Kvalitní předehra je obvykle zárukou kvalitního sexuálního zážitku. Je vhodné při ní zapojit různé erotogenní zóny a pokud možno také různé smysly. A nespěchat. S tím vším si klade za cíl pomoci příznačně nazvaná řada „Slow Sex“ od Bijoux Indiscrets. Níže se dozvíte, jak konkrétně pro tento účel můžete využít její produkt Nipple Play Gel.

Proč Bijoux Indiscrets a Slow Sex

Značka Bijoux Indiscrets vznikla v roce 2006, byla založena dvěma ženami, Martou Aguiarovou a Elsou Viegasovou. Jejich cílem je změnit sexuální průmysl a pomoci přejít od ryze mužského pojetí sexuality k ženskému, což v jejich pohledu znamená sexualitu více realistickou, každodenní, intimní, nespěchající, inkluzivní a rozmanitou.

Navrhují a prodávají řadu sexuálních pomůcek, které jejich koncept zhmotňují. Koncept jako takový je mi jednoznačně sympatický.

Podívejme se tedy, jak se odráží v jednom z jejich produktů.

Elegantní lahvička

Nipple Play Gel přichází v malé a elegantní papírové krabičce (rozměry v-š-h: 125 x 48 x 28 mm). Na krabičce se, kromě obligátního složení a údajů výrobce, dozvíte i o výše zmíněných cílech značky Bijoux Indiscrets.

Krabička dále obsahuje stručný papírový návod a samotnou lahvičku s gelem na bradavky i jiná místa.

Lahvička (98 x 15 mm) je vysoká, štíhlá, vyrobená z matovaného skla a s kovovým víčkem. V ruce je příjemně těžká (plná ca 25 g) a působí draze, kvalitně a elegantně, až by se chtělo říci luxusně — čili přesně tak, jak byste chtěli, aby sexuální pomůcka pro ty nejintenzivnější chvíle působila!

VIDEO z redakčního rozbalování:

Konečně použití

Použití je opravdu snadné. Lahvička využívá stejného principu jako kuličkové deodoranty a umožňuje pomocí (kovové!) kuličky nanést na tělo (tedy především na hlavní místo určení — bradavky) malé množství gelu.

Má příjemnou kokosovou vůni, působí tedy exotickým dojmem (žádné jahody) a výrobce slibuje lehké stimulační účinky díky obsahu patentované molekuly Frescolat®.

Dle návodu se doporučuje dát lahvičku na několik minut do lednice, čímž se vychladí především kovová kulička, která svým chladem při nanášení ještě rafinovaněji podráždí již tak velmi citlivá místa, jako jsou bradavky.

Zjistěte kolik stojí Kokosový stimulační gel na bradavky Coco Breeze
ZJISTIT CENU

Gel má působit chladivě – přiznám se, že na mě působil spíš lehce hřejivě, zřejmě nějaká ze složek působí lehké prokrvení míst, na které se gel nanese.

Přes svoje jméno Nipple Play Gel výrobce naznačuje, že gel je možné použít, přenesením přes rty, i na intimní oblast, tedy především na vulvu a klitoris.

Praktické zkušenosti

Skleněná a kovová lahvička je skutečně příjemná a elegantní a i na noční stolku vypadá pěkně. Gel je v zásadě příjemný. Vychlazení lahvičky doporučuji. Gel skutečně působí chladivě (či hřejivě? nedokáži se rozhodnout) a na bradavkách se příjemně připomíná.

Dle návodu je možné potřená místa líbat, ale gel se nemá užívat vnitřně (čili polykat).

Po dráždění natřených bradavek jazykem je pak samozřejmě gel cítit na jazyku, což úplně příjemné být nemusí (mně nevadilo). Účinky gelu jsou cítit na rtech, bradavkách a dalších citlivých místech – můžete tak využít i sami mimo párovou hru pro svoji zábavu.

Co se týče intenzity prožitku při použití na různých místech, je zcela závislá na množství nervových zakončení. Čili normálně na kůži téměř cítit není. Na bradavkách cítit trochu je. Na rtech a jazyku více. A na intimních místech (např. na žaludu, vulvě) je cítit nejvíce, skoro až pálivě!

Bude to samozřejmě silně individuální a proto doporučuji zkoušet opatrně!

Slow Sex Nipple Play Gel je elegantní doplněk pro sexuální hrátky, o kterém nelze říct, že jej musíte mít, ale určitě vaši sexuální předehru i hru obohatí.

Klady

Zápory

Vypadá elegantně, kvalitně a luxusně V zásadě jednoúčelová pomůcka
Přirozeně vede k prodloužení předehry Účinky jsou poměrně slabé (např. kostka ledu určitě působí intenzivněji)
Příjemná kokosová vůně
Je možné využít zároveň s jinými pomůckami a kondomy všeho druhu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: