Od doby, kdy mi umřel můj milovaný Womanizer PRO (a bohužel ho už nebylo možné sehnat), jsem pokukovala po modelu Premium. Cena byla a pořád je vysoká, ale co si budeme povídat, člověk se rád uskromní pro pár orgasmů:)

Ale trochu mě odrazovala recenze moji kamarádky, která také přešla z verze PRO na Premium. Podle jejích slov si s Premium verzí moc nesedli a celkově z něj byla zklamaná.

I partner mě od Womanizeru Premium odrazoval (čtěte, pořizoval mi jiné hračky pro moje potěšení).

Takže jsem se už smířila s tím, že tento kousek mi bude ve sbírce chybět. No nevadí, hraček pro zábavu mám řekněme víc než dost. 🙂

Jenomže mám toho nejlepšího chlapa na světě, který mě zná a místo “obyčejného” Womanizeru Classic, či Liberty (které umí “jenom” orgasmy) mi pořídil Womanizer Premium Eco.

Obal bez plastových částí

Už jenom pohled na samotnou krabičku mě málem přivedl k orgasmu. Ne, to přeháním, ale moje ekologická část (přesně ta, která nutí všechny kolem mě třídit a nekupovat blbosti) byla nadšená. Krabička a vše v ní je z recitovaného papíru – žádné plasty.

Což je kupodivu i pěkné na pohled. Tohle se opravdu povedlo.

Ekologie na prvním místě

Když už jsme u té ekologické části, dokonce i samotný strojek je vyrobený z tzv. Biolenu, což je biologicky odbouratelná alternativa ABS plastů. Je úžasné, kam se materiály hraček posunuly. Když si vzpomenu na své první gelové kousky… raději vzpomínat nebudu a půjdu se pomazlit se svým Womanizerem:)

Už z názvu Womanizer Premium Eco je patrné, že ekologie hraje u tohoto modelu hlavní roli. Použili baterii, která má životnost až 300 nabití, a navíc se dá samotný Womanizer rozebrat a baterku vyměnit. Takže nemusíte vyhazovat celý strojek (a litovat další), stačí vyměnit jeden komponent a užívat si dál.

Navíc za každý prodaný kus Womanizer Premium Eco vysadí Womanizer (ta společnost) jeden strom pomocí neziskové organizace One Tree Planted. Takto organizace pomáhá zalesňovat lesy po požárech nebo povodních. Další plus.

Růžový zázrak uvnitř

Když jsem krabičku otevřela, okamžitě jsem se zamilovala – vše bylo tak promyšlené – žádné zbytečnosti, krásný design. S tímhle si opravdu vyhráli. Dokonce jsem chvíli přemýšlela, že bych si to někde vystavila a s obdivem se na to chodila dívat… ale to by byla škoda:)

Jinak kromě samotného strojku v růžové barvě najdete v krabičce ještě hedvábný látkový pytlík na uskladnění, návod k použití, magnetickou nabíječku, která opletený kabel a dva nástavce – velikost S a M, ale mě vyhovují oba. Použiju vždycky ten, který najdu dřív:)

A abych byla upřímná, asi jsem mezi nimi nezaznamenala pocitový rozdíl.

Pár čísel pro zajímavost

  • velikost – 165x54x54mm,
  • váha – 150 gramů,
  • doba nabíjení – 120 minut,
  • doba provozu – 240 minut

Drtí Womanizéry jiné hračky? Aly s Petrem vám to osvětlí v podcastu:

Já a můj Womanizer

Na dotek je Womanizer příjemně sametový a velice příjemný. Stejně sametové jsou i nástavce. Ty jsou sice trochu větší než u mého oblíbeného Womanizer PRO, ale to vůbec nevadí, krásně sednou na klitoris a obejmou ho. Vytvoří se tak mírný podtlak, takže si můžete užívat vibrace vzduchu, které klitoris nasávají a zároveň ho jemně masírují.

Womanizer Premium Eco má velice jednoduché a intuitivní ovládání – 2 tlačítka a je to! Podržíte pár vteřin tlačítko “+” a přístroj se zapne. Ale pozor, fungovat začne, až když je v kontaktu s pokožkou.

Jedná se o technologii Smart Silence, díky které je tišší při používání.

Navíc je to výhoda, když vás někdo nečekaně vyruší – nemusíte zběsile hledat tlačítko na vypnutí – stačí strojek odložit (přejde tak do pohotovostního režimu – je úplně tiše, ale připravený okamžitě fungovat). Ovšem nevýhoda je pak v tom, že jako magor držíte tlačítko “+” a říkáte si, že po takové chvilce používání přece nemůže být už vybitý.

Ale do minuty mi vždycky dojde, kde je problém. 🙂

Tlačítkem “+” pak přidáváte intenzitu. Celkem jich je 12 a já jsem teď tak nějak mezi 5 – 6. Což mě příjemně překvapilo. Myslela jsem si, že jsem si na všechny stimulátory na klitoris tak zvykla, že rovnou najedu na tu nejvyšší intenzitu. Nestalo se. Navíc mám ještě dost prostoru na posunování hranic.

Zjistěte kolik stojí Womanizer Eco Premium
ZJISTIT CENU

Druhé tlačítko “-“ pak slouží ke snížení intenzity nebo k vypnutí strojku (opět ho na pár vteřin podržíte).

Pokud strojek po dobu 10 minut nepoužijete a necháte ho v pohotovostním režimu, sám se vypne. Také se vypne, když ho necháte dlouho zapnutý na stejné úrovni intenzity – ale to se mi ještě nestalo 🙂 Toto vypínání zabraňuje nechtěnému a úplnému vybité baterie, což baterku zároveň chrání.

Když strojek vypnete, a pak zase zapnete, začnete vždycky na nejnižší intenzitě. Pro někoho to může být otravné, protože chce rychle najet na tu svoji oblíbenou intenzitu a rychle vyvrcholit. Proč ne. Na druhou stranu, když začnete pěkně od té nejnižší, příjemně vás to vzruší. Je to jako předehra před sexem.

3 VIDEA z rozbalování, ovládání i výměny baterií

Orgasmus za minutu

Asi by nebylo od věci se zmínit, že Womanizer Premium Eco je vybavený patentovanou technologií Pleasure Air, která zajišťuje bezkontaktní stimulaci klitorisu pomocí pulzujících tlakových vln. Údajně díky tomu zažijete slastnější pocit a lepší orgasmus.

Asi na tom něco bude, protože Womanizer Classis tuto technologii nemá a pocitově stál za nic (za mě vyhozené peníze) – orgasmu jsem sice dosáhla, ale nebylo to pokaždé a prostě to nebylo ono.

Oproti tomu je Premium Eco jiný kafe – pomalý slastný nástup (někdy to úmyslně prodlužuju, protože je to fakt příjemné), a pak orgasmus. Za minutu to sice není – to jsem ani nečekala – ale zatím se nestalo, že bych byla bez orgasmu.

Ale abych taky něco zkritizovala, nečekejte nějaký orgasmický výbuch (respektive u mě se nedostavil). Orgasmu docílíte, ale bude pokaždé stejný – strojový. Neříkám, že je vyloženě špatný, ale nic vás na tom nepřekvapí.

Za mě je naprosto ideální, když máte chviličku času a chcete si zarelaxovat 🙂 Za pár minut máte hotovo (délku můžete samozřejmě ovlivnit, když si rovnou zapnete vyšší intenzitu, uděláte se rychleji).

Když už toho času mám trochu víc, používám Womanizeru jako předehru. Zapnete ho na nižší intenzitu a užíváte si pomalý příval vzrušení. Snižuju a zvyšuju pak intenzitu podle toho, jak dlouho si chci hrát.

A když to chci dokončit, dám si své maximum (maximální intenzita, která mi je ještě příjemná) a do minuty mám orgasmus.

Hračka pro jednoho nebo pro pár?

Womanizer si většinou ženy kupují pro sebe na své intimní chvilky, to je naprosto v pořádku a asi i tak byla tato hračka zamýšlená. Dokonce mi pár kamarádek řeklo, že ho doma mají zakázaný, protože po něm sahaly víc než po manželovi.

Každopádně pro mě je Womanizer (a pro variantu Premium Eco to platí dvojnásob) jedna z nejlepších párových hraček. Miluju, když můj partner zapne Womanizer na nižší intenzitu a doplní to svými šikovnými prsty. To je pak euforie! A jsem vzrušená jenom, když na to pomyslím.

Pár slov na závěr

Womanizer Premium Eco miluju. Tento stroj kombinuje moji nejoblíbenější hračku a moje ekologické smýšlení. A ten design!

Možná jsem jenom zaujatá, ale já jsem na něm nenašla jedinou vadu.

Pokud přemýšlíte o tom, že si koupíte nějaký kousek od Womanizeru, jdete rozhodně do Womanizer Premium Eco.

Klady

Zápory

Biologicky odbouratelný Biolen Nic jsem neobjevila
Vyměnitelný dobíjecí akumulátor
Nové technologie - Pleasure Air a Smart Silence
Promyšlený design
Je tichý
Ekologický produkt
Spojení s One Tree Planted
Miluju ho!
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Růžovýslon.cz Sexshop51.cz Flagranti.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 9 názorů

Ahoj všem v redakci a tobě Alenko hlavně!

Mám na vás otázku ohledně tohoto stimulátoru – jaké jsou hlavní rozdíly mezi modelem Premium Eco a ostatními modely této značky?

Děkuji rozhodně za vaše odpovědi.

Ahoj Jano,

model Premium Eco se liší především svým ekologickým designem a materiály. Je vyroben z recyklovaných materiálů a má snadno vyměnitelné díly, což usnadňuje opravy a prodlužuje životnost produktu. Funkčně je velmi podobný ostatním modelům Womanizer – technicky vychází z Premium řady, s různými stupni intenzity a pulzací.

Doufám, že to pomůže!

Chtěla bych se zeptat, jak dlouho vydrží baterie tohoto modelu? Udělá mě na 1 nabití tedy vícekrát? Děkuji moc

Dobrý den Lenko, Womanizer Premium Eco má výdrž baterie až 4 hodiny při plném nabití, což by mělo stačit na několik použití. Samozřejmě, skutečná výdrž závisí na intenzitě použití a zvolených funkcích. Přístroj je dobíjecí, takže není třeba měnit baterie. Ale rozhodně vás udělá vícekrát na 1 použití. :)) Vyzkoušeno na na našich redakčních testinkách a tohle je trefa do černého.

Je dle vás tento model vhodný i pro ženy s citlivějším klitorisem? S přítelem nás tohle dráždění dost láká a chtěl by mi ho k narozkám pořídit, uvažujeme o něm už od první recenze u vs na první generaci W500.

Děkuji za odpověď.

Ahoj Veroniko,

ano, Womanizer Premium Eco je vhodný i pro ženy s citlivějším klitorisem.

Díky různým stupňům intenzity a pulzací si můžeš zvolit úroveň stimulace, která ti bude nejpříjemnější.

Navíc technologie Pleasure Air dle našich zkušeností (tedy testů na děvčatech v redakci Lascivní.cz) poskytuje jemnější a přirozenější zážitek ve srovnání s tradičními kontaktními vibrátory. I šance na rychlé dosáhnutí orgasmu je násobně vyšší – viz dřívější test Womanizer PRO slibuje orgasmus do dvou minut… mně stačila jedna! RECENZE

Dobrý večer, ráda bych se zeptala, jaký je rozsah cen pro různé modely Womanizrů? Děkuji za odpověď.

Dobrý večer Petro,

ceny pro různé modely Womanizerů na českém trhu se mohou lišit v závislosti na funkcích a designu. Levnější modely začínají zhruba kolem 2 000 Kč, zatímco prémiovější modely, jako je Womanizer Premium Eco, mohou stát okolo 5.5k-6k Kč nebo více. Ceny se mohou lišit mezi různými prodejci a zeměmi, takže doporučuji porovnat nabídky a vyhledat aktuální ceny online nebo v místních obchodech.

Proklikejte si odkazy výše u plusů a mínusů a uvidíte sama 🙂 Budete pak znát i aktuální dostupnost.

Ahoj,
ráda bych se zeptala, jak dlouho trvá, než se Womanizer Eco nabije? Děkuji za odpověď.

Ahoj Evo,

Womanizer Premium Eco se nabíjí pomocí magnetického USB nabíječe, který je součástí balení. Plné nabití přístroje trvá přibližně 2 hodiny, což by mělo poskytnout až 4 hodiny provozu.

Skutečná doba provozu může záviset na intenzitě použití a zvolených funkcích. Neboli jak moc budete chtít mít za den násobné orgasmy. :))

Jaký je hlavní rozdíl mezi tímto stimulátorem a tradičním vibrátorem? Klasiku znám, ale tohle je pro mě stále i po tolika letech na trhu neznámá 🙂

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý večer Michaelo,

hlavním rozdílem mezi Womanizérem (všeobecně, týká se to všech modelů z této německé značky) a tradičním vibrátorem je způsob stimulace.

Tento stimulátor využívá technologii Pleasure Air, která vytváří pulzující vzduchové vlny kolem klitorisu, zatímco vibrátor používá přímou vibraci na povrchu těla.

Womanizer tak nabízí méně kontaktní, ale o to přirozenější zážitek, který může být pro některé ženy vhodnější a příjemnější. A děvčata z redakce to potvrzují. 🙂

Dobrý den, ráda bych se vás Aly zeptala, zda je tento model vhodný pro použití ve vodě, například ve vaně? Předem děkuji za reakci a díky za váš pohled. :))

Dobrý den Kláro,

Womanizer Premium Eco je odolný vůči stříkající vodě, což znamená, že jej můžeš používat v prostředí s vodou, jako je sprcha. Nicméně není určen pro ponor do vody, takže bych nedoporučoval používat jej přímo ve vaně.

Ahojky, jak náročně se tento model čistí a udržuje? Jsem pintlich na čistotu upřímně a dávám si na to pozor – zdraví moje ocd. :)) Děkuji za odpověď.

Ahoj Terezo,

čištění Womanizéru Eco je jednoduché. Odpojíš nástavec/hubičku, který je v kontaktu s tělem, a poté ho omyješ teplou vodou a jemným mýdlem.

Zbytek přístroje můžeš otřít vlhčeným hadříkem. Důležité je přístroj neponořovat do vody, aby nedošlo k poškození elektroniky.

Chtěla bych se zeptat, jak je tento model hlučný? Děkuji…

Ahoj Andreo,

tahle hračka je poměrně tichá ve srovnání s některými jinými erotickými hračkami. Jeho úroveň hluku závisí na intenzitě použití, ale při nižších nastaveních je téměř neslyšitelný. Na vyšších úrovních intenzity se zvuk zesiluje, ale stále zůstává poměrně diskrétní. Každopádně zní jako maličká pumpička co rytmicky saje. 🙂

Spolupracujeme: