BDSM lidský nábytek je jednou z velice ponižujících a fyzicky izolujících technik, kdy dominantní partner udělá ze svého otroka obyčejný kus nábytku.

Stane se součástí domova Dominy

Otroka může svázat, poručit mu, aby zůstal v nějaké poloze, plnil funkci nábytku a mlčel (výjimkou je, pokud by byl otrok rádiem).

Otrok se tak může stát stojanem na vázu, podložkou pod nohy, vázou apod. Praktika lidský nábytek má stimulovat sexuální vzrušení (u Pána z pocitu nadřazenosti, u otroka z pocitu oddanosti).

Dominantně submisivní vztah musí být velice pevný. Během mučení je důležité, aby si Pán rozvrhl čas i síly svého otroka, ikdyž to tak nevypadá, je jakákoliv statická pozice velice náročná.

Dále také není vhodné používat předměty, které by mohly otrokovi ublížit, je zde velice důležité postupné zkoušení a rozvíjení.

VZOR smlouvy s otrokem

Díky českým dominám a našim subíkům a sissynkám jsme dali dohromady ucelený VZOR tzv. otrocké smlouvy.

Konkrétně řeší a definuje: povinnosti vašeho subíka, jak se k vám má chovat, jaké má hranice, jak dlouho (a jak) bude ve vaší službě… Tento VZOR si můžete vytisknout a podepsat společně:

Koupit

Dost ponižuje

Během BDSM lidského nábytku nebývá vykonáván sex, technika slouží pouze k ponížení otroka. Samotné mučení může trvat několik minut až hodiny (vše se odvíjí od polohy, která je otrokovi přidělená a zda je snesitelná).

Za porušení mlčení nebo pozice následuje trest (psychické trápení, fyzické ublížení nebo prodloužení doby pozice přidělené otrokovi).

Otrok by se měl na trest těšit a plnění pozic by pro něj měla být slast.

Otrok bývá odměněn pohledem, pohlazením, výjimečně i sexem. Zvláštním typem je tzv. erotický nábytek, který představuje předměty v domácnosti určené k využití při sexu. Může se jednat o sprchu, tvarované polštáře, kartáč na vlasy i jiné předměty denní potřeby.

Co je „bí-dí-es-em“ a co si o něm myslí Petr a Aly z redakce:

Spolupracujeme: