Jsem začátečník a tento typ hračky jsem na základě prvních dojmů vybrala především s vidinou efektivity a nadějí, že by se funkčností mohla přiblížit známému a oblíbenému Womanizeru. Takže jsem samozřejmě byla nejvíce zvědavá na funkci podtlakového stimulátor klitorisu.

Balení

Přišlo mi elegantní, celo černé a jednoduché balení. Krásná, černá, praktická krabička, kterou lze využívat i nadále pro skladování hračky. Oceňuji především nenápadnost samotné krabičky, což je velmi vhodné například během cestování.

Pro vibrátor je v krabičce umístění, ale pro dálkový ovladač už bohužel ne, v balení byl jen ledabyle položen. To je trochu škoda, chtělo by to ukázat větší péči.

Dále je v balení nabíječka se speciální koncovkou, která pro mě byla trochu překvapením, že v dnešní době, při všech snahách o unifikaci a o snižování odpadu vyjde zařízení s tak specifickým konektorem, to mi osobně moc radost nedělá.

Vibrátor je na pohled velmi hezký a elegantní.

Fialová barva působí jemně a celý dojem podpoří i samotné kvalitní zpracování a materiál hračky.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Funkčnost

Nadšení z nové hračky tedy stále přetrvává a nedočkavě jdu vyzkoušet jednotlivé funkce. V ten moment mě bohužel nadšení pomalu opouští…

Vibrace jsou velmi silné, ale ne ve smyslu vibrování nýbrž hlasitost vibrací.

Tato hračka opravdu není vhodná pro diskrétní momenty…

Vibrátor má mnoho režimů, vibrace lze zesilovat, měnit frekvenci vibrací, zapnout vibrace pouze pro podtlakový stimulátor či samotnou vibrační část anebo vše najednou. Příliš mnoho funkcí, ale vlastně ani jedna z nich není pro mě perfektní.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor s podtlakem Romant Harmony
ZJISTIT CENU

Síla vibrací i…

Vibrace sice zesilují, ale ne moc citlivě. Co se ale opravdu výrazně každou změnou režimu zesiluje, je především síla zvuku vibrací a to vnímám jako neuspokojivý faktor.

Tyto dva faktory měly vliv na pohasnutí mého nadšení. Kdyby hračka měla pouze jeden vibrační režim, ale o to více propracovaný a především méně hlasitý, bylo by to ve výsledku užitečnější a zábavnější.

V tomto případě vyhrává kvantita funkcí nad kvalitou, bohužel.

Pár čísel

  • Maximální průměr 3.5 cm
  • Minimální průměr 1.5 cm
  • Využitelná délka 10 cm

Tvar a využití

Co se týče tvaru, ani tentokrát nejsem zrovna dvakrát unešená. Samozřejmě v tomto případě to je velmi individuální, ale pro mě osobně je vibrátor zbytečně široký v průměru, což jej činí lehce nepraktickým, obzvlášť při použití v kombinaci s podtlakovým stimulátorem, minimálně zpočátku hry.

Vibrátor je inzerován jako párový, ale od toho mě lehce odrazuje již zmiňovaná vysoká a nepříjemná hlasitost vibrací, která během intimních momentů zkrátka není žádaná.

Je třeba zvážit i poměrně velkou tloušťku zařízení, to nemusí být lákavou představou pro každého, anebo právě naopak!:)

Závěr

Romant Harmony vibrátor bych tak na závěr vyhodnotila jako na první pohled velmi hezkou a lákavou záležitost, od které má člověk (logicky dle specifikací) velká očekávání.

Ta se ale bohužel nenaplnila a hračka tak nakonec po pár (po)užití skončila stranou a nevzbuzuje ve mně touhu si s ní dál hrát. Bohužel pokud tedy sledujete stejné vlastnosti a parametry jako já, nedoporučím vám ho:

Klady

Zápory

Vzhled Hlasitost vibrací
Praktické balení Nedokonalost podtlakového stimulátoru
Variabilita funkcí a vibrací Průměr/Tloušťka
Průměr/Tloušťka Variabilita funkcí a vibrací
Speciální konektor na nabíjení/neunifikováno
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Škoda toho prozrazení v nadpisu, skoro bych to ani nemusel číst, abych se dostal k výsledku jestli to má smysl kupovat, nebo ne. Je to jasné už, díky moc za ušetřené peníze. U vás se mi líbí, že nemáte vždy jen extra úžasně pozitivní recenze ale dokážete to taky strhat. Jen tak dál, dneska jste si to u mě nezkazili:)))

CHápeme, ale testerka to chtěla ve své první recenzi opravdu vypíchnout, že to moc dobrý kousek není. :))

Spolupracujeme: