Přírodní cestou lze pojmout mnohé produkty. Zvykli jsme si na přírodní kosmetiku, pomalu se učíme používat také šetrnou drogerii. Ale k čemu přírodní kondomy?

Proč přírodní kondomy

Ve světě kondomů prakticky existují dvě možnosti v podobě bezlatexových kondomů nejčastěji vyrobených z polyuretanu, případně z přírodního latexu.

Polyuretan mají konvenční výrobci pánské ochrany v oblibě hlavně díky tomu, že nepodléhá tak ochotně změnám teplot.

A nemá na něj negativní vliv UV záření a celkově má jen malé nároky na skladování.

EE = etický a ekologický pohled

Kdo se ale chce chovat šetrně k přírodě, jednoznačně by měl sáhnout po latexovém kondomu. A to samozřejmě po takovém, který nijak při své výrobě nezatěžuje životní prostředí.

Kvůli plantážím kaučuku, který je nutný pro výrobu klasických kondomů totiž běžně dochází k devastaci deštných pralesů. Rostliny je zároveň nutno chránit před škůdci a to pesticidovými postřiky, které jsou sice účinné, ale kontaminují půdu i podzemní vodní zdroje.

A zároveň dochází k vykořisťování drobných producentů, kteří za svou náročnou práci nedostávají důstojně zaplaceno.

A to i vzhledem k tomu, jak mohutným celosvětovým byznysem právě výroba kondomů je.

S kondomem nebo bez? Lascivní podcast:

Co nabízí značka Einhorn

Einhorn je malou firmou, která sídlí v Mnichově. Svůj koncept značka postavila na udržitelnosti. Nejedná se o líbivou reklamní frázi, Einhorn podniká skutečně konkrétní kroky.

Od počátku tak celý výrobní proces u svých výrobků pečlivě sleduje. Vše začíná už výběrem surovin, značka si zakládá především na používání bio bavlny s GOTS certifikátem. Výrobky jsou čistě přírodní a současně veganské.

Zjistěte kolik stojí Einhorn Kondomy STANDARD
ZJISTIT CENU

Plných 50 % zisku Einhorn investuje do fair a eko projektů.

Tím se daří neutralizovat uhlíkovou stopu firmy.

Značka taktéž sází na osvětu, která je důležitá zejména v oblasti intimních produktů. I nákup kondomů často provází stud. Pánskou ochranu i ostatní produkty tak balí do netradičních barevných obalů, které mohou připomínat třeba sáček od brambůrků nebo karton mléka.

O nepřehlédnutelné ilustrace na obalech se zasadili různí umělci, například fotograf a fotobloger Oliver Rath, Heji Shin, Sandra Bayer nebo André Wagner.

VIDEO z redakakčního rozbalování

Jaké výhody má Einhorn Kondomy STANDARD?

Jedná se o kondomy dostupné ve standardní velikosti. Navíc se vyznačují mírným rozšířením v oblasti žaludu, což zajistí příjemnější prožitek při sexu.

Vyrobeny jsou z přírodního latexu. Šetrný přístup k přírodě dokládá u značky Einhorn i volba udržitelně produkovaného kaučuku, který konkrétně pochází od drobných farmářů v Thajsku. Certifikát společnost PETA potvrzuje, že výrobek neobsahuje žádné živočišné složky.

Pokud chce výrobce opatřit svůj produkt touto značkou, musí zajistit, že jeho zboží nesmí ani být v žádné ze svých výrobních fází testováno na zvířatech. Tyto kondomy tedy jsou stoprocentně vhodné pro vegany.

Zvlhčeny bez chemie

Pro zvýšení komfortu se používá také přírodní lubrikant bez parfemace a dráždivých látek, které jsou nevhodné po intimní partie. Stejně tak barvivo je čistě přírodní a kondomy byly testovány elektronicky.

Co na ně s partnerkou říkáme?

Na rovinu ty ilustrace nás odpálily do stratosféry smíchu. Aneb proč ty obaly neudělat ztřeštěné, když… můžete. Měli jsme na test variantu Broskvičky (mají jich ještě dalších 5 s jinými potisky), takže klasický model – na obalu těch broskviček tedy moc nebylo, spíše hadi, mrkve, berlínská věž, hořčice, banán, raketa, … no je toho tam požehnaně.

Prostě hipsteřina na entou.

A vlastně proč ne, jestli to někomu pomůže sex odlehčit a trochu odtabuizovat kondomy (ano stále je to potřeba), tak sem s tím.

Velikostně mi sedí a netlačí, přestože ty BIG s “Rexem” jsou pro mě ještě lepší. Navlékání je rozhodně příjemnější než u kondomů s 52 mm průměrem, ty 2 mm jsou bezesrandy zde znát.

V Papírovém obalu je zde 7 kondomů v spojeném pásu za sebou = doporučuji ho vytahovat takhle celý při daném okamžiku. 😛

Úspěch zaručen, budete hned označeni za vrchního erotofila.

Klady

Zápory

Zábavné balení Cena?
Širší průměr než je standard
Eko / fér původ kaučuku
Netestované na zvířatech
Bez vůně
S přírodním lubrikantem
Lehce rozšířená špička pro žalud
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: