Když se mi dostal do rukou Womanizer Starlet, jako první mě překvapila jeho velikost. Je opravdu miniaturní. Tento Womanizer je mini verzí Womanizeru PRO a stejně jako ostatní nabízí i tento mini fialový kousek pulzující tlakové vlny.

První dojem

Womanizer dostanete v průhledné plastové krabičce (na jeho velikost bych řekla, že až zbytečně velké), kterou když rozložíte, najdete schovaný letáček a nabíjecí kabel. Už vzhledem k velikosti hračky by se nabízelo si ji vzít kamkoliv sebou. Na což se v balení bohužel nemyslelo a z mého pohledu tam citelně chybí nějaký sáček na její přenášení.

Tělo hračky je vyrobeno z ABS plastu, je lehoučké a pěkně padne do ruky, zobáček, který se postará o váš klitoris, je z příjemného a měkkého silikonu. Docela mě překvapilo, že vzhledem k celé hračce je zobáček poměrně velký.

Na internetu jsem se navíc dočetla, že toto je standardní velikost hlavy a je možné doobjednat ještě velikost XL. Docela by mne zajímalo srovnání mezi zobáčky/nástavci. Jako velké plus také hodnotím, že můžete zobáček lehce sundat a jednoduše ho tak omýt.

Základní údaje

  • Hmotnost: 71 g
  • Doba nabíjení: 30 minut
  • Maximální doba použití 30 min
  • Materiál: ABS plast, silikon
  • Není vodotěsný

Pojďme mini fialu vyzkoušet

Na těle Womanizeru najdete jedno základní tlačítko, které pokud déle podržíte, slouží k vypnutí/zapnutí a při krátkém stisku pomocí něj přepínáte jednotlivé úrovně intenzity. Celkově si můžete vybrat ze 4 úrovní intenzity, ale už ta nejnižší úroveň je poměrně silná. Sama jsem nejčastěji využila 1. nebo 2. úroveň intenzity.

Drtí Womanizéry vibrátory? Aly s Petrem v podcastu:

Na orgasmus nebudete čekat dlouho

Pak už jen stačí přiložit zobáček ke klitorisu a nechat se oddávat příjemným pocitům. Celkově však nemohu úplně zhodnotit sílu nasátí a stimulace klitorisu, protože daleko více jsem pokaždé vnímala samotné vibrace Womanizeru v okolí v klitorisu. Z čehož jsem byla trošku zklamaná, protože mě zajímalo hlavně, jaký je to pocit, ale i tak je celkově stimulace velice příjemná a na orgasmus nebudete čekat příliš dlouho.

Zjistěte kolik stojí Womanizer Starlet
ZJISTIT CENU

Což ovšem celkový dojem z hračky docela kazí, je její velká hlasitost. Rozhodně se tedy z hlediska hlasitosti nejedná o diskrétní hračku. Na to, jak je hračka maličká mě to opravdu překvapilo a zároveň je to škoda. Vzhledem k mini velikosti by se s ním tak dalo dělat plno zajímavých věcí určitě i mimo ložnici, ovšem když bručí jako starý medvěd, je bohužel odkázán se takových lumpačin vzdát.

Pohrajte si s ním

Ale i tak si Womanizer určitě rádi vyndáte a pohrajete si s ním. Díky svojí malé velikosti ho velice dobře využijete i v páru, pokud vám nebude vadit doprovod bručení:)

Více než hlasitost hračky mi ale vadí způsob dobíjení. Port na dobíjení najdete na těle hračky a je překryt takovým cvočkem, který musíte z jedné strany oddělat. I když je na cvočku výstupek a mělo by to tak jít snadno, tak jsem se s ním docela potrápila. Trvalo mi docela dlouho, než se mi podařilo krytku oddělat. Je pravda, že po několika dobití to jde o poznání lépe, ale i tak s tím pokaždé aspoň chvíli zápasím.

Celkové shrnutí

Je to moje první zkušenost s Womanizerem, proto nemohu srovnat s konkurentem v klasické velikosti. Ovšem tato mini verze vás vyloženě nenadchne. Hlasitost a problémy s dobíjením ho dost srážejí. Za poměrně vysokou částku se dá myslím pořídit srovnatelná hračka s menší hlučností od jiné značky.

Klady

Zápory

Velikost Hlasitost
Možnost sundání a výměny hlavice Absence sáčku na uchování hračky
Dobíjení přes USB Obtížné sundání krytky na dobíjení
Rychlé dobití Kratší doba výdrže hračky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: