Podtlakové hrátky si našly cestu už do mnoha českých domácností – vakuové pumpy na penis pomáhají těm mužům, kteří nemají zrovna excelentní erekci a chtějí ji zlepšit, varianty pro ženy pomáhají zlepšit prokrvení i citlivost klína či bradavek

Jak si zvětšit rozkoš? Podtlakovou sadou a důvtipem..

I my jsme jich pár testovali – jak pro pány, tak dámy. A dnes tu máme další level. Něco pro milovníky nových věcí. Celou podtlakovou sadu, která je primárně určená na „baňkování“ (akupresuru) neboli specifickou čínskou metodu masáže.

Dá se ale bezproblémů použít i na naše sexuální hrátky – a to i jak na něžnou partnerskou předehru, tak na tvrdší a trestné hrátky ve stylu domina x otrok… Pojďte se vnořit do podtlakového světa s naším testem sady pro baňkování Suction Cupping.

Obecně o baňkování jako masáži

Tato metoda je známá už více jak 4 tisíce let a to především na východní polokouli (Blízký Východ a Asie). Podporuje detoxikaci organismu pomocí lepšího prokrvení a podpory lymfatického systému, uvolňuje svaly a zlepšuje jejich stav a snižuje bolestivost.

Jak se dá hrát?

Nejmenší klobouček je ideální na klitoris partnerky, případně jen samotné bradavky. Menší průměr, větší délka – díky pistolové rukojeti můžete dosáhnout velmi silného podtlaku. Je mnohem silnější než klasická „pumpička“ ve tvaru balonku.

Pro lepší efekt doporučuji bradavku nejdříve trochu promnout/naslinit… Případně experimentujte s hřejivým/chladivým lubrikantem. Už se hezky prokrví a teď je dorazíte těmihle plastovými kloboučky.

I svatyně lásky si užije své…

Na klín (celou vagínu) se hodí spíše specializované podtlakové pumpičky (také jsme je tu recezovali) – mají vhodnější tvar a měkčí okraje. Tady mohou trochu tlačit při velmi silném podtlaku. Klín (jen bohužel ten dámský) si však může užít péče o poštěváček…

Jemně rozhrnout závojíčky/labia a nechat přisát jen samotný klitoris. Nejdříve jemně zkoušejte podtlak a dle reakcí partnerky přidávejte. Vězte, že více jak 2 přitáhnutí nezvládne, protože pumpa je hooodně silná. Takže opatrně a postupně hledejte ideální hladinu tlaku

Jen pro ženy?

Pánové si tuhle sadu užijí spíše při jejím aplikování na partnerku, než na sobě – ale pozor – i pánské bradavky jsou velmi citlivé a pro mnohé muže jsou dosud neobjevenými erotogennými zónami. Zkuste to – třeba budete příjemně překvapeni.

Balení obsahuje:

 • pistolová rukojeť,
 • 12 cylindrů,
 • 6 menších hrotů na intenzivnější dráždění,
 • náhradní hadičku,
 • návod s akupresurními body na lidském těle.

V jedné hračce tedy máte jak „zdravotní“ pomůcku (masáž jistě nikdo neodmítne), tak rafinovanou hračku, která najde využití v mnoha sexuálních experimentech. Líbí se mi, že ji můžete použít najednou na více místech – klitoris i bradavky zároveň… A krásně drží i po odstranění pumpičky z hlavy jednotlivých „vakuovek“. Za mě super pomůcka, která rozhodně nepatří mezi nejdražší.

Jak jste na tom vy a vakuové pumpy? Znáte je? Používáte? S jakými konkrétními kusy máte zkušenosti? Napište nám do komentářů 🙂 Budeme rádi za každou zpětnou vazbu

Klady

 •  

  Jemná regulace podtlaku

 •  

  Více použití

 •  

  Více kusů cylindrů

 •  

  Velmi silný podtlak

 •  

  Balení celého produktu

Zápory

 •  

  Tvrdší okraje (mohou tlačit)

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU