Dvě slovíčka, značící před a po. Předehru před samotným sexuálním aktem a dohru po něm. Jaká předehra je nejvhodnější a je vůbec potřeba? A dohra? Není to jen nepotřebné pouhopouhé slovo?

Milostná předehra – jak na ni?

Dalo by se začít tím, že obě dvě praktiky, ať už jedna nebo druhá, dodávají vztahu a erotice na intimnosti. Pouhý zásun a výsun asi nebude bavit donekonečna nikoho, i když rychlovky vůbec nejsou špatné, to ani náhodou… Ale mít je každý den, to omrzí a pak se stává sex nudou a zevšední.

Jak si udržet kvalitní sex po dlouhou dobu, v dlouholetém partnerském svazku? Otázka není jednoduchá a není na ni jednoduchá ani odpověď. Určitě je zapotřebí mnoho objevování a zkoušení nových praktik či sexuálních pomůcek, nové nápady a inovace, plnění přání a tužeb partnera, občasné vyjití si vstříc.

Nemusíte mít chuť každý den, každou hodinu. Bohatě postačí, pokud dáte přednost kvalitě před kvantitou.

Já osobně bych uvítala rozkošnickou luxusně promilovanou noc jednou týdně, než párminutové rychlovky každý den. Ale každý to má jinak. Milion lidí, milion chutí…

Jak nažhavit a rozpálit

Předehra je vítaná obzvláště u žen. Nažhaví, roztouží a pak je možné cokoli. Nesmí být ovšem zase až moc dlouhá, to je potom už také nuda (ano, člověk aby se v nás ženách vyznal). Dvouhodinové orální uspokojování není potřeba, ale nějakou chvilku takové dráždění potěší.

Stačí vypnout televizi a popustit uzdu fantazii. A dělat to co je oběma příjemné. Předehra je sice příjemná, ale je jistým způsobem i důležitá. Při předehře dochází k „nabuzení“ k sexu, vyplavování těch správných hormonů a následnému prokrvení pánevní oblasti a zvlhčení poševního vchodu. Pak víme, že bez jakékoliv přípravy na povel to prostě nejde.

Několik tipů na oživení vaší erotické předehry / foreplay:

Nápad na dezert (nejlépe po romantické večeři): ozdobte si partnera dobrůtkami a pak je z něj mlsejte (nebo se můžete navzájem krmit). Další tip: při slunečném dni si na výlet vyražte naostro, uvidíte, že se tenhle rajc určitě vyplatí!

Vyzkoušejte například sólovou předehru, která spočívá v tom, že každý s partnerů se bude nacházet v jiné místnosti. Je jen na vás, jak si sami se sebou budete hrát, ale v určitý moment / na čase a ostatním se předem dohodnete/ se jeden z vás odebere do roztoužené náruče partnera a pak stačí jen zúročit nabytou sexuální energii.

Svazování je něco, čím až zbytečně moc párů opovrhuje. Je jen na vás, pojmete-li to, jako něžnou záležitost nebo hříšnou noc plnou dominance. Rozhodně se ale v případě, kdy je jeden partnerů napospas oddán touze druhého partnera, objeví nové a neprozkoumané aspekty vašeho vzrušení.

A i erotický sen se může ve vašem hnízdečku lásky stát skutečností. Ten z vás, kdo je rétoricky zdatnější svého partnera seznámí se svou představou ideálního milování, nevynechává žádné barvité detaily a v momentě, kdy příběh končí, to skutečné dobrodružství teprve začíná. Ten, který celou dobu bedlivě poslouchal, teď provede vše, co mu utkvělo v paměti a přesně v tom pořadí, v kterém to bylo řečeno. Výsledek vás jistě překvapí.

Možnost jak si zpestřit, nebo zatraktivnit předehru je hraní rolí. Malé divadélko, které má navnadit, uvolnit, jemně rozdráždit. Za klasiku, by se dalo považovat hraní si na sestřičku a pacienta, popřípadě sestřičku a doktora.

Kráska v nesnázích a hrdinný zachránce. Proč nedopřát ženě princeznovskou roli, kdy bude zachraňována princem na bílém koni? Anebo ještě lépe, znásilněna zlým pirátem?

Klady

Zápory

Velký výběr Nemožnost osobně vyzkoušet
Podstatná část skladem
Filtrace dle velikostí a barev
Diskrétní zásilka
Vícero druhů plateb
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Růžovýslon.cz MHsexshop.cz Spoutaná.cz Sexíčekshop.cz

I s hračkami se můžete rozehřát..

Ani pouta či bičíky nejsou na škodu. Každý má tyto hračky spojené se SM praktikami, ale to nemusí být vždy pravda. Skvělou předehrou může být právě spoutání rukou a zavázání očí. Místo mučení může být partnerovy dopřána nesmírně příjemná masáž.

Nebo partnera či partnerku pozlobte hračkou. I vibrátor může být skvělou masážní pomůckou. Vibracemi můžete jemně dráždit partnerovi erotogenní zóny masírovat jej a pro něj se zvýšenými smysly se to může stát zdrojem skvělého stimulu.

Jemnými vibracemi začít na šíji a krční páteři, pak přejít na bradavky. Vibrace dokážou s bradavkami úplné divy. Část podbřišku nad ohanbím je skvělým místem pro vibrace či jen letmé dotyky, kdy partner bude očekávat víc a přitom bude jen masírován.

Klady

Zápory

Nejlepší materiály na trhu Vyšší cena
Intenzivní vibrace a pulzy Větší spotřeba baterií
Smyslný design
Skvěle se drží
Pomohou dosáhnout orgasmu rychleji

Nenechte ji/ho vychladnout a užijte si dohru

Co se dohry týče, mazlení, povídání si a objímání se dokáže po uspokojivém vyvrcholení také potěšit. Tedy rozhodně potěší partnera víc, než vaše otočení se na bok a následné chrápání. Těch pár minut se obětovat dá a efekt mají neskutečný.

Pokud vám na partnerovi záleží, určitě by bylo vhodné o váš vztah pečovat a věnovat mu dostatek času a nadšení zkoušet nové a nepoznané. Jistě, pokud zrovna vyjímečně nemáte chuť, netřeba se nutit. Rozumný partner to pochopí a počká si, až na vás opět přijde. Hlavní je si důvěřovat si a zkoušet jak osvědčené, tak nepoznané. Drobná špetka nového koření dokáže sex pěkně okořenit!

Neopomíjejte předehru. Že se vám nelíbí sladké mazlení, neznamená, že se vám to nebude líbit jinak. Hlavně popustit uzdu fantazii a hurá do postele!

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 6 názorů

Dobrý den jako vždy článek chválím je bezva! Muj pohled na rychlovky je takový že bez nich si to nedokážu představit.Je jasné že větší šance a většinou i procentuálně mají lidé větší chuť v posteli třeba i s určitou předehrou.Ale rychlovka má v sobě ukryté určité kouzlo.Jak se víše zmiňujete kupříklad jakýsi adrenalin z možného přistižení tak i určitá perverznost tohoto druhu aktu je něco co z rychlovky dělá užasnou záležitost.A jen jako perličku bych dodal že jsem nedávno četl článek ve kterém bylo zjištěno že rychlovkou je větší šance na oplodněění z důvodu nepřipravenosti partnerky.Nevím co je na tom pravdy ale je to také další plus :-)Tedy aspoň pro ty co se snáží Ahoja váš Noraxus

Svatá pravda. Nebezpečí z přistižení je děsně vzrušující. A rychlovka třeba na kuchyňské lince, nebo WC v letadle – to nemá chybu.

Spousta mých známých považuje za ideální předehru přepadení patrnerem, pokousání a poměrně násilné svázání.
Takže fantazii se asi opravdu meze nekladou.

Děkujeme za rozšíření nápadů, leč dost agresivních a extrémní 🙂 ale každý jsme originálem, takže proč ne.

Muži si vždy tropí vtipy na předehru, přitom když jí nemají, tak se cítí nemilováni. Všichni mí partneři si ztěžovali, že chci jen sex a ani se nepomazlím. Pak nastaly takové ty řeči, že je ani nemám ráda… Takže holky jestli chcete, aby se vám muž věnoval a trochu si svámi před tím pohrál, tak ho týden v kuse nenechte napokoji. Dejte mu minimálně 3x denně a bez nějakého otálení, pak bude žebrat o trochu toho klidu a jen mazlebí u televize…

Hezký den,

děkujeme za váš tip… inspirace jsou vždy vítané 🙂

Čo je najlepšie na zaviazanie oči? Máte neco odskusane? Nedá sa cez to podvádzať?

Hezký den – šátek/šála – my máme ověřenou třeba od LELO: je dražší (spíše luxusní), ale skvělá: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/kdyz-uz-jsme-u-toho-svazovani/.

Ne – má dobré vykrojení a jak je to hedvábí jemné, tak se přitiksne na obličej – ano – ten článek co jsem vám posílal je naše recenze s našimi fotkami a videi.

Jako nejlepší partnerskou hračku bych vám doporučil řadu We-Vibe. Pro využití při partnerském sexu při zavedené hračky jsou nejlepší klasické WeViby ve tvaru písmene U – tedy hned první recenze v odkazu co jsem vám posílal.

Má dálkové ovládání, netlačí v klíně ani jednoho z partnerů – můžete ho využívat i při zavedení penisu do partnerky – to je jeho velká síla. A jak je blízko klitorisu i penisu, tak oboum pěkně pomhá s orgasmem:))

Vydrží vibrovat ca 3 hodiny se silnějšími vibracemi – čím slabší vibrace, tím déle, ale o moc déle to nebude – i tak je to myslím dostačující čas na jakékoliv hrátky:)

Od slečen jsem se nedočkal ještě žádné negativní reakce – líbí se jim jemný tvar a také sametový povrch, krásně se hladí:)) beru to jako trefu do černého.

Na konci recenze jsou prokliky na shopy, které máme vyzkoušené, takže tam si můžete v klidu vybrat – jak dle cen, tak poštovného či platebních metod.

dobre rano potřebuji neco jak pro muže tak ženu abychom si mohli u toho užívat společne a taky se společbě udělat.

Spolupracujeme: