Pokračujeme v sérii rozhovorů s interpretkami kolem platforem OnlyFans a Patreon, které slouží k sdílení lechtivých fotek a videí na míru přání fanoušků. Další vyzpovídanou je mladičká SweetNici. Objevili jsme ji na Twitteru a rozhodně má za nás co nabídnout.

Nicollda na Twitteru vystupuje jako @sweetniciof a má 1701 sledujících a na Onlyfans jako sweet_nicifree a Sweet_nici přes 1.1k fanoušků – v době přípravy rozhovoru.

Zdravíme SweetNici, můžete se našim čtenářům nějak stručně představit?

Ahoj, jsem Nici a je mi 19 let, za pár dní 20 let. Působím hlavně na platformě Onlyfans. Svým pravým jménem se jmenuji Nicole a žiji dvojí život.

Nicollda je vášnivá provokující a perverzní holka, která si jde za vším co chce. Naopak Nicole je slušná a tichá holka, která žije obyčejný a klidný život.

Jak dlouho už se tvorbě erotického/provokativního obsahu pro fanoušky věnujete?

Věnuji se tomu od minulého roku, a to přesně od listopadu, kdy jsem si založila Onlyfans. Poté jsem se hned přidala na Reddit, a z počátku jsem se propagovala hlavně tam. Následně jsem si v prosinci založila Instagram (@sweetniciof), a Twitter za účelem propagace Onlyfans.

Jaká byla vaše prvotní motivace začít s provokujícím/erotickým profilem?

Z počátku to byli hlavně finance, protože jsem nemohla jít do práce. Časem se z toho stala vášeň a koníček.

Když nad tím tak přemýšlím, už od puberty jsem měla sklony se fotit ve spodním prádle jen pro soukromé účely, a Onlyfans mě utvrdil v tom, že je to jakási část mého já a že mě to baví, i když ta komunikace s fanoušky mě baví ještě mnohem více.

Kde jste prvně našla informaci o možnosti fanouškovské podpoře autorek skrze OnlyFans/Patreon a podobných platforem?

Prvotně jsem se o tom dozvěděla z Instagramu, ale nikdy jsem to neřešila ani se nad tím nepozastavila. Poté s tím přišel přítel a dělali jsme si srandu z toho že si ho založím. A asi po 3 dnech přemýšlení co bych mohla nabídnout a jak to zpracovat jsem si ho založila.

Začátky byly trochu těžší, protože jsem musela na všechny ty funkce přijít sama, jelikož jsem nikoho s Onlyfans pořádně neznala, ale zvládla jsem poměrně za krátký čas, a už od začátku jsem byla úspěšná.

Jak vybíráte vhodné fotky pro Twitter a OnlyFans?

Většinou fotky vybírám sama (domácí i od fotografa), málo kdy se najde fotograf, který je vybere za mě, a pří výběru je vždy pro mě hlavně důležité, aby se mi fotky líbily, a abych se líbila sama sobě. Občas se ale zeptám i přítele, protože pohled muže je něco jiného než můj v tomto případě.

Jelikož na Onlyfans fotím erotiku a glamour, dávám tam úplně vše. Na Twitter vybírám zase z fotografií, které neukážou vždy vše, ale dokážou zaujmout lidi, kteří si poté zaplatí můj Onlyfans. A také tam dávám fotky, které už jsou pro Instagram moc.

Na Instagramu je to s výběrem fotek teď složitější, protože se zpřísňují pořád pravidla. Už na začátku kdy jsem si založila Instagram a dosáhla 500 followers mi účet smazali. A jelikož nejsem známá, vybudovat si fan base je těžší, ale musím zaklepat teď se docela držím a snažím se dodržovat pravidla. Čekám na to, až mi zmizí shadowban. Je to takový věčný boj pro slečny/fotografy co mají Onlyfans apod…

Máte na OnlyFans nějaké klíčové fanoušky, kteří vám pravidelně platí?

Ano, už od začátku co jsem si založila Onlyfans, se mnou někteří zůstali až do teď, a jsem za ně opravdu vděčná. Některé už neberu ani jako fanoušky, ale jako přátele. Kromě sexu se spolu bavíme také o mém a jejich životě, a je to pro mě a fanoušky si myslím více intimnější a zábavnější než se jenom bavit o sexu.

Sdílím s nimi i svůj soukromý život, a myslím si že o tom Onlyfans je. Snažím se s nimi udržovat neustálý kontakt, a proto si myslím že většina fanoušků je u mě na Onlyfans spokojení.

Vytváříte pro své sledující nějaké speciální obsah? Různé převleky, místa, pomůcky?

Ano, specifikuji se hlavně na custom videa/fotky, ve kterých používám různé oblečky (školačka, králíček, …), a hračky popřípadě i na profilu samozřejmě najdete fotky v oblečcích. S místem si myslí, že problém nemám, protože fotím často s fotografy ať už v apartmánech, venku v přírodě nebo v opuštěných budovách a také samozřejmě doma, ale vždy se dá co zlepšovat.

Časem bych chtěla i BDSM prvky, protože v posteli je upřednostňuji, jelikož jsem submisivní. Samozřejmě neustále nákupy nových oblečků a hraček je už součástí. Momentálně mám více spodního prádla, než jsem za celý život měla.

Co konkrétně z BDSM byste chtěla zapojit?

Chtěla bych hlavně tématiku BDSM ve videích, protože je to žádané. Přála bych si bondáž a trochu výprasku, ale to je asi tak vše co mi Onlyfans dovolí, protože už se tam taky dost zpřísňují pravidla co se týče ran apod..

Dá se tímto způsobem uživit?

Upřímně, doteď jsem se tím živila, a až teď jsem si našla práci na zkrácený úvazek, protože jsem se přestěhovala do Prahy a jak se říká v Praze je blaze, ale draze. Vlastně už od začátku co jsem si založila Onlyfans jsem vydělávala dost peněz na to, aby mě to uživilo.

Také chci začít hodně cestovat, takže Onlyfans bude takový bonus už. Bohužel díky mé psychické stránce mi vyhovovalo být doma, ale už pociťuji že to není dobré a potřebuji zase do společnosti.

Setkala jste se někdy s negativní reakcí vašich fanoušků/sledujících?

Ano, setkávám se s nimi často, ale to asi každý kdo vystupuje na internetu. Na moje konto se setkávám s frázemi, cituji přímo ze svého Redditu „Tlustý prase, fakt hnus“ nebo „Neskutečný že každá obyčejná hnusná šlapka si udělá onlyfans, bleju“ a s těmito komentáři se potýkám bohužel často, ale je zde samozřejmě spousty lidí co mi píšou pozitivní zprávy.

Jelikož když jsem si založila Onlyfans a neměla jsem skrz něj Instagram ani Twitter a propagovala jsem se pouze na Redditu kde jsou lidé většinou anonymní a zlí (hlavně muži), ale také díky Redditu vděčím za většinu fanoušku co mám.

Už to ale tolik neřeším jako dříve, protože vím že jsou zde pořád lidé, kterým se líbím a mají mě rádi takovou, jaká jsem. Ne nadarmo se říká sto lidí, sto chutí.

Jaký byl nejzvláštnější požadavek/přání od vašich fanoušků?

O nejzvláštnější přání mi nedávno napsal fanoušek, a to o to, jestli bych mu nenatočila dlouhé video jak prdím.

Nebo jsem už 2x měla požadavek na video, kde budu normálně oblečená a půjde mi vidět jenom břicho, s tím že budu pár minut v kuse jíst a fanoušek vlastně uvidí jak se mi zvětšuje břicho.

Víte, já lidi za tyhle fetishe díky Onlyfans přestala úplně odsuzovat, protože každý máme něco. Ale občas se nad tím prostě pozastavím, protože pro mě to není něco, s čím bych se potýkala každý den. A bylo to pro mě něco normálního, ale pro ně to normální je. Když přijde fanoušek s přáním, které se mi nelíbí, nebo nejsem schopná ho udělat slušně odmítnu a jdu dál. Protože si myslím, že třeba jiná slečna to bude schopna udělat a lépe.

Dobře a jaké je nejčastější přání?

Nejčastější přání jsou například sextapy s klukem nebo holkou (Ria Green), videa s různými hračkami, videa jak si hraju s prsy nebo jen nožičkové fotky, videa.

Je to různorodé, protože každý má rád něco jiného, a proto většinou na mém Vip OF posílám pár sekundové ukázky jako výtažek z daného videa, když některé videa posílám hromadně a díky tomu mají představu, co se v daném videu děje a myslím, že co jsem to zavedla to má úspěch.

Přesahuje váš provokativní tvorba někdy do reálného světa? Například do setkání s vašimi fanoušky?

Když jsem si založila Onlyfans, už od začátku jsem věděla, že real neboli nabídky na sex určitě přijímat nebudu, protože jsem zadaná.

Pokud jde o pokec nedávno jsem například byla na Erotickém veletrhu ve foto stánku, a fanoušci za mnou mohli přijít a vyfotit se nebo prohodit pár slov, takže normální setkání možné je, i když mě potkají na ulici a přijdou za mnou nevadí mi to, ale zatím se to nestalo.

Kolik vám zabere času vymýšlení obsahu pro OF a následná realizace?

Od února jsem hodně chodila po foceních a tak jsem měla velkou zásobu a momentálně si dala takovou menší pauzu od focení. Ale co se týče domácího obsahu, točím skoro pořád custom videa nebo fotky do zpráv, nebo na profil.

Jinak skoro každý den na Onlyfans strávím cca 6 hodin jak kdy, protože svým fanouškům se věnuji skoro celý den průběžně. Občas je to časově náročné, když například plánuji fotky na celý měsíc zabere mi to 5 hodin. A někdy si zas lámu hlavu nad tím jak se ještě zlepšit, vymýšlet nové akce, soutěže apod.. Vždy se snažím, aby každý den byl nový příspěvek o 3-4 fotkách, myslím si že ta pravidelnost pro Onlyfans a fanoušky je důležitá a potrpí si na ní.

Je nějaký fotograf či další konkrétní modelka, se kterou byste chtěla něco vytvořit?

Ano, je samozřejmě spoustu krásných slečen jako je například Bunny pop nebo Lxcije, které mají Onlyfans, a s kterými bych chtěla fotit.

S fotografy to mám většinou tak, že dám dotaz na stories a pokud se mi nabídne někdo s hezkou tvorbu kývnu na to. Nebo se mi ozvou sami od sebe, ale zatím jsem přímo dotyčným nepsala o focení. Samozřejmě mám vybrané fotografy s kterými bych chtěla fotit, snad se do budoucna poštěstí.

Vytváříte i obsah na míru jednotlivým fanouškům?

Ano, na tom je založený můj Onlyfans. Mám na Onlyfans ceník, ze kterého mohou vybírat, pořád ho měním a doplňuji. Mám stálou nabídkou, ale když přijde fanoušek s jiným nápadem, nikdy se nebráním vše je na domluvě, a vždy se snažím ve všem vyhovět.

Kdykoliv fanoušek přijde se specifickým přáním, většinou do pár dní ho natočím, vždy záleží co zrovna mám naplánované, protože často cestuji za rodinami 150 kilometrů.

Fotky/videa vytváříte vždy sama, nebo vám s nimi někdo pomáhá?

Co se týče fotek, hodně jich používám od fotografů nebo občas něco vyfotím doma. Naopak s videi mi nikdo nepomáhá. Točím si je sama i edituji a musím přiznat, že časově je to náročnější než domácí focení, protože fotky co vyfotím doma, většinou neupravuji vůbec oproti videím.

Když se vrátíme k vašim účtům, jaký příspěvek měl u vašich sledujících největší úspěch?

To se nedá říct, někdy je to příspěvek, kdy jsem na veřejnosti, někdy když dám kousek erotického videa na profil jako odměnu za liky. Je to ojedinělé většina mých příspěvku mají stejný počet liků, ale co vždy zaboduje jsou fotky, kde jsou mé prsa.

Jistě to bude zajímat i naše čtenáře, protože jsou dominantnou vašich fotek a videí – jakou máte velikost ňader?

Mám přírodní 4. Zmiňuji to, protože občas si lidé myslí že jsou umělé, ale není to tak.

Viděli jsme vás osobně na Erotickém veletrhu Erofest v Praze, teď v dubnu, jak jste si ho užila?

To mě těší, škoda že jste se nezastavili! Pro mě to bylo úplně něco nového, ale užila jsem si to. A hlavně jsem mohla některé své fanoušky poznat osobně a pokecat s nimi. Především byl zajímavý křest kalendáře ve kterém jsem byla, protože před tolika lidmi na pódiu jsem ještě nebyla, a vůbec ne polonahá.

Upřímně, kdyby mi někdo v minulosti řekl, že budu na Erotickém veletrhu chodit nahoře bez a fotit se s lidmi, nevěřila bych mu, a ani bych si to nedokázala představit. Jsem za tuhle zkušenost ale ráda. Těším se na příští rok a určitě se tam zase objevím, ale těžko říct jestli zase jako účastník nebo návštěvník.

Bylo tam bohužel hodně lidí na zastavení, s vašemi společnicemi na místě (Ria Green a Zlounka) jsme také připravovali rozhovor. 🙂 Ale budete na jedné z fotek, byť bychom museli zkontrolovat, že jsme ji dali do reportu.

Jaký to byl pocit být mezi takovým množstvím lidí a téměř nahá?

Bylo to trochu šílené, hlavně bylo tam strašně moc lidi co chodili a fotili si mě jen tak, z čehož jsem byla trochu nervózní, ale zvládla jsem to, protože jsem věděla že tam nejsem sama polonahá a měla jsem tam kamarádky.

Spíš jsem byla fakt ráda, že jsem se tam mohla podívat, jelikož jsem tam byla poprvé, ale ne naposled. Samozřejmě trochu té pozornosti jsem si také užívala.

My jsme magazín věnující se primárně testům erotických hraček – co vlastně vy a právě dospělácké pomůcky?

Do dne, než jsem začala točit custom videa na Onlyfans, jsem nikdy žádnou nepoužila, a upřímně toho lituji! Nedokážu si teď bez nich představit hrátky v posteli.

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás stále baví?

Upřímně nepoužívám hračky tak dlouho natolik, abych mohla vybírat, ale jestli je něco co jsem si v poslední době oblíbila tak je to masážní hlavice a díky za ni!

Znáte její název? Rádi se inspirujeme pro nové recenze. 🙂

Nemyslím si, že je úplně dobrá, protože je tohle vlastně moje první a koupil mi ji můj fanoušek, ale název je Wonder Wand (via naše recenze – poznámka redaktora) z Růžového slona.

A naopak některé, které vás nenadchly?

Zatím jsem žádnou takovou nenašla, protože se v tomhle zatím hledám.

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

Nápadů a fantazii je mnoho, ale momentálně vede asi trojka.

Třeba se vám splní, nebyla byste první z našich rozhovorů, která tímto přiznáním se přiblížila k realizaci daného snu či fantazie. 🙂 Každopádně děkujeme mockrát za rozhovor!

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: