Už od mládí, kdy jsem viděl filmy s Austinem Powersem mě zajímalo, k čemu a jak se používá pánská vakuová pumpa. Nyní se mi to splnilo, ačkoliv to není ledajaká pumpa. Jedná se o nový kousek, určený pro použití ve vaně nebo ve sprše – pro mě novinka, a to nejsem žádný puritán. A musím říci, že použití rozhodně zajímavý pocit a zkušenost je.

Balení, zpracování

Na první pohled mě překvapila velikost krabičky, po otevření i velikost pumpy. Rozhodně to není drobnost, ale když se člověk zamyslí, je fakt, že z principu to drobná věc být nemůže.

Balení obsahuje kromě samotné pumpy i návod v několika jazycích (není v něm čeština) a červený pytlíček na vaši hračku nebo dildo. Pumpa se do něj ale rozhodně nevleze

VIDEO z našeho rozbalování:

Dle krabice se pumpa dělá ve třech barevnách provedeních. Já mám modrou a jsem rád.
Pumpa samotná je asi 30 cm dlouhá a u hrdla cca 10 cm široká. Průhledná plastová část je potištěna měřítkem, takže vidíte, do jaké velikosti váš penis roste.

Zjistěte kolik stojí Vakuová vodní pumpa Bathmage Hercules
ZJISTIT CENU

Příjemné je, že hračka není nijak cítit, nevydává žádný zvuk – ve smyslu chrastění, apod. a v balení je napevno.

Použití

Pumpu musíte používat s vodou, což je v konečném důsledku příjemné. Pokud použijete vodu teplou. Prstem ucpete ventil, naplníte pumpu vodou a nasadíte na ochablý penis, a přisajete.

Nyní musíte ventil uvolnit!!! A provádíte masturbační pohyb, díky němu pumpujete vodu a vzduch ven. Panečku, je to velice zajímavý pocit, kdy vidíte penis růst a nalévat se krví. Výrobce doporučuje max. 5 min ve vakuu a max. 3 opakování. Mě bohatě stačila 2 opakování asi po minutě. Možná je to i tím, že s erekcí problémy nemám.

Co je trošku nepříjemné a může vyvolat obavy je fakt, že pokud jste jako já vybaveni delším a silnějším penisem, může se dostavit pocit „uvíznutí“. Ale není to nic fatálního, pumpu jsem normálně sundal. Jen mi bylo lehce nepříjemné cítit stěny pumpy na žaludu. Erekce přišla bez jakékoliv „erotické“ stimulace.

Dokážu si představit její využití také v rámci domina/subík hrátek.

Suma sumárum

Super hračka, kterou rozhodně vyzkouším i v páru. Výborně drží podtlak, a provedení je celkem diskrétní. Tedy není na první pohled zřejmé, že se jedná o erotickou pomůcku. Jsem zvědav na reakci milenky.

Klady

Zápory

Kvalitní provedení Nutnost používat s vodou – limituje vás to na určité prostředí
Jednoduchost použití Možná těsnost, pokud máte větší penis
Podtlakový efekt na erekci Vyšší váha
Měrka na boku
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Jarda já tu pumpu mám a kazdej den jsem používal 90 dní v kuse kazdej den. Začínal jsem na16.8cm obvod 4.45cm.a teď po 3 měsíc 20.56cm a obvod 5.76cm. Na trvalo už mně stačí až moc pro mojí lásku, mně dala zakas..pokračovat, dám ho do ní půlku a už řve stačí…má 50kg kráska, tak musí hulí jak mála už mně nestačí…konečně kláda co bolí a ta výdrž aj 1_2hodiny a orgasmy dlouhé. Moje už to nechce se mnou dělat. Že to bolí. .můžu jenom doporučit…..funguje to 100% jenom můžu říct že jsem se krmil dodržovali 1tab Maca a 1tab androrion…kazdej den 90dni .a výsledek je super chci to furt kazdej.d

Spolupracujeme: