdy k jeho uspokojení jsou k dispozici dvě ženy. Tyto ženy intenzivně spolupracují na jeho blahém prožitku. Můžou ho dráždit rukama, vizuálně pomocí striptýzu, orálními praktikami. Muž si pasivně vychutnává péči žen.

Tuto péči jim však zpravidla později vrací.

3) Dvě ženy spolu a muž se dívá

Spousta mužů má ráda v sexu vizuální podněty. Kromě striptýzu může být pro muže velmi vzrušující zážitek koukat se na dvě ženy, které se spolu milují. V ruské trojce lze proto využít možnost, kdy dvě ženy se věnují milostným aktivitám a muž je u toho pozoruje.

Buď zůstane u pozorování anebo se v průběhu hrátek zapojuje do akce.

Erotické pomůcky pro trojku

Pro ruskou trojku je velmi vhodné využívat erotické pomůcky. Zejména vibrátory najdou uplatnění ve fázi, kdy se žena věnuje ženě. Vibrátor je šikovný pomocník pro případ, kdy muž souloží s jednou ženou.

Druhá žena si může čekání na muže ukrátit použitím vibrátoru, a tím se aktivně zapojit. Při trojce se dají vyzkoušet i různé BDSM prvky, třeba fixace/bondáž v neobvyklých polohách.

Výhody a rizika trojky porusku

Ruská trojka dokáže obohatit sexuální život párů, který upadl do stereotypu. Často se jedná o naplněný tajný sen nejednoho muže.

Ruská trojka představuje nevšední sexuální zážitek, na který budou účastníci zcela jistě dlouho vzpomínat.

Přináší však také rizika. Největším rizikem je neodhadnutí vlastních zásad a žárlivosti. Ruská trojka dokáže nenávratně rozbít vztah. Je na zvážení všech zúčastněných, co od ruské trojky očekávají, koho k ní přizvou a jestli se dokážou vyrovnat s případnými následky.

Spolupracujeme: