Současné dráždění klitorisu, bodu G, análku a ještě možnost použití ve vodě? Co víc by si člověk mohl přát? Já to považuju téměř za definici dokonalosti. Přesně toto nabízí vibrátor Black Trinity od Lovehoney.

Velikostí překvapí, všestranností potěší

Tenhle vibrátor je vyroben z jemného lékařského silikonu a skládá se ze tří častí. První část je určena na dráždění klitorisu. Provedení této části je ve tvaru zajíčka, která velice hezky provedená s ušima a naznačenými oči a čumáčkem. Další část je největší a určená na dráždění pochvy.

Blízko špičky je „kulička“ určená na dráždění bodu G a bodu A. Poslední část je složená z 6 kuliček od nejmenší po největší. Každá ze tří částí je velice pružná a obsahuje jeden motor. Jednotlivé částí mají 10 programů, které můžete podle chuti kombinovat a teda vytvořit mnoho variací dle vaší chuti.

Skvělou správou je, že se jedná o kompletně vodotěsnou hračku. Balení obsahuje USB magnetickou nabíječku a nabití trvá asi 3 hodiny. Po plném nabití můžete hračku používat asi 40 minut, ale zapojením jen některých částí, může být tato doba značně prodloužena. Ovládaní je velice jednoduché a intuitivní. Je jedno hlavní tlačítko, které zapíná celou hračku a pak 3 tlačítka, které zapínají jednotlivé části. Poslední páté tlačítko zapíná všechny části najednou. Aktivní tlačítko je podsvíceno zeleně a tak je jasné co je aktuálně aktivní, pokud hračku neovládáte sama.

Zjistěte kolik stojí Silikonový vibrátor Black Trinity
ZJISTIT CENU

Rozměry

  • Celková délka:              23 cm
  • Délka části na klitoris:    9 cm
  • Délka části do pochvy: 13 cm
  • Délka části do análu:    12 cm
  • Nejširší kulička:             2 cm
  • Nejmenší kulička:          1 cm
  • Nejširší část dilda:          3 cm
  • Nejužší část dilda:       2,5 cm 

Co jsem zakusila

Celkově hračka působí velice dobře a kvalitně. Úchop držadla je pevný a pohodlný. Ten, kdo hračku používá, si může zvolit, jestli chce zavést i část určenou pro análek nebo ne. Nejedná se proporčně o nijak velkou část, a proto se ji nemusí bát ani úplní začátečníci. Prostřední část je už trochu větší. Pro mě osobně je možná až trochu moc velká.

Za velice zajímavou považuji část určená k dráždění bodu G a A. Jedná se o velice silnou a přesně zacílenou pulzaci.

Já považuji mělké zasunutí zacílené na bod G za velice příjemné, ale hluboké zasunutí jsem považovala až za trochu bolestivé.

To je ale nejspíše věc mé anatomie než nedostatku hračky. Králiček určený na dráždění klitorisu je skvělá věc, která vás zaručeně dovede až k orgasmu. Nejvíce se mi líbilo hračku zavést a nechat budovat orgasmus. 

Užívejte!

Tato hračka v sobě skrývá mnoho variací. Můžete si s ní hrát sama, dát ji partnerovi do rukou a čekat co se bude dít… Je to skvěle provedený kousek s mnoha možnostmi, který skýtá mnoho zábavných chvil. Jak ho použijete, je jen věcí vaší fantazie a šikovných rukou.

Klady

Zápory

Vodotěsnost Chybí cestovní obal
Síla vibrací
Hezké balení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Moc pěkný materiál – jaký je na dotyk? Díky!

Když vezmu pocit z focení/točení rozbalovacího videa a fotek, tak je neskutečně sametový. Je super, že výrobci už pár let dobře vědí, že lesklý povrch silikonu sice lépe klouže, ale zase na sebe lepí hromadu prachu, chloupků, bordýlku a hůře se ukládá jak pocitově „lepí“. Tady je jemný povrch lehce (miniaturně) zdrsnělý, takže jakoby matný a na dotek je skvělý. V tomhle trendu se drží snad všichni výrobci, málokdy se objeví lesklý silikon = je i náročnější na výrobu pro daný odlitek – v té „zrnitosti“ se toho více ztratí a i ta hodnota pro zákazníka je za nás násobně větší. Umíme si představit ale formu, kdy by měla hračka 2 povrchy – třeba je střídala v nějakých proužcích, spirále, … vizuálně by rozhodně zaujala mezi všemi těmi ultra matnými.

Spolupracujeme: