Womanizer – hračka, která v lidech vzbuzuje hromadu emocí. Slibuje silný orgasmus, kterého ženy docílí ve velice krátkém okamžiku. Je to jedinečná hračka na trhu, která nasává klitoris a stimuluje ho pomocí pulzních tlakových vln (takže vibrace nečekejte)… Ale ta cena!

Musím se přiznat, že i mě v prvním okamžiku odradila. Ale pořád jsem si říkala: „Sakra, tu hračku fakt chci!“. A po dlouhém rozhodování jsem se rozhodla si ji pořídit. Pak jsem narazila na další problém – vzhled. Ani jeden se mi nelíbil.

Divoké vzory nečekejte

Naštěstí pro mě se na trhu objevil nový, do ruky lépe padnoucí, Womanizer PRP / W 500. Ten je nabízený ve 4 decentních a jedním leopardím vzorem (kupodivu i ten se mi docela líbil). Na první pohled jsem se zamilovala a levandulový Womanizer Pro byl můj.

WOMANIZER v recenzi / testu

Sice vám byla přislíbená recenze klasického Womanizeru, ale novější generace PRO mi přijde jako zajímavější varianta 🙂 Oproti první verzi je Pro tišší (což ocení mnoho žen), lehčí, ale hlavně je výkonnější a nabízí 8 stupňů intenzity (původní verze měla pouze 5 stupňů).

Tvarem všechno začíná

Musím přiznat, že tvar nového Womanizeru mě nejdříve moc nenadchnul. Z obrázku jsem měla pocit, že se jedná o mohutnou hračku, ale naštěstí tomu tak není. Mile mě překvapilo, že mi sedí do ruky (pro ty co to nevědí, mám dost malé ručky a většina věcí je pro mě velká) a i váhově mi vyhovoval. Také na dotek je velice příjemný – připomnělo mi to povrch LELO Elise 2, toho jsem se taky nemohla nabažit :). Rozdíl je v tom, že povrch Womanizeru Pro je vyrobený z tvrdého ABS plastu.

Pouhá 3 tlačítka nám stačí

Ovládání Womanizeru Pro je velice snadné. Jsou tam jenom 3 popsaná tlačítka. Poměrně dominantní zbroušený kámen Swarovski, který slouží k zapnutí a vypnutí přístroje, a oválná tlačítka plus a mínus – těmi se ovládá intenzita. A právě tlačítka se mi zdála tak trochu nedomyšlená – „diamant“ je zbroušen do jehlanovitého tvatu (s plochým vrškem) a při stisknutí to do prstu nepříjemně bodá.

Pár čísel:

 • Max. hluk – 42 dB
 • Rozměry – 12,5 x 6,2 cm
 • Váha – 128 g

Ovšem více mě zklamalo ovládání intenzity. Pokud chcete přidat nebo ubrat intenzitu, musíte tlačítko pokaždé zmáčknout. Přitom skoro necítíte, že něco mačkáte. Na druhou stranu si na ovládání poměrně rychle zvyknete (kdybych si po prvním použití nezapsala, co mi vadilo, ani bych o tom nevěděla) :).

Po zapnutí začne Womanizer červeně svítit a vrnět. Vrnění je trochu hlasitější, ale není to úplně rušivý element, protože hlučnost se sníží ve chvíli, kdy zobáček přiložíte ke klitorisu. A také věřím, že při používání budou mnohé ženy daleko hlasitější 😉

Zobáčkem k orgasmu

Zobáček Womanizeru je také vyroben z ABS plastu, ale je pokrytý silikonovou násadkou. Balení obsahuje menší a větší násadku (případně se dají i samostatně dokoupit). Mě osobně více vyhovovala ta menší – lépe mi padne na klitoris, takže ho lépe stimuluje. Zobáček se silikonovým nástavcem přiložíte ke klitorisu a pak začne jízda!

Upřímně, já si zatím troufla jenom na tu nejnižší intenzitu (a to jich je 8!!). Vyšší stupně byly pro mě takový šok, že mi nebyly úplně příjemné. Ovšem i s tou nejnižší intenzitou jsem měla první orgasmus do jedné minuty… A pak další :).

Prožitek s Womanizerem je zvláštní – není tam žádná „předehra“, která vás na orgasmus připraví. Jenom ho zapnete a téměř okamžitě cítíte, že máte orgasmus. I po jeho použití budete mít velice citlivý klitoris (tím, jak ho zobáček nasával), což můžete využít při dalším hraní s Womanizerem nebo s partnerem, aby tolik nežárlil 🙂

Co najdete v balení?

V krabici naleznete svůj Womanizer Pro, saténový sáček (krabička, která byla u první řady se mi líbila více) USB nabíječku, dva silikonové nástavce a návod k použití, ale ten nebudete potřebovat 🙂

Malá rada na závěr

Womanizer PRO je stroj na orgasmus. Budete ho mít rychle, bude silný a může být i několikanásobný. Ale mně u toho chybí ten mužský element. Takže pokud jste na tom stejně jako já, dovolte svému partnerovi, aby vás Womanizerem ovládal. Zažijete tak nejlepší orgasmus ve svém životě 😉

Klady

 •  

  Síla podtlaku na klitorisu

 •  

  Nabíjení přes mikroUSB

 •  

  Orgasmus

 •  

  Orgasmus

 •  

  Orgasmus

 •  

  Ano, opakuji se, ale ten orgasmus se opakuje také 🙂

Zápory

 •  

  Cena – ale ta investice se vyplatí

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

Růžovýslon.cz

Sexshop51.cz

Sexshop.cz

Sexíčekshop.cz

Flagranti.cz