Zdravím moje čtenářská koťata! Mám tu pro vás článek, ve kterém se podíváme na hračku, s kterou jsem měla tu čest si pohrát poprvé v životě. Jedná se o vakuovou pumpu. Velmi ráda experimentuji s novými hračkami a rozhodla jsem se otestovat něco nové vedle vibrátorů a dild, které většinou testuji.

A rozhodně nelituji! 🙂 Původně jsem šla psát článek s tím, že netuším, jak ho napíšu, protože jsem měla s pumpou jisté problémy, ale o těch si řekneme níže. Tak pozorně čtěte! 

Od A po Z

Vakuová pumpa pro ženy. Jeden ze super pomocníků pro intenzivní hrátky. Vnějšek kundičky hezky natlakovat, aby byla nafouklá a citlivá. Nejen pohled, ale i pocit krásný. Takto nějak jsem si představovala pumpu pro ženy. Pumpa je elektronická, takže není třeba manuálně tlakovat.

To je jedna z obrovských výhod této pumpy. Žádné soustředění se na fyzickou práci, kdy musíte stláčet balonek, abyste vytvořili podtlak. Pumpa jede sama, dokud nestlačíte tlačítko, aby se zastavila.

Musím teda říct, že prvních pár minut jsem si nevěděla absolutně rady, co s ní mám dělat. Dokázala jsem pumpu zapnout a vypnout, ale sama jsem si nevěděla rady s 6 různými módy, které tato pumpa má. Avšak video návod na netu krásně vysvětlil, jak s pumpou pracovat.

Příjemná červená barva, nabíječka – kabel s koncovkou typu C, jeden nástavec. To je obsah balení, ve kterém se pumpa nachází. Nástavce je však možné dokoupit. Příjemný silikon s prvky plastu.

Když mi pumpa přišla, nemohla jsem se dočkat, až ji vyzkouším. Avšak přišlo zklamání. Pumpa ne a ne se přicucnout. Stále odněkud unikal vzduch a já ji odložila s tím, že ji teda využiju alespoň na dráždění prsou. Nenapadlo mě ale, že by problém mohl být někde, kde se dá vyřešit.

VIDEO z redakčního rozbalování:

A to v ochlupení. Když mi pumpa přišla, tak to bylo zrovna v období, kdy jsem nebyla oholená a nechala se zarůst. Nechtěla se vůbec pořádně přicucnout a v tu chvíli by mě nenapadlo, že by to mohl být zrovna ten problém.

Než jsem šla psát tuto recenzi, tak už jsem plně oholená. Hezky do hladká.

Vyzkoušela jsem pumpu znova a málem se zbláznila. Základní tlak je opravdu divoký a jak jsem nečekala takový výsledek, tak jsem byla zaskočena a mile překvapena. Pumpa krásně pojala celý můj vnějšek vagíny, přicucla se a začala odvádět svoji práci. Stačilo jedno zmáčknutí tlačítka! Základní tah je však pro „experty“.

Osobně nedoporučuji žádné slečně, která má pumpu poprvé. Ba naopak doporučuju využít jeden ze 6 chytrých módů, kdy pumpa intuitivně „cucá“ a uvolňuje. Nebo rovnou všechny, hezky postupně.

Za mě je šestý mod úplně nejlepší, kdy pumpa pomalu cucá vzduch až do maxima a následně příjemným vynecháváním se trochu uvolňuje a hned zase nasává.

Je to mega příjemné. Použila jsem pumpu cca před 15 minutami, než jsem se dostala k těmto slovům a jsem velmi nadržená. Cítím citlivost a chuť jít masturbovat.

Avšak to musí počkat, než dopíšu tento článek:) Pumpa mě překvapila ve všech směrech a určitě bych ji doporučila každému, kdo rád zkouší nové věci a rád si hraje.

Zjistěte kolik stojí BASIC X Darlyn elektronická vakuová pumpa pro ženy
ZJISTIT CENU

Kocouři, dopřejte svojí kočičce doma nezapomenutelný zážitek v podobě hrátek a následného orgasmu, který je úplně jiný než při klasické masturbaci. S touto pumpou ho jistě budete mít oba! Má vyměnitelné „hlavice“, takže je možné si pumpu přizpůsobit.

Vážím 45 kilo, měřím 155 cm a pumpa moji vagínu se vším všudy pojme úplně krásně.

Tato pumpa má i displej, na kterém vám ukazuje aktuální podtlak.

Pokud tedy jako slečna nepoužívá pumpu sama, tak její partner/ka budou vědět, jestli je to moc nebo ne a nemůže se tak stát, že se díky velkému podtlaku zkazí tak krásná chvíle. Samozřejmě v začátku budou muset oba přijít na to, jaká výška podtlaku je ta ideální:)

Pár čísel

  • Základní nástavec – 9 x 4,5 cm
  • Hloubka nástavce – 4 cm
  • Délka hadičky k nástavci – 26 cm
  • Tělo pumpy – 18,8 cm

Materiál a údržba

Jak jsem zmínila v záhlaví této recenze, pumpa se dělí na 100% silikonové a plastové části + kovové části v prostorech, kde se mění nástavec. Přesněji ABS plastové části. Hadička a okraj nástavce jsou ze silikonu, samotný nástavec a tělo pumpy jsou z plastu.

Zde není třeba žádného lubrikantu, ale můžeme si dát maličkatý kvíz – Jaký lubrikant se používá na silikonové hračky?

Jistě si to už nejeden z vás pamatuje!:) Co se týká čištění, můžete použít klasický dezinfekční přípravek, který používáte na svoje jiné hračky, jako jsou dilda, vibrátory, plugy a další. Čistota je na prvním místě i v případě, že hračku nezavádíte dovnitř sebe nebo partnera. 

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Osobní pocity

Wow… Píšu tento článek už 25 minut a nemohu přestat myslet na to, až ho dopíšu a půjdu si s pumpou ještě pohrát. Na dotyk jsou moje pysky stále citlivé a to nemluvím o klitorisu. Ze začátku této recenze jsem si pumpu nechala na sobě, ale nedalo se mi vůbec soustředit.

Není třeba ji při hrátkách držet. Jednou se přicucne a nepustí, dokud ji nevypnete. Na stránce uvádějí, že nepojme celé přirození. Malé dámy ale mají výhodu, protože nástavec je velký dostatečně, aby celé přirození pojal!

A je to nesmírně úžasný pocit.

Ze začátku jsem zkoumala, co mi bude a nebude vyhovovat. Každý jeden mód postupně vyzkoušela a jelikož si mohu zvolit sílu podtlaku, dá se neustále hrát s jinou silou daného modu.

Vakuová pumpa je chytrá hlavně v tom, že základní tlak si zvolí každý sám, jaký chce a následně se dle toho řídí dané chytré mody. Takže zprvu jsem zkoušela jen slabší podtlak, pak jsem se ale nebála jít dál.

Na samé maximum si ale rozhodně ještě netroufnu. K tomu se budu muset ještě dopracovat. Za mě ale jedna z hraček, která nesmí v šuplíku chybět a já si říkám, jak jsem mohla celý život žít s tím, že jsem něco takového nevyzkoušela. Je opravdu skvělá! 

Klady

Zápory

Cena Dneska tu žádné nenajdete. Za mě je tahle pumpa opravdu skvělá:)
Opravdu chytrý systém
Je elektronická
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: