Womanizer to je pojem – průkopník mezi hračkami a nejlepší přítel mnoha žen. Já sama na něj nedám dopustit. Dokonce si o mě vysloužil přezdívku “stroj na instantní orgasmus”, což asi mluví za vše.

Bohužel se mi můj Womanizer rozbil. A ne, nerozbila jsem ho svým častým používáním. Sice jsem z toho byla nejprve dost špatná, ale na druhou stranu, na trhu se už objevily novější kousky, takže jsem neměla výčitky zase tak velké, že si domů kupuju další hračku.

Původně jsem chtěla verzi Premium, ale ve stejné cenové kategorii je i Womanizer Duo, který už doma mám. Takže v rámci pestrosti svých recenzí, jsem nakonec vybrala Womanizer Classic, který je levnější a pro mnohé lidi dostupnější.

Tak jdeme na recenzi!

Když vám přijde krabička…

Na nový Womanizer jsem se vážně těšila – ano, ten původní kousek byl rozbitý už hodně dlouho. A naštěstí mi přišel hned druhý den od objednání (objednávala jsem ho dopoledne a platila kartou on-line).

A byla jsem vážně nadšená, když přišel. Elegantní strojek ve velice pěkném balení, měla jsem možnost vidět zabalený Womanizer Premium a balení bylo úplně stejné… i když Premium i na pohled v krabičce vypadá fakt luxusně.

Ale vraťme se k mému novému Classicu – ta krabička mě vážně potěšila, protože pak víte, že peníze navíc (za Premium) neplatíte jenom za obal.

A navíc se mi vážně líbila 😀

V krabičce najdete samozřejmě přístroj, magnetickou nabíječku, náhradní silikonovou hlavičku (což se hodí, protože se nedají doobjednat zvlášť… alespoň jsem je nikde nenašla), pytlíček na uložení přístroje a letáček s návodem. I když je pravda, že návod jsem zase jenom prolistovala – ráda si osvojuju ovládání přístroje v akci. Navíc Classic má jenom 3 tlačítka, tak co bych se na tom měla učit. 😀

VIDEO z redakčního rozbalení

Když si ho osaháme…

Nižší cena Classicu je (podle mého názoru) i kvůli použitému materiálu. Naleznete zde silikonový zobáček a spodní část je se silikonovou vrstvou. Zbytek přístroje je z ABS plastu. Na funkci to nemá žádný vliv a ani vzhledově to není nijak rušivé, ale když si ho vezmete do ruky, není to ono.

Drtí Womanizér vibrátory? Aly s Petrem vám to řeknou v podcastu:

Seznamte se…

Womanizer Classic je dlouhý a štíhlý. Nevím, jestli tato inovace měla být kvůli lepšímu držení v ruce nebo kvůli sjednocení vzhledu všech modelů, ale abych byla upřímná, z této inovace nejsem nadšená.

Můj původní Womanizer PRO mi v ruce parádně seděl, tenhle je na mě docela velký.

Když ho pohodlně držím, nedokážu ho ovládat. Fakt netuším, jak se má správně držet – já ho nakonec držím obvykle tak, že ho držím bříšky prstů (4 nahoře a palec dole). Prostředníček mám pak na tlačítku “+”, takže přístroj můžu poměrně dobře ovládat – teda přidávat intenzitu. Každopádně tohle není univerzální návod.

Oproti verzi PRO má Classic i jiný silikonový zobáček. Nově je v barvě přístroje, což designové vypadá dobře. Za mě je to ale jediná dobrá věc na tomto zobáčku. Na můj vkus je docela tvrdý a hrubý. Původní zobáček klitoris krásně obejmul a jemně stimuloval. Tenhle nemá takovou vůli. Asi kdybych neměla porovnání, bylo by to všechno v pohodě. Bohužel porovnání mám.

Ale jenom pro představu, pokud máte zkušenost se stimulátorem od Satisfyer – zobáček od Womanizeru pořád vede.

A ještě na jednu dobrou věc jsem si vzpomněla – zobáček se dá pohodlně vyndat, takže ho můžete sterilizovat vroucí vodou. Nebo ho můžete umýt teplou vodou (ideálně s antibakteriálním mýdlem) a postříkat dezinfekcí.

Tlačítko sem, tlačítko tam…

Když už jsem nakousla tlačítka, Classic má celkem 3. Klasické “+” a “-“, dále pak tlačítko na zapnutí a vypnutí – toto tlačítko musíte chvilku podržet, aby přístroj reagoval.

Zjistěte kolik stojí Womanizer Classic
ZJISTIT CENU

Intenzitu (ať už chcete přidávat nebo ubírat) přepínáte rychlým klikáním na dané tlačítko. Když “+” nebo “-“ držíte, nestane se vůbec nic. Bohužel já na to vždycky zapomenu a hrozně se divím, že to nefunguje.

Tlačítko “+” je ze všech největší.

Chápu, že je asi nejpoužívanější, ale ve chvíli, kdy chcete ubrat na intenzitě a omylem si ji přidáte, protože intuitivně zmáčknete to největší tlačítko, je to problém.

Taky si Classic často vypnu, když chci snížit intenzitu. Prostě mi to “-“ nějak nejde přirozeně nahmatat, když ho nahmatat chci. Jinými slovy mi úplně nevyhovuje rozložení.

Jenom se trochu bojím, že to má Premium stejně, takže je možné, že si na to prostě budu muset zvyknout.

A co orgasmus?

Womanizer Classic má celkem 8 intenzit. Všechny jsou tiché, takže se nemusíte bát, že vás někdo uslyší.

Pro začátečníky rozhodně doporučuju zůstat u nižších intenzit (první až druhá) a klidně si na orgasmus počkat trochu déle. I zkušenějším uživatelkám bych chtěla doporučit, aby si hrály déle s nižší intenzitou. Když budete za každou cenu intenzitu přidávat, mohlo by se stát, že se brzo otupíte.

Já už bohužel otupělá jsem (ale aby nedošlo k omylu, nestalo se to za dobu testování Classicu, ale je to výsledek dlouholeté práce… plus fakt, že já nikdy nebyla úplně citlivá). Takže se při hraní orientuju v horní třetině intenzity. A i přes tento fakt mi trvá několik minut (a ano s womanizerem je toto dlouhá doba) než se dostaví orgasmus – pokud vůbec (ne vždy jsou k tomu vhodné podmínky).

Každopádně si myslím, že na moji necitlivost a různé nepříznivé okolnosti si vede velice dobře.

A jaký je konečný verdikt?

Jak už jsem psala na začátku, Womanizer je hračka pro “instantní orgasmus” – nejpozději do několika minut vás přivede k orgasmu. Ovšem počítejte s tím, že všechny orgasmy budou plus mínus stejné. Ale toto je problém všech podtlakových hraček.

Ale abych byla upřímná, Classic mě úplně nenadchnul. Kupovala jsem si ho s tím, že má osekané funkce – a upřímně tyto funkce (teda ty, o kterých vím) nijak nepostrádám. Ale nesedly jsme si spolu.

Sice ho čas od času vytáhnu a pohraju si s ním, ale nemůžu ho nikomu s klidným svědomím doporučit! Asi kdyby byl alespoň o třetinu levnější, neměla bych na něj tak velká očekávání a možná bych se i smířila s jistými nedostatky.

Já si určitě budu ještě pořizovat Womanizer Premium.

Takže pokud přemýšlíte o Womanizeru a náhodou narazíte na Womanizer PRO, jdete do něj, je skvělý. Ale jelikož se už moc neprodává (spíš už vůbec), doporučím vám si trochu připlatit a koupit si Womanizer Premium – mám na ně samé kladné recenze.

Klady

Zápory

Kvalitní zpracování Nějak mi nesedl
Silikonový zobáček
Snadné čištění
8 intenzit
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: