Pro naši úplně první recenzi jsme si vybrali dildo vyrobené přesně dle předlohy, pornohvězdy sedmdesátých a osmdesátých let, Johna Holmese. Za dobu co používáme erotické hračky nám prošla rukama již pěkná řádka dild rozličných tvarů, velikostí a materiálů.

Naše cesta k dildům

Postupným zkoušením se našim nejoblíbenějším materiálem pro tento typ pomůcek stal silikon, případně materiály jemu podobné. To byl jeden důvodů proč sáhnout právě po tomto kousku. Dalším a hlavním důvodem byly rozměry.

Naše dosavadní dilda se pohybovaly kolem dvaceti centimetrů délky a maximálně čtyř centimetrů průměru. John Holmes ovšem náš standard značně přesahoval, a to nás začalo velmi lákat k novým experimentům.

Rozměry

  • Délka s přísavkou: 32 cm
  • Délka bez přísavky: 30 cm
  • Průměr vrchní části (žaludu): 5,9 cm
  • Průměr střední části: 6,5 cm
  • Průměr spodní části (varlata): 9 cm (šířka) – 11,1 cm (délka)
  • Hmotnost: 1 128 g

VIDEO z rozbalování v redakci:

Balení

Hračka je zabalena v černé kartonové krabici, na které je vyobrazena hračka samotná a pár základních informací. Uvnitř najdete fotku Johna Holmese, jeho velmi stručný životopis a návod na údržbu povrchu dilda. Pro někoho bude určitě mínus, že to vše je pouze v anglickém jazyce. V krabici je pak pochopitelně i dildo samotné zabalené ještě do textilního sáčku.

První dojem

Po vybalení hračky se nám na mysl dostala klasická nerudovská otázka: „Kam s ním?“ Vidět totiž něco takového ve videu a na živo je rozdíl. Ať už se bavíme o velikosti nebo o hmotnosti, je to prostě pořádný kus.

Necháme-li chvíli stranou rozměry a přesuneme se ke vzhledu a zpracování, daly by se naše dojmy shrnout do dvou slov. Jsme nadšeni. Na pohled působí realisticky, jak barvou, tak zpracováním detailů. Nádherně je vidět každá žilka a struktura „pokožky“ je také velmi zdařilá.

Zjistěte kolik stojí reálný odlitek penisu Johna Holmese
ZJISTIT CENU

Materiál

Antibakteriální materiál Sil-A-gel, ze kterého je dildo vyrobeno je na pohled pěkný a velmi příjemný na dotek. Ohebnost a tvrdost materiálu nám přijde výborně vyvážená. Co už není tak příjemné, nicméně pro tento materiál typické, je aroma materiálu.

Čištěním se nám ho nepodařilo odstranit, ale naštěstí se zdá, že časem ztrácí na intenzitě. Pokud by to někomu zpočátku vadilo, můžeme doporučit nasadit před použitím na dildo kondom. To je ale asi tak jediné mínus této hračky.

V akci

Stejně jako jakékoliv jiné dildo i tohle je zábavné používat jak v páru (nebo více lidech) tak při sólo hrátkách.

Ona: Stála jsem před výzvou, jestli se vůbec vejde. Při prvních pokusech o zásun byla potřeba použití lubrikantu a asistence partnera. Jedinou příjemnou polohou byl klasický leh na zádech s pokrčenýma nohama. Bylo třeba chvíli hledat vhodný úhel pro zasunutí. Nicméně po krátké rozcvičce jsem už sama nasedala a střídala polohy bez problémů. První pocity byly zvláštní. Při prvním zasunutí jsem cítila mírné pálení a pocit tlaku. Po chvilce pálení ustoupilo, pocit tlaku zůstal, ale stal se velmi příjemným. Pocit naplnění je mimořádný už od začátku. Pro mne to zatím není na žádné divoké hrátky, dostala jsem se zhruba do třech čtvrtin použitelné délky, ale časem se velikosti jistě přizpůsobím. Velmi mě baví zkoušet, kam až to půjde příště a zažívat, jak se roztahuji kousek po kousku Je to velmi příjemný pocit. Jsem ráda, že jsem neodolala a dildo jsme pořídili, stojí určitě za to ho vyzkoušet.

Obrovské plus u nás má přísavka. Dokáže i takového macka udržet bez problémů v jakékoliv poloze. Náš test přísavky probíhal na koupelnových dlaždičkách a ve vaně. Pokud bylo dildo přisáto na stěně, opět chvilku trvalo nalezení správného úhlu pro zásun.

Ona: Největší problém je dostat dildo dovnitř. Když už tam jednou je, přirážení jde bezvadně.
Při nasedání na dildo kolmo ke stěně nebyl problém vůbec žádný. Přísavka držela, jak měla. Pouze pokud jsem nasedala pod úhlem, občas došlo k posunutí dilda po stěně. Nikdy se ale neodlepilo. Při samostatné akci, byla manipulace s dildem ve vaně horší a to především kvůli velkému rozměru. Nejvíc se mi osvědčilo přitisknout dildo na dno vany nebo její šikmou stěnu a nasedat na něj.

Po skončení hrátek jsme dildo očistili a nechali přisáté na stěně v horizontální poloze. Vydrželo na místě dalších 24 hodin, než jsme jej sundali. Pokud by vám snad přísavka někdy překážela, je možné ji vyjmout.

Závěr

Co napsat na závěr? Snad jen že tuhle hračku můžeme s čistým svědomím doporučit. Velmi jsme si jí oblíbili po všech jejích stránkách. Materiál je příjemný a snadný na údržbu, přísavka odvádí svou práci skvěle, jen je třeba si zvyknout, že to není žádný diblík. U nás určitě nebude zahálet v šuplíku a bude v akci často.

Klady

Zápory

Realističnost Aroma materiálu (naštěstí se časem vytrácí)
Rozměry
Velmi příjemný materiál
Silná přísavka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: