Stříkací dilda jsou dle mě (a po této recenzi) extrémně opomíjeným kouskem, přitom… jsou tak rajcovní! Která holka – či kluk – nemiluje ten pocit, kdy vás pořádně vyplní nejen samotný pták, ale nakonec po slastných okamžicích a množství přírazů i jeho sémě.

Já to vždy extrémně cítím a užívám si, jak ve mně pulzuje a pěkně mě plní. Což ani ne vždy vše zvládnu. Vím, že jsem ho pořádně uspokojila a on mě tím hezky odměnil a vystříkal mě.

Jen náhražky či rajcovní kousky?

A přesně taková jsou i realistická dilda, která umí stříkat. Nejenže vypadají (nebo se o to aspoň snaží) jako krásný a solidně naběhlý chlapský pták, ale tyhle umí také stříkat. Byť dost porůznu a to si také postupně rozebereme v jednotlivých testech a recenzích. Ale teď se budeme soustředit na tenhle nemalý kousek od docela známé značky Lovetoy.

Aneb 9 palcový kousek (přesnější délku v našem metrickém systému doplním) s decentním tvarem žaludu, který rozhodně ucítíte a varlaty.

Pár čísel

  • délka bez přísavky 21 cm,
  • využitelná délka 17,5 cm,
  • průměr 4,4 cm.

VIDEO z rozbalování v redakci

Co se mi líbí

Oproti jiným kouskům je zde přísavka, takže si můžete užít hrátky bez držení. Takže brzy přesně budete vědět, který povrch u vás doma dokáže udržet přísavku. Stejně jako já to budete v nadrženosti zkoušet. Aneb kuchyňská linka, skřínky, hladký stůl, bacha na dveře ledničky či mrazničky, chtějí se mrchy při zuřivém přirážení otevírat, … ale klasicky za mě vyhrává sprcha s kachličkami.

A to jak s těmi na stěně – aneb v předklonu dorážím, nebo na podlaze, kdy zase poslušně naklekávám a rajtuju na pomyslném koníčkovi (ač tedy to schytávají moje citlivé kyčle – ale co bych pro orgasmus se stříkáním neudělala?).

Takže nejenže přísavka zde udrží celého ptáka na správném místě, ale ani neznemožňuje samotné stříkání. Vstupní hadička na tekutinu (či opravdu sperma?) je totiž vyvedená pod varlata nad přísavkou. Takže přísavka drží, pták jasně míří ke svému cíli a stejně můžete si připravit pro sebe notnou dávku…

Co stříkat?

Zde je to na vašem experimentování, bez ničeho dalšího si poradíte i s teplou vodou, ale… není to ono. To je jak improvizovaný klystýr. Což tím pádem můžete při tréninku prdeky také zkusit, ale pak si dejte záležet na čištění otvoru na žaludu, jistě víte proč.

Ale principielně je stříkací dildo stavěné i na něco jiného, než jen obyčejnou vodu. Co sperma? Darované od partnera? Které si užijete takto znovu i bez něj? Nebo ho využijete natruc pro něj? Když on bude muset dorážet na tohodle macka?

Zjistěte kolik stojí Stříkací dildo Lovetoy
ZJISTIT CENU

Ať už pusou (a ukáže, jestli oba v páru umíte polykat), nebo jeho panenskou prdelkou? Aneb být vystříkán sám sebou? Jaký to je asi pocit? Nechcete mu ho dát okusit? Když nebude moci odmlouvat a prostě to splní, aby nebyl potrestaný? A třeba jste ho z toho pásu cudnosti aspoň někdy odemkli?

Nebo když se vrátíme o femdom fantazií do reality, můžu vám doporučit spíše umělé sperma. Ano, opravdu existuje a test vám přinesu v další recenzi. Dá se koupit většinou na stejných sexshopech, které nabízí právě i stříkací umělé ptáky, protože se to přímo vybízí.

A jak vlastně funguje stříkání?

Podle videa z rozbalování či fotek v recenzi jste jistě pochopili, že součástí samotného dilda i je trubička, která prochází celým tělem od varlat až do ústí v žaludu. Vstupem je právě tělově barevný balonek.

Ten je nutné nejdříve před hrátkami naplnit požadovanou tekutinou a ideálně v množství takovém, které si už lehce „předpumpujete“ už i do hadičky. Abyste pak v akci už jen mohli párkrát stisknout balonek a dostali jste do sebe (či vašeho poníženého protějšku) dostatečné množství náplně, která dozajista každého solidně vyplní.

A čištění po hraní?

Nic překvapivě hrozného – baňku/balonek po hrátkách vypláchnete a stejně jako v akci, tak propumpujete celé dildo (trubička je průhledná, takže se dobře kontroluje), aby v něm nezbylo nic z „dávky“.

Co se mi nelíbí?

Na rovinu zpracování dilda a jeho materiál. Jasně, je to jednoduchý silikon, má to tělovou barvu, nádech a tvar žaludu (který má i jinou barvu), ale jinak je ten celek dost umělý. Zbytečně nedotažený, zapomeňte na nějakou dvojí či trojí tuhost jako u pokročilých dild, celé tělo je z jedné varianty materiálu, všude stejný pevný. Povrch je velmi hladký, ohebnost dobrá i při zachování toho, že při nasedání nepříjemně nehýbá. Ale není tak realistický, jak byste si mohli přát.

Oproti tomu zase stříkání a koule, … ty má boží. Pěkně výrazné, masité, budete se vždy při každém přírazu těšit, až dojedete nakonec a ucítíte tlak koulí – jako v reálu. Také jako celek díky skvěle zvládnuté hlavní funkci (stříkání) hodnotím kladně, ale líbilo by se mi detailnější zpracování samotného penisu – trochu žilek, možná více tuhosti u patky, určitě by je v Lovetoi neubylo.

Ale díky tomu stříkání, které jsem ještě u hračky lepší nezažila, vám ho stejně doporučím. A těším se na příhody, které s ním zažijete! Snad se podělíte – byť anonymně pod tuhle recenzi v komentářích!

Klady

Zápory

Solidní velikost Horší detailnost penisu
Citelná varlata Jednolitý materiál
Silná přísavka Jeho „umělost“
Perfektně zvládnuté stříkání
Neuhýbá při zavádění
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: