Když se mi dostal do rukou Womanizer Starlet, jako první mě překvapila jeho velikost. Je opravdu miniaturní. Tento Womanizer je mini verzí Womanizeru PRO a stejně jako ostatní nabízí i tento mini fialový kousek pulzující tlakové vlny.

První dojem

Womanizer dostanete v průhledné plastové krabičce (na jeho velikost bych řekla, že až zbytečně velké), kterou když rozložíte, najdete schovaný letáček a nabíjecí kabel. Už vzhledem k velikosti hračky by se nabízelo si ji vzít kamkoliv sebou. Na což se v balení bohužel nemyslelo a z mého pohledu tam citelně chybí nějaký sáček na její přenášení.

Tělo hračky je vyrobeno z ABS plastu, je lehoučké a pěkně padne do ruky, zobáček, který se postará o váš klitoris, je z příjemného a měkkého silikonu. Docela mě překvapilo, že vzhledem k celé hračce je zobáček poměrně velký.

Na internetu jsem se navíc dočetla, že toto je standardní velikost hlavy a je možné doobjednat ještě velikost XL. Docela by mne zajímalo srovnání mezi zobáčky/nástavci. Jako velké plus také hodnotím, že můžete zobáček lehce sundat a jednoduše ho tak omýt.

Základní údaje

  • Hmotnost: 71 g
  • Doba nabíjení: 30 minut
  • Maximální doba použití 30 min
  • Materiál: ABS plast, silikon
  • Není vodotěsný

Pojďme mini fialu vyzkoušet

Na těle Womanizeru najdete jedno základní tlačítko, které pokud déle podržíte, slouží k vypnutí/zapnutí a při krátkém stisku pomocí něj přepínáte jednotlivé úrovně intenzity. Celkově si můžete vybrat ze 4 úrovní intenzity, ale už ta nejnižší úroveň je poměrně silná. Sama jsem nejčastěji využila 1. nebo 2. úroveň intenzity.

Na orgasmus nebudete čekat dlouho

Pak už jen stačí přiložit zobáček ke klitorisu a nechat se oddávat příjemným pocitům. Celkově však nemohu úplně zhodnotit sílu nasátí a stimulace klitorisu, protože daleko více jsem pokaždé vnímala samotné vibrace Womanizeru v okolí v klitorisu. Z čehož jsem byla trošku zklamaná, protože mě zajímalo hlavně, jaký je to pocit, ale i tak je celkově stimulace velice příjemná a na orgasmus nebudete čekat příliš dlouho.

Zjistěte kolik stojí Womanizer Starlet
ZJISTIT CENU

Což ovšem celkový dojem z hračky docela kazí, je její velká hlasitost. Rozhodně se tedy z hlediska hlasitosti nejedná o diskrétní hračku. Na to, jak je hračka maličká mě to opravdu překvapilo a zároveň je to škoda. Vzhledem k mini velikosti by se s ním tak dalo dělat plno zajímavých věcí určitě i mimo ložnici, ovšem když bručí jako starý medvěd, je bohužel odkázán se takových lumpačin vzdát.

Pohrajte si s ním

Ale i tak si Womanizer určitě rádi vyndáte a pohrajete si s ním. Díky svojí malé velikosti ho velice dobře využijete i v páru, pokud vám nebude vadit doprovod bručení:)

Více než hlasitost hračky mi ale vadí způsob dobíjení. Port na dobíjení najdete na těle hračky a je překryt takovým cvočkem, který musíte z jedné strany oddělat. I když je na cvočku výstupek a mělo by to tak jít snadno, tak jsem se s ním docela potrápila. Trvalo mi docela dlouho, než se mi podařilo krytku oddělat. Je pravda, že po několika dobití to jde o poznání lépe, ale i tak s tím pokaždé aspoň chvíli zápasím.

Celkové shrnutí

Je to moje první zkušenost s Womanizerem, proto nemohu srovnat s konkurentem v klasické velikosti. Ovšem tato mini verze vás vyloženě nenadchne. Hlasitost a problémy s dobíjením ho dost srážejí. Za poměrně vysokou částku se dá myslím pořídit srovnatelná hračka s menší hlučností od jiné značky.

Klady

Zápory

Velikost Hlasitost
Možnost sundání a výměny hlavice Absence sáčku na uchování hračky
Dobíjení přes USB Obtížné sundání krytky na dobíjení
Rychlé dobití Kratší doba výdrže hračky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: