Madam Sára ví, jak se dostat do přízně novému klientovi. Sama poznala, že už to jinak ani nejde. I když její studio sídlí v pražské Přístavní ulici, o sexuchtivého námořníka tu nezakopne. Inzerce na internetu je tou správnou a jedinou volbou…

„Ty, bezcenná čubko, kde se flákáš? Už jsi mi měl dávno ležet u nohou a čuchat jejich vůni! Jsem smyslná, perverzní a krutopřísná Madam Sára, chci ti zmrskat záda do ruda. Chytnu tě za koule a budu ti je mačkat a drtit a když budeš hodný, tak ti je poplivu nebo pochčiju! Vytahám tě za to tvý péro a vymrdám ti prdel připínákem! Vyfistím na gyne křesle, obleču si tě do prádla jako děvku a budu ponižovat. Budeš plnit veškeré rozkazy! Plnit nejperverznější přání!“ zní text inzerátu zveřejněný na erotické seznamce.

Reklamy v tištěných periodikách už totiž tolik netáhnou, zelenou v tomto oboru nemá ani šuškanda. Žádný otrok se přece nebude svěřovat jinému otrokovi se svými tužbami a přáními, nehledě na to, aby doporučoval služby vlastní dominy.

Jaká byla vaše cesta k BDSM?

Začalo to někdy v sedmnácti letech, kdy jsem měla první vztahy s muži. Třebaže jsem ve vztahu s partnerem klidnější, na veřejnosti ráda muže napadám. To byste měl vidět, když mě to chytne. Stačí, aby se na mě nějaký chlápek divně podíval, nebo mi něco drzého řekl. Nepotřebuji se inspirovat časákem nebo videem…

Odmítla jste klienta kvůli něčemu?

Jo, když požadoval kaviár, kastraci nebo zvracení. To opravdu nemusím.

A naopak, které praktiky vám vyhovují?

Baví mě šlapat po těle ve vysokých botách, bořit se do klientovy nahé kůže. Je mi sympatické plivání, cévkování, dog play a role play.

Co znamená role play?

To je hra na role. Jeden je nadřízený, druhý podřízený. Například mohu být vychovatelkou, klient mým chovancem. Stačí, aby byl drzý a hned mám důvod ho přehnout přes kolena a rákoskou vyplatit. Ve skutečnosti ale nejde zdaleka pouze o použití rákosky či biče, ale o to, aby jsem uvedla klienta do polohy, která splňuje jeho představy, erotické sny a situace, které jinak nemůže prožít.

To ale klienta musíte hodně poznat, nemám pravdu?

Tak nějak. Většinou jde o vzdělané lidi plné fantazie, společné hry nás musí bavit. Že by přicházeli takoví, kteří jsou nuly i v běžném životě a zde by si to chtěli vynahradit, se zatím stalo málokdy. Většinou jde o někoho ve vedoucí pozici, který potřebuje občas zkrotit. Proto není divu, že převážnou část mojí klientely tvoří úspěšní podnikatelé, právníci a politici.

Jak klient pozná, že zrovna BDSM je to, co on požaduje?

Skutečnost je taková, že to, co vidí na videu, právě chce, ale reál ho pak děsí. Zpravidla žadoní, ať přibrzdím, že jsem příliš tvrdá. Tahle zkušenost mě přivedla k tomu, že si s klientem povídám a až po třech, pěti lekcích si rozumíme. A vůbec neuškodí, je-li domina zároveň inženýrkou lidských duší, tedy psycholožkou.

K lekci patří  kromě hodinu trvající služby i otevřená konzultace o klientově zaměření a s ním souvisejícím duševnem, anebo třeba na jakékoliv zcela nezávazné téma. Některý získá ke mně takovou důvěru, že se mi svěřuje se svými rodinnými záležitostmi, jako jsou narozeniny jednotlivých členů rodiny, ale taky s pracovními úspěchy a podobně.

Máte nějaký fetiš?

Zbožňuji kůži, je tak příjemná na dotek. Do extáze mě přivádí její vůně. Nenapodobitelný je její hladký povrch, který se zařezává do každého ohybu těla nebo naopak přilne a důmyslně zdůrazní ty nejintimnější místa… Ráda na sebe navlékám kožené sukně, korzety a kozačky. Je mi příjemné dřímat v ruce biče, navlékat klientovi obojek nebo masku z tohoto materiálu…

Máte tu vystavenou řadu gumových masek. Provozujete rovněž gumosex?

Ne tak docela. Většinou do jedné z těch masek narvu moje zpocené ponožky a dám to klientovi čuchat. Svůj význam má i gumový oblek. Klient se v něm maximálně potí, čímž se zrychluje jeho krevní oběh a celé tělo se prokrvuje. To samozřejmě přináší rozkoš a on lépe vnímá vzrušení.

Navštěvujete sex shopy?

Málo. A když ano, tak objednávám jedině přes eshop. Obyčejně to jsou důtky, robertky, připínák. Zrovna nedávno mi přišla poštou masážní hlavice Magic Wand.

A spokojená?

Náramně. Má čtyři rychlosti vibrace a čtyři vibrační módy. Navíc přístroj nepotřebuje napěťový adaptér. Při vybití baterie stačí zapojit do zásuvky a přístroj vibruje dál, zatímco se nabíjí. Je skvělé že má až dva metry dlouhý nabíjecí kabel. Chod je mnohem tišší než u jiného, co už mám nějaký ten rok.

Ocitla jste se někdy v roli subinky?

Ne, a asi se tak nikdy nestane. Jediné, kdy se chovám podřízeně, je sex se dvěma chlapy. Ale pozor, rozhodně bych nešla do trojky se ženou. Jsem čistě heterosexuální. Tak jako bych ženské nedělala fisting, klinik nebo cévkování, možná bych ji dovedla jen ponížit, ztřískat…

Jak pohlížíte na konkurenci mezi dominami?

Zatím vím o čtyřech, pěti kvalitních. O těch ostatních bych se nerada vyjadřovala. To jsou holky, které si někde na anonymním sídlišti najmou byt, kde vedle běžných erotických služeb poskytují také BDSM. Nemají o tom ani ponětí a myslí si, že když si obléknou černou kůži a dají klientům pár ran, že jsou dominy. Víte, nebojím se konkurence, ale tohle není dobré. Vždyť ten, kdo si chce sadomaso třeba jen vyzkoušet, aniž by byl masochisticky založený, tedy řekněme ze zvědavosti, má pak jednou provždy zkažený dojem.

Skutečná domina musí mít patřičně vysokou inteligenci, být osobností a musí své sklony fakticky prožívat. Teprve pak je přesvědčivá.  Jak jsem už zmínila, během rituálu ve studiu nejde totiž ani tolik o fyzickou, jako o psychickou převahu. I ve chvíli, kdy je po všem a dotyčný je zbaven pout a řetězů, nesmí pro něho všechno končit. Úcta a respekt ke své paní, případně i strach z ní, musí i nadále přetrvávat.

Zajímavý názor. Máte partnera?

Mám rodinu, i děti, ale o tom se bavit nechci. Rodina ví, čím se živím.

Co si myslíte o výroku doktora Plzáka, že sex je 80% úspěchu manželství?

Jo, určitě s ním souhlasím. Partneři, manželé mají vymýšlet nové věci, aby jim sex nezevšedněl, aby ho nehledali každý zvlášť jinde. Muž má být spokojen nehledě na manželku. Jinými slovy, v manželství má být spokojen hlavně manžel. A ještě jinak řečeno: Manželka by měla být ukojena tím, že její manžel je ukojen.

Někde jsem se dočetl, že každá sedmá žena a každý desátý muž touží alespoň podvědomě po tvrdší erotice. Od něžnějších forem po ty nejtvrdší varianty. Psychologové zastávají názor, že pokud tyto hrátky probíhají na základě DOBROVOLNOSTI zúčastněných stran, nehrozí nebezpečí. Toužíte-li i vy po poněkud tvrdší hře, stačí se s Madam Sárou spojit na níže uvedených kontaktech.

 Telefon: 704120850

Email: Studio-DeSade@seznam.cz [no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: