Toto testování mi trvalo podstatně déle, než obvykle, protože jsem v balíku dostal takové množství příslušenství, že jen to vše vybalit a prohlédnout trvalo celý večer. Kromě samotné pumpy s válcem na penis jsem v balíčku měl i zvon na prsa, dva menší „zvonečky“ na bradavky a vibrační sadu. Pojďme se tedy na to všechno podívat.

Recenze podtlakové pumpy Vacuum Master od BOOMu

Vibrační pumpa je prý skvělá, pokud máte problém s erekcí, což osobně neposoudím. Taky ji ale můžete před sexem použít k tomu, abyste trochu procvičili topořivá tělíska a dosáhli tak vyššího postavení. Škoda jen, že to je časově dost náročné a manželka mi na rovinu řekla, že sice to je všechno pěkné, ale předehru to nijak nevylepšilo, protože se u toho docela nudila. Buď musíte vydržet delší dobu nebo pumpovat upouštět opakovaně. Sám za sebe musím říct, že mi celá procedura až tolik nepomohla. S obyčejným škrtícím kroužkem nebo trochu silnějším vzrušením dosahuji víceméně stejných výsledků.

Jak se pumpa používala?

Naštěstí sada obsahuje kroužek zajišťující lepší těsnění kolem penisu, ale přesto byla potřeba trocha cviku. Samotné ovládání pumpičky je řešeno trochu nešikovnou pákou, kterou kdybyste měli pumpovat o něco málo déle, určitě by vás začala bolet ruka.

Zkrátka, zpočátku jsem musel hodně experimentovat, abych našel nejsprávnější kombinaci, co jak kde držet a jak pumpovat. Rozhodně by s tím pomohla trochu delší hadička mezi pumpou a válcem. Na pumpičce je také velký a přehledný ukazatel podtlaku, jenž mi ale přišel dost zbytečný. Přece jen, stačí ciferník v hlavě s dvěma hodnotami „v pohodě“ a „tohle už je nepříjemné“.

Zjistěte kolik stojí Podtlaková pumpa BOOM
ZJISTIT CENU

Zkrátka a prostě, co se týká základního použití pumpy, bylo sice ze začátku trochu nepohodlné a složitější, ale jakmile tomu člověk přišel na kloub, dělala, co se od ní očekávalo. Čistě subjektivně však musím říct, že osobně mám raději jednodušší a rychlejší formy dopomoci k nalitější erekci.

VIDEO z rozbalování v redakci

Velkým plus je, že všechny válce a zvony jsou vybaveny mechanismem, díky kterému můžete hadičku odpojit, podtlak zůstane zachován a vy se můžete s pumpou přesunout k dalšímu zvonu.

U bradavek spokojenost na obou stranách

Co se dalšího příslušenství týká, zvonky na bradavky jsou přímo k pumpě přiloženy hned dva, takže žádná bradavka nezůstane bez pozornosti. Nevím ani, co bych k nim víc řekl. Zajistily prokrvení a větší citlivost, jinými slovy spokojenost byla na obou stranách. Další příslušenství už bylo extra a musí se dokoupit zvlášť. Se zvonem na prsa to bylo trochu horší. Okraje by mohly být z měkčího materiálu. Jeho použití nebylo moc pohodlné, protože aby přiléhal, muselo se lehce přitlačit.

Součást příslušenství, kterou jsem doopravdy nepochopil, byla vibrační sada. Jedná se o návlek na válec na penis a vibrační vajíčko o poměrně silném výkonu. Vibruje sice hodně, ale nechápu, čeho se tak má docílit.

Na samotný penis se vibrací přenáší jen málo, takže jsem víceméně seděl, poslouchal bzučení a říkal si, zda nesáhnout po vibrační vagíně, která zvládá to samé a podstatně lépe. Vajíčko je navíc velmi hlučné a ač samo je vzhledově pěkné, jeho ovládání působí odfláknutým dojmem. Takový divný kus plastu působící, že se brzy rozpadne.

1 pumpička ztopoří/prokrví vše

Příslušenství k dokoupení je víc, díky čemuž je pumpa dobrá pro obě pohlaví. Vyplatí se tak i finančně, s jednou pumpičkou můžete ztopořit/prokrvit vše potřebné.

Ačkoliv ne všechny součásti sady a příslušenství působí dojmem dokonalosti a naučit se s tímto mechanismem ze začátku nějakou chvíli trvalo, pokud toužíte po podobném výrobku, nemusíte váhat. S trochou cviku můžete opravdu dostat za rozumně peněz tak akorát muziky.

Klady

Zápory

Velké množství příslušenství Zpočátku nepohodlné ovládání
Cena Zpracování některých součástí nepůsobí úplně dobře
Mechanismus pro udržení podtlaku po odpojení pumpy
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Je to spíše funkce pro pobavení či porovnání, nepotřebujete nutně znát ten tlak – klíčový je ten pocit po nasazení a pumpování, dle něj se orientujete jestli OK, či ne. 🙂

Myslíte, že stačí tato, když nástavce na bradavky nás asi zas až tak nelákají? Chci si k ní dokoupit ještě nástavec na vagínu. 🙂

BOOM LuvPump Funextra DeLuxe

Zdravím, jenže ty doplňující nástavce pasují jen na konkrétní pumpy od BOOMu – na obrázcích je poznáte podle bílé patky s malou pružinkou. Třeba BOOM LuvPump Vacuum Master, BOOM LuvPump Vacuum Master set 2v1 – zjednodušeně ty, které mají v názvu Master.

Spolupracujeme: