Do rukou se mi dostala hračka 2v1. Elektronická vakuová pumpa a masturbátor v jednom. Prodejce tuto hračku oficiálně označuje jako BOOM LuvPump Smart vakuová pumpa 2v1.

Balení a materiál

Balení je poměrně velké, což je pochopitelné vzhledem k nutnosti velikosti pumpy. Ta se skládá v podstatě ze tří částí – těla pumpy, silikonového masturbátoru a ovládací jednotky.

Samotná pumpa je plastová, a bohužel plast není kvalitní, ale spíše levný. Manžeta, která drží silikonovou vložku uvnitř, při podtlaku odskakuje.

Samotná vložka je z příjemného materiálu, který se docela dobře omývá. Pro usušení však doporučuji proud studeného vzduchu a nenechávat vložku jen tak oschnout

VIDEO z redakčního rozbalování

Použití hračky

Hračka, jak bylo řečeno, slouží ke dvěma účelům. Jako vakuová pumpa a jako masturbátor.

Princip vakuové pumpy vysvětlovat nemusím. Její ovládání je dobře popsáno v manuálu a slouží k němu série tlačítek na ovládací části. Každý si může nastavit podtlak, jaký je mu příjemný. Čas, po jaký má být podtlak udržen.

Zjistěte kolik stojí Vakuová pumpa a masturbátor 2v1Boom LuvPump
ZJISTIT CENU

POZOR – pumpa není vodotěsná!

Pro použití vložky jako masturbátoru ji musíte vytáhnout z pumpy ven. Pak slouží klasicky.

Dutina má zevnitř výstupky. Připomínají mi vrtání v hlavni zbraně. Je to příjemné stimulování, taková rozumná hranice. Měl jsem svého času silikonové masturbační vajíčka, a ty byly až za hranou, jejich výstupky mi přivodili orgasmus takřka okamžitě. To ovšem není případ této pomůcky

Celkový dojem

Je to zajímavý doplněk, nicméně pokud bych si měl vybrat jen jednu funkci, tak to bude masturbátor. Sama pumpa, byť je snadná na ovládání a vlastně příjemná, působí svým zpracováním levně. Vypadávání manžety, levný plast. To vše dojmu nepřidává. Silikon naopak je klasický a tzv. neurazí a nenadchne. Využití je však zábavnější a můžete si hrát sami nebo partnerka/partner s vámi.

Klady

Zápory

Snadné ovládání Levný plast
2v1 Nedržící plastová manžeta silikonové vložky
Snadné čištění
Nastavování síly podtlaku
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: