Rákoska je tenký dřevěný prut, který se vyrábí z rákosu a používá se jako výplatní pomůcka (pro výprask) v tvrdších erotických hrátkách. Intenzita rány na tělo submisiva závisí na průměru rákosky, síly, kterou je vedená a místem, kam dopadne.

Bohatý výběr rákosek pro různě velká jelita…

Ale mohou být vyrobeny z různých materiálů a de facto jsou rovněž zaměňovány s bičíky (ale už bychom je názvem odvozeným od přírodního rákosu moc neoznačovali). Od dřeva a plastu se tak posouváme také k hovězí kůži nebo umělé kůži, anebo ke kombinaci kůže, peří, ocelových kuliček a dalšího kovu.

Zjistěte kolik stojí pořádně ostrá rákoska
ZJISTIT CENU

VIDEO z rozbalování latexové varianty

Alternativy k rákosce

Výběr rákosky či bičíku je velmi důležitý. K oblíbeným v BDSM hrátkách patří například devítiocasá kočka, na jejíž konce lze připevnit právě ocelové kuličky. Oblíbený je ale také klasický bič na koně a kdo ubližovat svému partnerovi nechce, ten může zvolit jemnější verze rákosek či bičíků, které využívají lechtivých peříček nebo střapců.

Tyto se prodávají nejčastěji v kombinaci také s chlupatými pouty a škraboškou na oči.

Naopak mnoho párů využívá rákosky v podobě toho, co je po ruce, jako například nejrůznější pruty, anebo tenký bambus na zahradě. Moderním erotickým hračkám se to však nevyrovná.

Klady

Zápory

Nejtvrdší pomůcka pro výprasky Vhodné pro zkušenější díky intenzitě
Jasné ostré stopy po ráně
Typický zvuk svištění, které bude otrok nenávidět
Velmi intenzivní rány
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshopp.cz Sexshop.cz Sexshop51.cz Spoutaná.cz

Spolupracujeme: