Hned jak jsem tento skvost viděla, věděla jsem, že musí být moje. Na první pokus se stala mojí kamarádkou – vakuová pumpa s jazýčkem. A co je na ní tak extra?

Jaká je na dotyk

Pokud jste klitoriálně vzrušivé, brzy pochopíte. Adoramor (španělsky „uctívání“ – aneb budete jako bohyně uctívaná tohle hračkou) vypadá na první pohled prostě luxusně.

Zamilujete si ho na první osahání.

Sametový povrch rukojeti, který se vejde do každé ručky, odnímatelný plastový zvon (což oceníte v rámci snazšího čištění) a heboučký jazýček, který polaská váš klitoris jako málo co. V kombinaci s podtlakem se tahle hračka stane věcí, které se nechcete vzdát.

Ovládání je velice jednoduché a intuitivní a brzy si i vy zvolíte svoji oblíbenou kombinaci kmitání jazýčka a podtlaku pumpy.

Doporučuji vyzkoušet všechny varianty, protože každá má něco do sebe a případně je během aktu střídat.

Každou funkci samozřejmě lze použít také zvlášť. Ale pozor, orgasmus přijde rychlostí blesku.

Porovnání s další pumpou

Měla jsem možnost porovnat s jinou vakuovou pumpou pro ženy, a musím říct, že velikost právě téhle mi přijde tak akorát. Zvon solidně pokryje vše, co má.

Já jsem třeba měla trochu problém s dosahem jazýčku na klitoris a v podstatě bez sání se jen nezřetelně dotýkal. Ale stačilo spustit jakýkoliv sací program a vše bylo, jak má být.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Varianty sání

Sací programy zahrnují jak kontinuální sání, tak i sání s upouštěním (což je skvělé, že nemusíte mít připravený prst na tlačítku a snižovat podtlak).

Zjistěte kolik stojí BASIC X AdorAmor vakuová pumpa s jazýčkem a vibracemi
ZJISTIT CENU

Jako obrovský klad vidím to, že je pumpa dobíjecí přes USB (na hračce jsou jen kontakty a spojení je zajištěno magnety), nehrozí vám tedy to, že by vám v tom nejlepším došla baterka a vy neměli náhradní. Může se tak stát vaší velkou kamarádkou i na cestách a vy víte, že něco vydrží.

Dalším kladem je podle mě snadné čištění díky odnímatelnému zvonu. Vše se dá tak umýt a očistit velice snadno.

I na ňadra?

A pokud máte jako já rádi víceúčelové věci, můžete pumpu použít i na bradavky, tady to vyžaduje trošku cviku, aby se jazýček dotýkal správných míst, ale nic, co by se nedalo zvládnout. Pumpu tak lze použít i při partnerských hrátkách ať už jako startovač, dokončovač nebo při samotném průběhu (chce to jen najít správnou polohu).

Klady

Zápory

Dobíjení přes přiložený USB kabel Nutno najít správný úhel a polohu při použití pro co největší uspokojení
Velikost
Použitý materiál
Snadné očištění
Mnoho kombinací programů
Vzhled (pocit luxusu)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: