Bejvalej mi vždycky říkal, že už nevím, co bych roupama dělala, a měl pravdu. Do všeho se hrnu po hlavě, což je vlastně hrozně fajn, protože není nic, co by mi uniklo. Díky tomu, jsem si nemohla nechat ujít první tekutý vibrátor na světě.

Minimálně takhle svůj výrobek prezentuje značka Orgie. Základní myšlenka a princip funkčnosti spočívá ve stimulaci nervových zakončení látkami, které gel obsahuje. To, co způsobí tenhle dost netradiční pocit, jsou výtažky z amazonských bylin. Už v názvu gelu – Orgie Sexy Vibe! High Voltage je poměrně jasně řečeno, co vás čeká.

Opravdu funguje?

Jsem fakt ráda, že jsem si mohla tenhle gel vyzkoušet, protože kdybych ho potkala na poličce v sexshopu, nejspíš bych ho zvedla, ušklíbla se a pomyslela si něco o nefunkční blbině, která toho naslibuje a skutek utek. A ono ne…

Byla to první věc, na kterou jsem se po vyzvednutí balíčku vrhla. Byla jsem vážně zvědavá, jestli to aspoň něco bude dělat. Nalila jsem si skleničku vína, lehla jsem si do postele, pustila si jazz, člověk si to totiž musí udělat hezký, že jo, a zlehka si natřela klín.

Zjistěte kolik stojí Tekutý vibrátor Orgie Sexy Vibe
ZJISTIT CENU

Po chvíli jsem začala vnímat příjemný teplo a pak už to šlo ráz na ráz. Minimálně moje tělo na tuhle neznámou látku reagovalo dost rychle a intenzivně. Klín mi začal ve vlnách cukat a stahovat se a já měla po chvíli úsměv od ucha k uchu.

VIDEO z rozbalování v naší redakci

Není to jen o lubrikantu

Nemůžu říct, že by stačilo si jen lehnout na záda a už nebylo potřeba zapojit třeba prsty nebo hračku, ale celá akce je pak mnohem zábavnější a taková jiná. Jako někdo, kdo má poměrně náročnou cestu k vyvrcholení, tenhle tríček a cheat fakt oceňuju.

A takovej #protip nakonec – když vás bude čekat třeba dlouhá cesta vlakem nebo nudná porada v práci, tak se rozhodně vyplatí mít Sexy Vibe! k dispozici.

Klady

Zápory

Elegantní malé balení Nic
Diskrétnost
Bez parfemace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: