Realističnost solidní, velikosti macatá – tohle je opravdu kousek, který v sobě ucítíte a když si chvíli počkáte, už se ho nebudete chtít vzdát. Protože takové vyplnění, vám asi žádný chlap (tedy kromě černochů) jen tak nedá.

Test maximálního dilda s přísavkou

Moc dlouho jsem na něj nečekala, dostala jsem ho darem a hned roztrhala obal. Upřímně zhrozila jsem se ho – nebudu vám lhát. Takhle velkou hračku jsem ještě neměla (nejen v rukou).

„Ale co… darovanému „silikonovému dildu“ na žalud nekoukejte a přirážejte, že?“

Oceňuju silnou přísavku – testovali jsme ji s partnerem na kachličkách v koupelně a skvěle drží. Nejradši bych ji zkusila i na zrcadle v chodbě, tam by taky držela dobře a já se při přirážení prdelkou mohla sledovat v zrcadle ale… nemáme zrcadlo tak dobře ukotvené, abych mu 100 % věřila.

Omakem je cítit, že je umělejší, je to přeci jenom silikon, který při dotyku lehce drhne, ale s trochou gelu se drhnutí rozhodně zbavíte. Ale musíte ho použít více než je běžné pro erohračky, protože průměr a délka je opravdu úctyhodná.

Pár čísel

  • Délka s přísavkou: 24 cm
  • Bez přísavky: 21,3 cm
  • Využitelné délka: 18,5 cm
  • Průměr žaludu nejmenší: 3,6 cm
  • Průměr žaludu nejširší: 4,3 cm
  • Maximální průměr: 4,9 cm

V akci poprvé – a že mi dal zabrat

Už žalud má solidní průměr 3,6-4.3 cm a nechová se jako reálný – ten lze trochu stisknout, takže se lehce zmenší. Poprvé jsem okusila orálek – tréninku nikdy není dost, ale moc jsem se sebou spokojená nebyla. Pusu jsem zaplnila hned, ale hlouběji to fakt nešlo, panty držely dobře.

Kolik stojí realistické dildo s přísavkou
ZJISTIT CENU

Poprvé když jsem na něj zkoušela nasednout, myslela jsem, že to nepůjde. Takhle velkého jsem nikdy neměla. Tohle dildo s přísavkou a varlaty vám rozhodně neuhne. Silikon je sice měkčí, ale drží svůj tvar, takže na něj nemůžete hned naskočit. Nejdříve žalud na okraj, pomalu k uzdičce, počkat, … ven a zpátky, pak trochu hlouběji, počkat, … překvapivě dál to už šlo rychleji, protože mě rajcovala jeho velikost.

Ale nadoraz jsem ho nedala až po koule. Prostě jsem se zarazila o své „dno“ a hlouběji to nešlo ani o píď. Takže jsem skončila cca 4 cm nad koulemi. Přesto takhle plná jsem ještě nebyla. Když jsem na něm vydržela chvíli, vyzkoušela jsem si přirážet proti ruce (to jsem ještě netestovala sílu přísavky), tu si užijete později, až tohodle macka ovládnete vleže či na všech čtyřech.

Ideální polohy pro dildo s přísavkou

Když najdete místo, kde si ho můžete přisát – kachličky v koupelně, lednice (bacha, abyste si ji neotevřeli), pevné zrcadlo (to chci někdy zkusit – nemůžu u vás? O:)), … Tak boží je si to zkusit na všech čtyřech. Díky délce holení sice nepřirazíte nikdy hlouběji, ale i tak to stačí na dost silné rajtování. Kór když se udržíte na jedné ruce a druhou si budete mnout poštěváček. Úspěch zaručen.

Druhá a taky zajímavá poloha je v kleče proti dildu, co drží na podlaze, či židli, … tady dostávají zabrat kyčle a kolena, ale po chvíli slasti na to zapomenete… to mi věřte.

Kromě samotné masturbace jsem si užila tohle rajtování před přítelem, který mi dal i tohle dildo právě na „úkoly“, aneb:

  • dostaň ho do sebe co nejhlouběji a kuř mě přitom,
  • hraj si s ním sama přede mnou…
  • zvládni aspoň jeho žalud v prdelce,

Co se mi na něm líbí?

Jednoznačně velikost a přísavka. Hračkám s přísavkami jsem se doposud vyhýbala, ale byla to škoda – většinou jsou totiž spojené s realistickými dildy/vibrátory a ty jsem moc nemusela. Reálného mám, tak proč si s ním užívat i dál, když jsou na trhu i fantastické (někdy i dračí) či futuristické tvary, které v naší realitě nezažijete…

Osobně bych zvolila trochu jiný povrch, řekněme sametovější, ale to je u silikonu už vyšší dívčí a najdete ho u dražších hraček tak nad 3k. Pocitově je pevný, ale zároveň příjemně měkký – těžko se to popisuje, je to ambivalentní kombinace materiálu a jeho tuhosti. Rozhodně mi sedl, protože při přirážení neuhýbal, ale přesto mi dobře kopíroval (a ano roztahoval solidně) klín.

Klady

Zápory

Jednoznačně velikost Pro někoho realističnost
Měkkost/tuhost silikonu Nemá vibrace
Výrazné prokreslení žilek
Velmi realistický pocit
Extra silná přísavka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: