Před časem jsme vám slibovali velké testování přírodní francouzské kosmetiky Goliate. Zatím mě tato kosmetika mile překvapila (z jejich regeneračního balzámu jsem nadšená), ale teď přichází zkouška ohněm, protože jsem měla k testování Stimulační gel pro ženy… takže ne ohněm, ale zkouška chlapem to bude. 

Asi začneme vzhledem, ne? 

Bílá krabička a modrým obrázkem Goliáše, doplněná o červené detaily. Řekneme, že znám lepší kombinace než je modrá a červená, ale co, já nejsem grafik… A abych byla upřímná, já krabičce a celkovému designu kosmetiky Goliate moc pozornosti nevěnovala.

Proč taky, důležité pro mě je, jak kosmetika funguje.

Jednou jsem sáhla po stimulačním gelu, že ho  vyzkouším, četla si popisek a tak nějak se mi v hlavě ozvalo: “Ta kombinace modré, červené a bílé je jako francouzská vlajka.”

Tak jsem se potutelně usmívala, že jejich grafici použily přesně ty samé odstíny, ale pak mi došlo, že to byl asi záměr, protože Goliate je francouzská kosmetika… objevila jsem Ameriku! Každopádně pokud to je opravdu jenom náhoda, nepište mi to, já mám radost že svého objevu!

VIDEO z redakčního rozbalování:

Jak a kolik pumpujeme?

Já na svůj klitoris dávám zhruba jednu až své pumpičky. Když chci víc chladu, přidám. Ale dávkování za mě dobrý. Pumpička se dobře drží i čekal. Takže tohle se super!

Jak gel funguje?

Stimulační gel si v malém množství nanesete na klitoris a po několika minutách začnete cítit chlad, který se stupňuje. A stupňuje se do takové míry, že nakonec cítíte na klitorisu teplo (až skoro horko). 

No podle prodejce stačí pár kapek na klitoris a na dalších 10–20 minut máte o absolutní rozkoš postaráno. Je pravda, že gel od Goliate začal účinkoval témeř okamžitě od jeho aplikace. Začal jemně chladit a ten pocit se stupňoval. Nebylo to vyloženě nepříjemné, ale rozkoš si představuju jinak.

Navíc jsem kromě chladu nic jiného necítila (prodejce uvádí, že může dojít k příjemnému brnění… asi jsem na ro moc necitlivý). Nakonec se vše zhruba po 15 minutách chladivého pocitu vrátilo do normálu.

Podruhé jsem gel vyzkoušela se svoji oblíbenou hračkou (kdo tipoval Womanizer, získává zlatého Bludišťáka). Musím přiznat, že tentokrát měl gel trochu větší úspěch – na klitorisu jsem cítila chlad, ale když jsem přiložila Womanizer, měla jsem pocit, že se klitoris rozpálil.

Když jsem hračku dala pryč, cítila jsem opět chlad. Tohle pocitové střídání tepla mě bavilo víc. Opět bych to nenazvala rozkoší, ale bylo to velice příjemné oživení hraní. 

Potřetí jsem Stimulační gel pro ženy Goliate použila s partnerem – vlastně jsem ho použila na něj. Konkrétně na jeho žalud.

Jasně, z názvu vyplývá, že je jenom pro ženy, ale proč bych měla partnera o tenhle zážitek ochudit? Tahle varianta mě bavila nejvíc. A myslím, ze i jeho bavila – k tomu vám asi něco napíše sám. 

Co na to říká Petr?

Mimochodem doporučuju gel nanést, nechat chvíli působit a pak si s partnerem (partnerkou) hrát – budete na to namazané místo jemně foukat, dotýkat se jazýčkem a celkově partnera takto “trápit” až vám ho bude líto a uděláte ho pusou…  bomba!

Koupit nebo nakoupit?

Nemyslím si, ze stimulační gel pro ženy od Goliate je něco, co všichni musí doma mít a užívat si to. Ne každému to musí sedět, protože každý je jinak citlivý a má rád jiné věci.

Střídání chladu a tepla je skvělé zpestření předehry a náramně osvěží orální sex, ale nesmíte mít pocit, že se namažete a uděláte. Ani vám to orgasmus neurychlí. 

Zjistěte kolik stojí Goliate Stimulační gel pro ženy Orgasmic BIO
ZJISTIT CENU

Na druhou stranu je dobré gel alespoň jednou v životě vyzkoušet – třeba vám to změní život… a pokud ne, alespoň si zpestříte předehru. 

Každopádně pokud uvažujete o nějakém zpestření nebo si chcete nějaký stimulační gel koupit, jdete rozhodně do tohoto od Goliate.  

Já vyzkoušela několik podobných gelů a účinky mi přišly plus mínus stejné. Ale Goliate má oproti jiným gelům několik obrovských výhod – jedná se o přírodní veganskou BIO kosmetiku. A hlavně je jedlý a vy se tak nemusíte bát orálního sexu (s jinými gely k orálu nedošlo, začali jsme a skončili u toho “mučení”).  

Tak co, zkusíme ho taky? Případně nám napište do komentářů, co to s vámi udělalo. 

Klady

Zápory

Je jedlý Vyšší cena
Přírodní veganská BIO kosmetika
Poměrně dlouhý účinek
Příjemné dávkování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: