Pro pořádnou erekci to chce být buď mladý, použít pilulky nebo využít erekční kroužky a pumpou nahnat krev na správné místo. Ne, že bych potřeboval, ale spíš tak nějak ze zvědavosti.

Vakuová pumpa Dorcel Power Pump Pro dorazila v opravdu obrovském balení. Až jsem se trošku vyděsil. Pravda, je dělaná tak, aby seděla všem a výrobce nemusel dělat S/M/L verze. Po vybalení z krabice zjistíte, že balení obsahuje samotnou pumpu, USB kabel (micro B, který do nedávna používaly všechny mobily) k nabíjení, dvě silikonové manžety (jednu již nasazenou) a drobný manuál.

Jak vypadá?

Pumpa samotná je z větší části z průhledného plastu, na kterém je vytištěná stupnice (ocejchovaná do 21 cm). V přední části má pruh, který působí jako lupa. Aby i opticky zvětšil penis.

Hlava samotné pumpy má povrchovou úpravu, která je sametově hebká a je zde kromě USB portu pro nabíjení i stříbrný plast se třemi tlačítky a čtyřmi diodami signalizujícími výkon. Celkově vypadá vakuová pumpa docela luxusně.

Jdeme na to

Pumpa se používá překvapivě snadno. Stačí sundat průhlednou silikonovou manžetu, nasadit ji na kořen penisu a do manžety zasunout vakuovou pumpu. Kromě samotné manžety je možné použít na zadržení krve i obyčejný erekční kroužek. Nedokážu si totiž představit, že bych s velkou měkkou neforemnou gumou měl ještě souložit?

VIDEO rozbalení v redakci:

Výkon je opravdu skvělý

Pumpa hned začne sát a během chvíle je penis v pozoru a řádně tvrdý. A překvapila mě i tím, že i na nejvyšší výkon je dost tichá.

Nevýhody?

Musím zmínit nevýhody. Absence manuálu nebo piktogramů na krabici či v návodu (nezkušený člověk by rád věděl, jak na to).

Dalším záporem je, že díky škvírám na hlavě celého válce a odhaleného USB portu bych byl velmi opatrný s vodou (=rozhodně ne).

Zjistěte kolik stojí Vakuová pumpa Dorcel Power Pump Pro
ZJISTIT CENU

Jenže co když současně se sáhnutím po vakuové pumpě vezmete i lubrikační gel? Ano, odnímatelná manžeta jde snadno vyčistit, ale do válce rukou chlap prostě nesáhne (má průměr 6 cm). Uvnitř se čistí opravdu špatně. Další věc, kterou bych rád věděl ještě před zapnutím, je stav akumulátoru.

Sice má být po třech hodinách nabíjení schopen dodávat šťávu 50 minut, ale pamatujte si, kolikrát a na jak dlouho jste pumpu využili.

Klady

Zápory

Pěkný design Špatné čištění
Vysoký sací výkon Absence návodu
Vcelku snadné použití Nemožnost zjistit stav akumulátoru
Dvě silikonové manžety
Akumulátor (netřeba kupovat baterky)
Mikro USB kabel, který má doma snad každý
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: