Jak již název napovídá, jedná se o hračku, kterou použije partner nasazením na svůj penis. Podobnou hračku jsem do nynějška ještě neměla tu možnost vyzkoušet. Jsem zvědavá zda splní svůj název a dopomůže k delší výdrži při souloži.


První rozbalení

Kloboučky přišly v hnědé krabici, kde nebylo poznat co v ní je. To je velmi slibný začátek, jelikož nikdo nepozná, co si objednáváte. Doma jsem je rozbalila z plastového průhledného obalu, kde se nacházely dva kusy kloboučku.

Jeden byl větší do šířky, než ten druhý. V tomto plastovém obalu bych je nedoporučovala uchovávat, jelikož toho moc nevydrží a po chvilce se rozpadl úplně. Doporučím tedy pořídit látkový pytlík, kam kloboučky umístíte po vymytí.

Materiál kloboučků

Zpracování kloboučků je velmi dobře propracované. Má detailně propracovaný žalud, který se vlastně nasazuje na partnerův penis. Nebo jej můžete použít i na dildo, které máte doma a chcete mít více znázorněný žalud pro své potěšení.

Kloboučky jsou vyrobeny konkrétně z průhledného TPE. První přičichnutí po otevření nebylo zrovna nejvíce voňavé, ale po umytí tato vůně zmizela.

Rozměry

  • délka 5 cm,
  • 
šířka 3,5 cm,
  • 
vnitřní průměr 2,8 cm (menší klobouček),
  • délka 5,5 cm,
  • šířka 4 cm,
  • vnitřní průměr 2,8 cm (větší klobouček).
Zjistěte kolik stojí Klobouček na žalud proti předčasné ejakulaci
ZJISTIT CENU

První hrátky s kloboučky

Použití kloboučku je snadné – nasadíme ho na partnerův penis. A zkontrolujeme, že se hračka nijak nehýbe, aby nedošlo ke sklouznutí v partnerce. To bychom opravdu nechtěli a snažíme se tomu předejít. Kloboučky jsem vyzkoušela jak na partnerovi, tak i na dildu, které mám doma.

Na partnerovi bohužel nesplnilo očekávání a klobouček nedržel i po několika pokusech. Na dildu, které má jiný průměr, klobouček pasoval. Je to hračka, kterou vyzkoušíte převážně s partnerem. Je vhodná spíše při samotném styku, než při předehře. Ale nebála bych se si je vychutnat sama na dildu při masturbaci.

Celkové zhodnocení

Bohužel mě mrzí, že kloboučky pořádně nedržely na partnerově chloubě. Ale užila jsem si s nimi větší legraci na dildu, jak o samotě tak i při asistenci partnera. Nemohu tedy napsat, zda opravdu prodlužuje výdrž, ale tak ještě není všem dnům konec a najdeme jiné kloboučky, které sednou.

Materiál je ale velmi příjemný a nic nepoškodí vaši jeskyňku při použití. Hrany jsou krásně jemné a nic nevyčuhuje. Hračce tedy jako takové nemohu nic vytknout.

Klady

Zápory

Přišel ve dvou velikostech Bohužel nesedl na partnerovu chloubu
Silikonový - snadná manipulace při vymývání Klouzavost při nasazení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Vibratory.net Sexshopp.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: