Co se výrobcům erotických hraček rozhodně nedá upřít, je jejich kreativita. Dráždění klitorisu a poševního vchodu současně zní lákavě, a v hlavě se mi hned rozběhly příjemné představy. Ale je provedení této hračky stejně skvělé jako samotný nápad?

Roztomilost padnoucí do ruky

Hračka Fantasy for Her působí roztomile, má hebký silikonový povrch a svým vzhledem slibuje něžné rozmazlování. Na těle hračky se v dolní části nachází snadné ovládání a v horní části otvor pro stimulaci klitorisu, který má v sobě malé a jemné štětinky, nejspíš pro zvýšení stimulační funkce. Z těla pak vede „tykadlo“ pro dráždění poševního
vchodu s vroubky.

 • Celková délka: 16,5 cm
 • Průměr otvoru stimulátoru: 1,3 x 1,9 cm
 • Materiál: silikon
 • Nabíjení: USB kabel

Ovládni to

Ovládání erotických hraček má snad jen jediné kritérium – aby bylo snadné a nemuseli jsme své chvíle slasti a rozkoše přerušovat složitým štelováním jiného programu. Toto Fantasy for Her splňuje dokonale. Má tři tlačítka – jedno pro zapnutí a vypnutí, druhé pro ovládání stimulátoru klitorisu a třetí pro ovládání stimulátoru poševního vchody.

Programy těchto stimulátoru se tedy dají pustit každý samostatně i zvlášť a jednotlivé programy se posunují pouze stiskem příslušného tlačítka. Oba stimulátory mají každý 12 programů a můžete je kombinovat a pohrát si s hledáním kombinace, která vás nejvíce rozechvěje.

Dostálo provedení dobrému nápadu?

Tady přišlo, bohužel, zklamání. Skvělý potenciál, který v sobě původní nápad měl, byl zmařen vlivem slabšího zpracování. Stimulace obou části jsou tak trochu o ničem. Cítím je, některé cítím hodně, ale to je vše. Jen o nich vím.

Ale nejsou vzrušující, nepodněcují pocit, že chci víc a „tu hračku už mi neberte“. Pokud jste někdy ochutnaly nějakou jinou hračku typu Satisfyer nebo Womanizer, bude vám toto připadat jako špatný pokus o vtip. A navíc se nečekaně objevila jedna zákeřnost…

Au…!

Nepříjemným překvapením je celkem neojedinělá situace, že stimulátor klitorisu umí, lépe než stimulovat, pekelně skřípnout. Když se mi to stalo na začátku, myslela jsem, že jsme se ještě nesžili a nevím, jak na to. Nicméně se to děje dost pravidelně, a to jak při změně programu, tak při nepatrném pohybu. Bohužel, ani tady se nejedná o bolest z kategorie slasti.

Od dobrého nápadu ke zklamání

Bohužel hračku Fantasy for Her nemůžu doporučit. Vše funguje jak má, nicméně výsledný efekt je spíš velké rozladění a opakovaně přiskřípnutý klitoris – bez pocitu, že to stálo za to. Nicméně i tak věřím, že i tenhle ďáblík si najde své příznivkyně, které si chvíle s ním patřičně užijí.

Klady

 •  

  Vzhled

 •  

  Nabíjení pomocí USB kabelu

 •  

  Hygienické zpracování, snadná omyvatelnost

 •  

  Snadné ovládání, dobře padne do ruky

Zápory

 •  

  Efekt obou částí stimulací není vzrušující

 •  

  Stimulátor klitorisu skřípe

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU