Také máte rádi, stejně jako já, když má lubrikační gel nějakou přidanou hodnotu? Tento jich má hned několik. Když jsem poprvé viděla jeho název, věděla jsem, že ho musím mít.

Vibrační efekt u lubrikantu?

Lubrikační gel s vůní červeného ovoce a vibračním efektem je zabalen do krásné krabičky s luxusními červenými a zlatými prvky. Lahvička s pumpičkou, ve které je ukryto 30 ml gelu, je velice praktická a gel příjemně nadávkuje právě v takovém množství, jaké potřebujete.

Okamžitě pocítíte vůni ovoce, která nepůsobí uměle a okamžitě vás okouzlí, pokud máte tento typ vůní rádi. Co se týče samotného gelu, je konzistencí spíše řidší a stékavý.

Dávejte proto dobrý pozor, kam ho nanášíte, ať nejste zapatlaní od hlavy až k patě :-D.

VIDEO z rozbalování v naší redakci

Jak se vstřebává?

Rychle se vstřebává a zanechává lehce lepivý pocit, což může někomu vadit. Je tedy potřeba užít větší množství. Přesto, že vůně láká k olíznutí, nedělejte to. Přesto, že je netoxický, je tento gel určen jen k vnějšímu použití a nesmí se jakkoliv ochutnávat.

Funguje?

Bude to zřejmě pro jeho vibrační efekt, který by se měl dostavit chvilku po nanesení a dle výrobce by měl vydržet 15 – 20 minut dle citlivosti jedince.

Já jsem ovšem i při několikerém použití žádný vibrační efekt nepocítila.

Zjistěte kolik stojí Lubrikační gel Mai Attraction
ZJISTIT CENU

Několikrát jen lehké pálení, které přetrvávalo několik minut, ale vibrace si představuji osobně jinak. Je ovšem možné, že nepatřím mezi citlivé jedince.

Na obalu najdete všechny možné jazyky, ovšem čeština chybí.

Na bázi vody, takže…

Nedočtete se tedy, zda je možné gel používat i s různými hračkami. Vzhledem k tomu, že je na vodní bázi, předpokládám, že lze. Takže i silikonové hračky jsou v bezpeční před ním!

Celkově gel není špatný, krásně voní, je možné, že u někoho bude vyvolávat i kýžený vibrační efekt, ale osobně bych asi příště sáhla po jiném.

Klady

Zápory

Balení Absence češtiny
Vůně Lze ho užívat jen zevně
Dávkování Konzistence
Nejistý vibrační efekt
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: