Nemám s podobnou hračkou žádnou předchozí zkušenost, takže jsem nevěděl co čekat ani kde je standard, ale upřímně, byl jsem zklamaný už z prvního dojmu.

Jaké je balení?

Balení je… levné. Na první dobrou byste řekli, že se jedná o pomůcku koupenou na trhu od stánkaře. Obyčejná papírová krabice s potisky nahotinek po všech stranách. Nic moderního a rozhodně ani sexy.

Uvnitř ní najdete pumpu zabalenou jen v igelitu. Prostě čisté retro – omluvou nemůže být snad ani velmi nízká cenovka – na to jak velkou hračku se jedná.

Co zpracování?

Samotné „pohárky“ nebo nádoby na prsy působí levně – jsou z průhledného PVC. Hadičky s pumpou však působí kvalitněji. Plast „pohárků“ vydával praskavé zvuky, když jsem na něj nasazoval hadičky.

Patky bání/pohárů (zdráhám se této velikosti říkat zdrobnělinami) jsou naštěstí s gumovými pásky, takže při přitisknutí netlačí plast na nahou kůži.

Pár čísel

  • vnější průměr pohárku 13 cm,
  • vnitřní průměr pohárku 12 cm,
  • hloubka pohárku 13,5 cm.

Průměr pohárku je XXL nadměrný, takže prsa se do něj vejdou asi každé (vešla se i velká prsa mé přítelkyně a ta se rozhodně nemá za co stydět). Pohárky však nejsou nijak anatomicky tvarované, což způsobilo, že neseděly 100% dobře. Kamarádce, která má však malinká prsa, pumpa seděla bez obtíží.

Na každém poháru jsou přidělané textilní pásky, které slouží k navlečení na krk – jsou tedy bílé a po okrajích krepované a to celé to „retro“ jen dokresluje, jak záclony… A rozhodně by se nedalo říci, že díky své konstrukci drží podtlakové zvonky na ňadrech. Spíše jsou tak nějak navíc.

Návod netřeba, tohle zvládne každý

Z pohledu muže mohu říci, že je fascinující sledovat, jak prsa nabývají na objemu s každým přifouknutím. Obě dívky, které hračku testovaly se shodují, že prsa jsou po použití mnohem citlivější, dle druhé dívky až bolestivé.

Zjistěte kolik stojí Podtlaková pumpa na prsa
ZJISTIT CENU

Zde tedy záleží na citlivosti prsou ženy, každopádně na předehru či trestání protějšku je to solidní pomůcka. Nejcitlivější jsou bradavky a dvorce, takže je trochu potrápit ještě svorečkami a jde váš protějšek do kolen… a dost poslušně a rychle.

Suma sumárum

Nevím, co říci. Není to naše oblíbená věc a už se k ní vracet nebudeme, ale věřím, že u někoho si své místo najde. Doporučuji spíš pro BDSM hrátky a trápení, nebo pro dámy s menším poprsím.

Přeci jen prsa lze zvětšit až o 40 % a to rozhodně není málo. Samozřejmě je to jen dočasné zvětšení, ale přesto citelné a hlavně zvyšující citlivost – nejenom bradavek.

Klady

Zápory

Silný podtlak Působí nekvalitně a levně
Saje obě prsa najednou Nutno držet
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: