U tohoto vibrátoru od japonské značky Tokyo Design jsme se museli oba pozastavit, protože dokud jsme si neprošli návod, nevěděli jsme, jak vibrátor párově použít. Hračka je to ale zajímavá a pěkná. Jen to chtělo trochu experimentovat a hledat, jak zrovna nám sedne nejvíce.

Jak je zabalený?

Balení je moc pěkné, řekl bych až dárkově luxusní. Černá krabička z tvrzeného papíru s decentním průhledem na růžový vibrátor. V ní je samotný vibrátor, menší krabička obsahující nabíjecí kabel a kraťoučký návod. Netradičně je tento párový vibrátor zabalený „na plocho“, tedy v roztaženém stavu.

Čím je Glamstix zajímavý?

Rozhodně se nejedná o klasický falický vibrátor. Většina vibrátoru je zploštěná, kdy v oblasti ohybu je vibrátor jen několik milimetrů silný. Hlavička je kulovitější, dost mi připomíná nějakou mimozenskou sondu či maličkou a idealizovanou vibrační hlavici. Patka je podobně větší, ale je citelně hranatější než kulaťoučká hlavička.

Silikon je na omak je moc příjemný a hladký a takřka sametově hebký (takové mám nejraději, přestože neklouzají tak dobře jako ty lesklé varianty). Povrch nezachytává špínu (to dělá právě ten matný povrch) a nezapáchá – což je běžné snad u všech moderních silikonů u ero-hraček.

Co umí nového?

Vibrátor lze v půlce ohnout o 180°, takže vytvoříte jakési vibrační tělísko ve tvaru písmene U. Vibrace mají 8 nastavení a snad poprvé (ze všech mých hraček) mohu říci, že se jedná o silný stroj – však má v obou koncích po 1 vibračním motorku, takže jak klitoris, tak G-bod jsou masírovány vibracemi přímo od zdroje.

Ovládání je blbuvzdorné – máte jen 2 tlačítka. Jedním zapnete/vypnete vibrátor a druhým přepínáte jednotlivé režimy za sebou až do zblbnutí. Nic těžkého a na tohle moc návod nepotřebujete.

Video z rozbalování:

Pár čísel:

  • délka 19,5 cm,
  • šířka 3-5 cm,
  • tloušťka 0,5-3 cm,
  • 2 tlačítka.

U moderních hraček očekávám, že nebude na baterie (díky bohu!) – naštěstí Glamstix tento můj požadavek splňuje. Nabíjecí redukce má koncovku USB a druhou na „propíchnutí“ silikonu.

Zjistěte kolik stojí
ZJISTIT CENU

Již předpřipravené místo s nenápadnou dírkou (která zajišťuje i přijatelnou voděodolnost) najdete v patce vibrátoru. Při nabíjení bliká „ledka“, když zhasne, je hotovo a můžete si užívat. Nabíjení trvá cca 1 hodinu, takže nic extra pomalého.

Použití při sexu

Glamstix jsme použili jako klasický vibrátor, ale i dle účelu jako párový vibrátor. Při klasickém použití asi netřeba nic popisovat – jen můžete experimentovat s délkou zásunu, párově to je ale jiná.

Musím říci, že pro mě to byl velice zvláštní a příjemný zážitek. Vibrace muž cítí na vrchní straně žaludu, což je, alespoň pro mě, netradiční místo. Partnerka si hračku docela oblíbila, ale spíše pro předehru.

Vyzkoušeli jsme i aplikaci do zadečku a kundičky – to pro mě bylo příjemnější, protože vibrační tělísko jsem měl zespodu penisu a mohl jsem si dráždit uzdičku. Takže využití jako vibrátoru pro dvojí penetraci jsme otestovali a doporučujeme.

Celkové naše hodnocení

Rozhodně doporučuji. Lze ho používat análně i vaginálně (zde dávejte extrémní důraz na hygienu – osobně anální hračky máme vždy v kondomu!!!), párově i sólo.

Glamstix je vhodný pro každého, není třeba žádných předchozích zkušeností. A bude vás dlouho bavit, protože tenhle párový vibrátor je neskutečný chameleon!

Klady

Zápory

Jemný silikon Ohýbání by mohlo být tužší
Délka
Dvojí motorky
Síla vibrací
Univerzální ohybatelnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: