FLEH lube (s přídomkem ICE) je chladivý lubrikační gel na vodní bázi. Balení obsahuje 100 ml chladivého gelu a obal bohužel neříká ani slovo česky. Španělsky si uživatel může přečíst, že gel je vhodný pro citlivou pokožku a sliznice.

Jaký je?

Konzistence gelu je poněkud vodovější, než jsem čekal. Nemám rád lepivé gely, po kterých se tvoří vyschlé hrudky, ani gely příliš řídké, které stečou dříve, než hračku použijete.

FLESH LUBE ICE je spíše vodovější gel, jeho konzistence není špatná, ale mohl by být o něco gelovější.

Gel FLESH LUBE ICE jsem vyzkoušel na 2 způsoby – jako lubrikant do masturbátoru a zvlhčovač pro anální dráždění dildem.

Zjistěte kolik stojí Fresh Lube Ice lubrikační gel
ZJISTIT CENU

Jak maže?

Lubrikace masturbátoru. Tady není příliš co vytknout, gel maže a pinďour do masturbátoru zajel jedna báseň. Chladivý efekt je výrazný a nijak mi nevadil, není to ale zároveň něco, co bych preferoval. Kdo má rád chladivý efekt, rozhodně nevybere zle, když si FLESH LUBE ICE pořídí.

Anální hrátky s tímto gelem fungují, není to ale něco, co bych doporučoval, tedy pokud vyloženě netoužíte po pocitu, že vás anál studí.

osobně gel později přináší až pocit pálení, kdy nemohu rozlišit, zda gel studí, nebo pálí. Lubrikační efekt je dostačující, ale znám i gely lepší.

Cena?

250 ml balení FLESH LUBE ICE stojí necelých 500 Kč. Za tuhle cenu bych já osobně rozhodně vybíral přesně to, co chci.

Pokud chce někdo vyzkoušet něco nového, pak prosím, já jsem ve směru gelů ale mazač konzervativní – stačí mi to, co se mi osvědčilo, a nového nic moc nehledám.

Suma sumárum

FLESHlube chladivý gel dostačující kvality, který ocení příznivci obměny nebo lidé s preferencí chladivého efektu. My ostatní si vystačíme s tím, co už roky používáme, a jediný problém máme s potřebou kupovat další a další balení

Klady

Zápory

Decentní balení Konzistence by mohla být gelovější
Funkční chladivý gel Gel vás nijak extra nedostane
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: