Pokračujeme v recenzích tzv. womanizérů, neboli podtlakových hraček, které mají za úkol rozmazlovat náš klitoris. A to díky podtlaku, které dokáží tyto pěkné hračky vytvořit. Stojí za to do nich investovat peníze? Jsou to opravdu nejlepší parťáci žen?

Tvar a design

Womanizer Liberty je velice dobře tvarovaný a krásně padne do ruky. Hračku si můžete vybrat ve dvou barvách: světle růžová nebo vínově červená. Sama jsem testovala vínově červenou. Povrch je bez výrazného zdobení, pouze s označením značky „W“.

Zaoblené tělo připomíná tvar slzy. Velice se mi líbí, že součástí balení je i magnetický kryt, který chrání sací hubičku. Pokud je Womanizer i s krytem, na první pohled nepoznáte, že se vůbec jedná o erotickou hračku.

Sací hubička Womanizeru je vyrobena z lékařského silikonu, zbytek hračky je z pevného ABS plastu.

Obsah balení

Tenhle womanizér je zabalený v pěkné krabičce, líbí se mi, že vrchní kryt je pevný a spodek krabičky se vysouvá do strany pomocí držátka z růžové stužky. Dále v balení najdete černý sáček na skladování hračky, který se hodí i na chvíle, kdy budete chtít s hračkou cestovat.

Mile mě překvapilo, že balení obsahuje také dvě různé sací hubičky – jednu vyšší a druhou nižší. Zkoušela jsem obě dvě a osobně mi asi o něco více vyhovovala ta menší, lépe mi „pasovala“ na klitoris a hezky jej nasála. Ale vyloženě výrazný rozdíl jsem mezi hubičkami nepozorovala.

Poslední součástí balení je také magnetická nabíječka.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Rozměry

Díky svému malému rozměru padne Womanizer Liberty krásně do ruky, velice dobře se s ním manipuluje a můžete si jej vzít všude sebou.

  • Celková délka: 10,4 cm
  • Hmotnost: 91 g
  • Průměr sací hubice: 1,5 cm
  • Průměr nejužší části: 3 cm
  • Průměr nejširší části: 5,5 cm

Co Womanizéry a jiné hračky? Aly s Petrem v Lascivním podcastu:

Ovládání a sací programy

Při stimulaci klitorisu si můžete vybrat z 6 sacích programů s různou intenzitou. Hračka se ovládá pomocí dvou tlačítek: + a . Tlačítko + slouží ke zvýšení sací intenzity, při delším podržení k zapnutí i vypnutí hračky. Tlačítko – snižuje intenzitu sání.

Osobně mí vice vyhovovaly programy s vyšší intenzitou podtlaku.

Při nižších stupních není hračka téměř slyšet, při nejvyšší intenzitě už je maličko hlasitější, ale i tak to není nic vyloženě rušivého.

Zjistěte kolik stojí Womanizer Liberty
ZJISTIT CENU

Womanizer Liberty má také pojistku proti přehřátí, která zaručuje, že se hračka automaticky po 30 minutách vypne. Pokud chcete v hrátkách pokračovat i nadále, opět ji můžete podržením tlačítka + zapnout.

Nabíjení

I když vám hračka přijde od výrobce z části nabitá, doporučuje se ji před prvním použitím nechat plně dobít, což prodlužuje životnost baterie. K nabíjení hračky lze vyžít USB kabel, který je součástí balení. Magnetické body lehce přiložíte na spodní část hračky.

Nabíjení Womanizeru indikuje blikající bílé diody uvnitř sací hubičky. Pokud je hračka plně nabitá, diody přestanou blikat. První nabíjení trvalo přibližně přes 2 hodiny. Poté bylo možné hračku používat přibližně okolo 60 minut.

Další nabíjení již bylo kratší, něco málo přes 1 hodinu.

Použití s lubrikačním gelem

Při samotném používání Womanizeru nepotřebujete k ruce lubrikační gely. Ale pokud byste je i tak chtěli využít, výrobce doporučuje používat pouze lubrikační gely a oleje na vodní bázi. Naopak silikonové lubrikační gely by mohly poškodit materiál hračky.

Jednoduchá údržba

Díky své vodotěsnosti usnadňuje Womanizer i svoji údržbu. Můžete ho jednoduše umýt teplou vodou s trochou mýdla. Doporučuji při mytí sundat sací hubičku, abyste jej vysušily i pod.

Womanizer Liberty v akci

Moc se mi líbí, jak hračka skvěle padne a díky tomu je dráždění opravdu pohodlné. Podtlakové sání je opravdu moc příjemné a orgasmus je tu v podstatě hned.

Jen mi osobně vyhovuje stimulace nejvyšší intenzity, která mi i tak nepřijde až natolik silná, proto bych uvítala více intenzivnějších stupňů intenzity. Ty nízké jsou jen takové šimrání. 🙂

Ovládání je opravdu jednoduché i při hraní, nemusíte přemýšlet, jaké tlačítko zrovna zmáčknout.

Při partnerských hrátkách se Womanizer skvěle hodí ke dráždění bradavek.

Ale můžete jej využít i při sexu a dráždit si navíc i klitoris. Díky malé velikosti hračka ani při sexu nijak nepřekáží, ale asi nejvíce pohodlné je to na boku ☺ Ještě se těším, až si ho přibalím na nějaký wellness víkend a vyzkouším ho i ve vířivce.

Klady

Zápory

Malý rozměr Uvítala bych více sacích programů
Skvěle padne do ruky
Je tichý
Magnetický kryt
Jednoduché ovládání
Voděodolnost
Rychlý orgasmus díky podtlakovému sání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Spolupracujeme: