Rákoska je tenký dřevěný prut, který se vyrábí z rákosu a používá se jako výplatní pomůcka (pro výprask) v tvrdších erotických hrátkách. Intenzita rány na tělo submisiva závisí na průměru rákosky, síly, kterou je vedená a místem, kam dopadne.

Bohatý výběr rákosek pro různě velká jelita…

Ale mohou být vyrobeny z různých materiálů a de facto jsou rovněž zaměňovány s bičíky (ale už bychom je názvem odvozeným od přírodního rákosu moc neoznačovali). Od dřeva a plastu se tak posouváme také k hovězí kůži nebo umělé kůži, anebo ke kombinaci kůže, peří, ocelových kuliček a dalšího kovu.

Alternativy k rákosce

Výběr rákosky či bičíku je velmi důležitý. K oblíbeným v BDSM hrátkách patří například devítiocasá kočka, na jejíž konce lze připevnit právě ocelové kuličky. Oblíbený je ale také klasický bič na koně a kdo ubližovat svému partnerovi nechce, ten může zvolit jemnější verze rákosek či bičíků, které využívají lechtivých peříček nebo střapců.

Tyto se prodávají nejčastěji v kombinaci také s chlupatými pouty a škraboškou na oči.

Naopak mnoho párů využívá rákosky v podobě toho, co je po ruce, jako například nejrůznější pruty, anebo tenký bambus na zahradě. Moderním erotickým hračkám se to však nevyrovná.

4.7/5 - (4 votes)