Dostal jsem k recenzování BASIC X Aldo nevibrační masturbátor. Tak se na něj pojďme podívat.

Obal a prezentace

Balení pěkné, informací málo. Decentní černá kartonová krabička mi neprozradila ani název výrobku, ani jméno výrobce, pouze jsem se dozvěděl, že produkt byl vyrobený v Číně. Nejasné ikonografiky na obale nic moc neříkají.

Uvnitř krabičky byl perfektně vakuově zabalený masturbátor, ovšem bez jakéhokoliv (!) příbalového letáku.

To je velké a hlavně zbytečné mínus, obzvláště v době, kdy více a více spotřebitelů řeší původ výrobku, zejména použité materiály a jejich zdravotní nezávadnost.

Nechci být puntičkář, ale prezentace rozhodně měla být lepší!

VIDEO z našeho rozbalování:

První dojem z nevibračního masturbátoru BASIC X Aldo

Samotná hračka vypadá jako jakési hi-tech kosmické protáhlé vajíčko, nebo designový proteinový šejkr. Působí až nepraktickým dojmem, pravý opak je ale je pravdou.

Brzy mi došlo, že ta věc je vlastně krásná a téměř není poznat, že je to sex hračka.

Nicméně teprve po otevření bílého víčka je zřejmé, že tenhle masturbátor simuluje anální otvor.

Jde se na zkoušení

Hlavní předností masturbátoru BASIC X Aldo je praktická manipulace a výborný vakuový podtlak. Při prvním zkoušení mi ho má partnerka nasadila na trčící, gelem pomazaný penis.

Pták do téhle hračky po promazání snadno vklouzne, a on vás pevně sevře a nepustí.

Podtlak, který tahle věc umí, dokáže vylekat, vy si ale brzy zvyknete a po sevření toužíte znovu a znovu. Partnerka začala věcí otáčet kolem mého penisu a já byl v tu ránu mimo sebe.

Zjistěte kolik stojí Masturbátor Basic X Aldo
ZJISTIT CENU

Jemné vroubky uvnitř hračky jsou skvělými dráždidly a já cítil, jak mé vzrušení stoupá. Snažil jsem se ještě nastavit budík na raní vstávání, nedokázal jsem se už ale soustředit.

Brzy jsem všechnu sílu svého mužství vypustil do téhle úžasné podtlakové hračky.

Pro jednoho i pro dva

Masturbátor BASIC X Aldo se tedy jasně hodí jak pro sólohrátky, tak na zpestření sexu ve dvou. Díky podtlaku se orgasmus jen nesnadno oddaluje, a může tedy přijít celkem rychle. Hračka se snadno rozmontuje a vymyje, údržba je jednoduchá!

Cena

Masturbátor BASIC X Aldo jsem našel za cenu 799 Kč na serveru sexshop.cz. Za 999 Kč bych asi váhal, ale za osm stovek rozhodně stojí a je lepší volbou, než mnoho levnějších masturbátorů. Má styl a umí parádní podtlak!

Shrnutí

Z hlediska funkčnosti a prožitku je masturbátor BASIC X Aldo rozhodně kus, který stojí za to. Pokud si tento masturbátor koupíte, nebudete se nudit, a tedy ani litovat. Jeho hlavní nevýhodou je tedy nedokonalá prezentace výrobcem.

Klady

Zápory

Vynikající podtlak a prožitek Chybí příbalový leták/návod
Zajímavý a precizní design
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: