Jo, tak ona by chtěla něco většího? No tak to se na to teda podíváme!“ Vyšlo z něj, zatímco odcházel ke skříňce, ze které vytáhl středně velkou růžovou krabičku. Když se ke své sladké subince vrátil, už se chvěla nervozitou. 

Se zavázanýma očima a nohama svázanýma perfektně tak, aby se mu nemohla bránit, jí to neskutečně slušelo. A tak, poté, co hračku černé barvy a úctyhodného průměru lehce promnul v ruce, aby nebyla tak chladná, s trochou lubrikačního gelu karamelové vůně ji do ní pomalu a labužnicky zasunul.

Polil ji pot. Ucítila obrovské vyplnění svého toužícího nitra, žalud hračky se jí při vstupu otřel o bod G a ona už věděla, že jde do tuhého. To však ještě netušila, co jí její hravý dominant tají. Na těle oné hračky se totiž nacházelo spínací tlačítko!

Parametry Mistera A?

19 cm délky, maximální průměr 4,4 cm, užitečná přísavka do sprchy a 10 vibračních programů, to je silikonový vibrátor s přísavkou Mister A od Sexy Elephant! 

Nějak takto by nejmenovaný promotér velmi známé české bojové organizace a moderátor reality show o přežití na opuštěném ostrově představil tuto nemalou hračku černé barvy, kterou jsem měla možnost vyzkoušet a pro Lascivní.cz také zrecenzovat. 

Realistický penisový tvar a jednotónová černá barva tvoří zajímavý kontrast, design hračky je jednoduchý, adekvátní a hlavně ergonomický, hezky zaplní každý roztoužený otvor! Tento žilnatý macek disponuje specifickým USB nabíjením – oproti jiným hračkám od Sexy Elephant nemá (pro tohoto výrobce klasické) bezdrátové magnetické nabíjení. 

Kam s ním?

Mister A jakožto masážní vibrační pomůcka zapluje s radostí a trochou cviku (délka hračky totiž není vhodná pro každý vaginální kanál – já si například užiji délku tohoto vibrátoru tak na 70 % a dál už to prostě nejde) do chtivé vagíny i análu, stejně tak je vhodná na trochu toho přidušení při deep throat hrátkách! 

Zjistěte kolik stojí Silikonový vibrátor s přísavkou Mister A
ZJISTIT CENU

Hodí se do sprchy díky své vodotěsnosti a šikovné přísavce, sedne do většiny strap on postrojů a je využitelná pro každé pohlaví ať už s vibracemi, nebo i bez nich.

Chcete-li tedy to anebo to, zaručeně si na tomto černém oři užijete pořádně divokou jízdu!

VIDEO z rozbalování:

Někdy je lepší větší?

Mister A je všestrannou pomůckou pro kohokoli, kdo se nebojí pořádného klacku! 

Jak jsem již zmínila výše, můj uzounký vaginální kanál se svou maximální délkou 14 cm není ideálním zákazníkem tohoto masivního vibrátoru, ale už se těším, až s ním zapluju s využitím postroje do někoho jiného (hihihi), a je jedno, jestli zrovna budu mít náladu na to užít si se ženou či potrápit nějakého muže. 

S tímto primárním účelem jsem totiž zmíněnou pomůcku pořizovala, ale mým heslem je si vše poprvé vyzkoušet na sobě, ač zrovna zde to vyžadovalo nejdříve se trochu rozehřát hračkami užšími a kratšími.

Vibrace jsou velmi příjemné, doporučuji jak vysoké otáčky pro vrchol s pomocí stimulace klitorisu, tak ty nižší pro pomalé dráždění. 

Konečný verdikt

Mister A je všestranný celosilikonový vibrátor s množstvím vibračních nastavení, který svou výraznější velikostí není úplně pro každého, s trochou cviku však zapluje do každého roztouženého otvoru!

Jedinou nevýhodou je specifické nabíjení. Hodí se do sprchy díky své přísavce, do postele i do strap on postroje. Zábavu si s ním užije jednotlivec i pár v jakékoli kombinaci pohlaví!

Klady

Zápory

Vodotěsnost Velikost není vhodná pro kohokoli!
Výkonná přísavka Hračka disponuje specifickým nabíjecím kabelem
10 vibračních programů
Možnost zavedení do strap on postroje
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: