V posledních pár recenzích jsme zabrouzdali i do vod BDSM a chvíli v nich ještě pobudeme. Dnes vám totiž přináším recenzi na jeden krásný, skoro latexový, overal, který je mnohdým základem při BDSM hrátkách nebo poslouží pro nějakou zajímavější párty či festival.

Proč „skoro latexový“? Overal je totiž z elastanu a polyesteru. Latex jen připomíná, ale na běžné hrátky, focení, nebo třeba zmíněný festival, je perfektní.

Pravý latex je o několikanásobně dražší, takže overal tohoto typu je super alternativa.

Bude vás bavit nejen jeho autentičnost nebo přilnavost ale i zip, který je od krku až po zadek.

Respektive nad zadek, takže po jeho rozepnutí vám nic a nikde nebude při jakýchkoliv hrátkách překážet a nemusíte si overal svlékat, abyste si hrátky plně užili.

Od A po Z

Obleček, který jsem si vybrala, je velikost S. Tuto konfekční velikost nosívám. Bohužel při mých 155 cm, které mám, je mi oblek větší (tato velikost S je doporučována ženám, které mají 170 cm).

No pro tuto recenzi se pokusím vytěžit maximum, aby ikdyž je obleček o něco větší, jsem z něj dostala co nejlepší zážitek:)

Dokonce řeknu něco málo o testování, při kterém jsem nebyla sama. Měla jsem kocouřího „pomocníka“, který taktéž využil možnosti si semnou v tomto oblečku pohrát. Do oblečku se dostává člověk velmi lehce. 

Doporučuji si předtím dát trochu pudru do oblečku, aby to kůži nedrhlo. Při shibari, kde jsem byla v tomto oblečku svazovaná, se ani po 2 hodinách nevytvořily na oblečku „rýhy“ nebo jiné otlačeniny po provazech. 

Zjistěte kolik stojí Černý overal Fetish Wetlook
ZJISTIT CENU

Taktéž na vodu reaguje úplně v pohodě s přehledem. Nejsem si jistá, jak bude reagovat na chlorovanou vodu, protože bych v něm ráda udělala fotky u bazénu, ale toto info vám přinesu v létě 🙂

Tyto oblečky jsou super v tom, že krásně vyzdvihnou křivky. Člověk se pak cítí opravdu sexy, když nedostatky, které běžně vidí na svém těle, jsou najednou pryč.

Pár čísel (v tomto případě doporučuji se opravdu přeměřit):

  • Obvod přes prsa: 82 – 89 cm
  • Obvod v pase: 65 – 73 cm
  • Obvod přes boky: 92 – 98 cm

VIDEO z rozbalování:

Materiál a údržba

Jak jsem zmínila na začátku, obleček je ze směsi elastanu a polyesteru. Je velmi příjemný na dotyk i na nošení. Je lehce pružný, takže svlékání a oblékání je o to jednodušší – Ikdyž řekněme si upřímně, já osobně se vždy peru s každým celotělovým oblekem a trvá mi i několik minut, než ho ze sebe dostanu. 

Když se jedná čistě o zkoušení, není to takový problém, jako když jdete v obleku fotit nebo dovádět. Po následném zpocení jde každý tělový oblek zle z těla. Všechno se lepí a je to celé takové nekomfortní, ale to už k tělovým oblekům patří. Čim pružnější, tím snažší je však se z obleku dostat. 

Následně je potřebná údržba, vyčištění obleku a správné skladování. Já jsem dost nedůsledná v těchto věcech a tak po vyčištění jen oblek nechám vysušit, složím a prostě vložím do šatníku.

Avšak pokud chcete, aby oblek vypadal jako nový co nejdéle, je údržba potřeba na 100 %. Začneme tím, že po hrátkách oblek vyčistíme. Rozhodně ne v pračce, ale ručně. Pod vlažnou vodou s trochou obyčejného mýdla. 

Následně je dobré sušit někde uvnitř – osobně nedoporučuji na balkoně na sluníčku. Připadá mi, že oblečky z tohoto materiálu jsou pak jakoby přesušené a mají tendenci vytvářet takovou zvláštní strukturu na povrchu. 

Za mě určitě doporučuji zavěsit kolíčky na obyčejný sušák, nebo na ramínko.

Když oblek uschne, může se složit obyčejným stylem do skříně (tak to dělám já 🙂 ), ale doporučuje se mezi každý záhyb dát papír, aby se látka navzájem dotýkala co nejméně, protože se k sobě jinak může lepit a tím se může celý oblek poškodit.

Fotografie od CatLady:

Osobní pocity

Svět BDSM mě baví. Celotělové obleky mě baví. A tento není výjimkou. Sice je o něco větší (spíš delší) ale to není žádný problém pro mě a moje švadlenské ručky, které si s touto situací jistě poradí. 

Na první pohled vypadá oblek pomalu k nerozeznání od pravého latexu. Z blízkého pohledu však je hned znát, že to pravý latex není. Pro mě je však velkou výhodou cena a celkový materiál, který jde o krapet lépe z těla dolů, než pravý latex.

Klady

Zápory

Pěkné zpracování Při velikosti S je to opravdu velký kousek
Příjemný materiál
Připomínající latex
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: